Służba > Forum zawodowców

Medale odznaczenia w PSP

(1/4) > >>

jankowalski723:
Witam jakie są kryteria przydziału medali z okazji dnia strażaka? Bo są u nas przypadki że na biurze to obwieszeni jak choinka a ludzie z podziału nie mają nic. Mało tego są przypadki uratowania komuś życia i taka osoba nie dostaje nic. Kolejna sprawa niektórzy dostają medal za długoletnią służbę i to od razu w kolorze złotym po 15latach służby a inni po 20 nawet brązowego nie maja . Co tu jest grane???  To w dzisiejszych czasach wszystko się przysłowiowo "ZAŁATWIA" :gwiazdki: :gwiazdki:

bolex:
skąd to znam  ^_^ u nas w tym roku kwatermistrzowi dali. A chłopaków z podziału wnioski przepadły "po drodze" do wojewódzkiej.  :gwiazdki:

sorbent:
19 lat w służbie, od 9 biurowy i medali za długoletnią służbę (brązowego) nie mam. A kolega 24 godzinny 13 lat w służbie i ma srebro (bo liczy się praca z cywilna). Trudno nie zasłużyłem n. Odznaczenia za akcję to co innego, np za ofiarnosc i odwagę, krzyż zasługi itp. Z tymi wyslugami ogólnie jest dziwnie, jak nikt nie napisał Ci na 10 lat to potem trzeba lepiej czekać do 20 bo między jednym a drugim 10 lat ma minąć. Zresztą ja najbardziej się cieszę z HDK - tu wiadomo za co konkretnie się dostaje. U nas zależy kto dla kogo wniosek pisze (jeśli napisze) i co tam będzie. Pozdro.

Feuerwehrmann:
Naprawdę przywiązujecie uwagę do tych blaszek? U mnie w komendzie wszyscy to mają głęboko w doopie :fiuu: Jak przyszły pytania z kadr, kto już jaki ma, to nie mogli się doprosić odpowiedzi, bo każdy stwierdził, że nic nie chce  :rofl:

Raizo:
pytanie dlaczego tak jest w "porządnej" formacji...
turbo generały i odznaczenia, które dostają niewłaściwe osoby

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej