Autor Wątek: Kredyt bankowy  (Przeczytany 1919 razy)

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Kredyt bankowy
« dnia: Maj 23, 2019, 07:39:18 »
Cześć,

Orientuje się ktoś może jak to jest z kredytem czy np gdy dostaniemy się do straży z ulicy przejdziemy szkolenia 7 miesięcy i już pracujemy na naszej jednostce to czy na stażu dostaniemy kredyt mieszkaniowy? Czy np bank będzie chciał dopiero po tych 3 latach stażu nam udzielić? Wie ktoś może jak to wygląda?
Rozumiem że w psp nie ma umowy o pracę tylko jest akt mianowania tak?

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kredyt bankowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2019, 07:48:05 »
nie musisz przepracowywać 3 lat. Wystarczy chyba 6 miesięcy i umowa na co najmniej 18. A że dostaje się na 3 także spoko

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Kredyt bankowy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2019, 10:16:13 »
Czyli mówisz że raczej nie ma problemu z kredytem nawet gdy jestem swiezakiem w psp?

Offline Houte

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 212
  • PSP - Mój sposób na życie.
Odp: Kredyt bankowy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2019, 15:19:48 »
Ja brałem kredyt jak byłem rok w służbie.  Na drukach bankowych księgowa wpisała mi umowę na czas nieokreślony. 

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Kredyt bankowy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2019, 19:36:38 »
Ja brałem kredyt jak byłem rok w służbie.  Na drukach bankowych księgowa wpisała mi umowę na czas nieokreślony.
Bo umowa jest na czas nieokreślony... Zobacz sobie akt mianowania :P
Po prostu przez pierwsze 3 lata jest łatwiej zwolnić.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pepek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Odp: Kredyt bankowy
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2019, 20:06:29 »
Najpewniej poczekaj te 3 lata i po 3 latach na czas nie określony i może większe dochody będziesz miał

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Kredyt bankowy
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2019, 21:34:26 »
Aha czyli 3lata staż ale to już jest akt mianowania tzw umowa o pracę na czas nieokreślony?
To myślę że problemu być nie powinno. Zresztą co później bank obchodzi czy pracujesz czy jakie masz zarobki ważne abyś miał co wpłacić za ratę. Tak mi się wydaje przynajmniej