Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Odwołanie w przypadku N od psychologa

(1/6) > >>

MikeWazowsky:
Witam! Byłem dziś na testach psychologicznych w klinice MSWiA w Warszawie i po ich wypełnieniu na krótkiej wizycie u Pani psycholog, która na samym wstępie uświadomiła mnie, że testy po prostu skopałem i nikłe są szanse dostania Z. Po wynik jadę w poniedziałek na ul. Sandomierską, ale już teraz wiem, że raczej dostane NIE ZDOLNY. Co w takim przypadku robić? Czy są jeszcze jakieś szanse żeby jakoś to naprawić? Dużo czytałem o odwołaniach ale w jaki sposób to zrobić/napisać? I czy takie odwołanie coś da jeśli chodzi o psychologa? Forum obszukałem, ale nie wiele tam o odwołaniach po psychologu dlatego liczę, że ktoś biegły w temacie będzie w stanie mi pomóc  :straz: Pozdrawiam!

Sanchez07:
Naprawić to tylko możesz poprzez powtórne badanie po złożeniu odwołania do komisji centralnej,za pośrednictwem komisji rejonowej.

kamtom:
Odwołaj się od decyzji i podejdziesz drugi raz do testu. Może tym razem ci się uda. Powodzenia

MikeWazowsky:

--- Cytat: Sanchez07 w Maj 15, 2019, 10:55:02 ---Naprawić to tylko możesz poprzez powtórne badanie po złożeniu odwołania do komisji centralnej,za pośrednictwem komisji rejonowej.

--- Koniec cytatu ---

Ciekawe tylko czy po ewentualnym odwołaniu się, takie badanie będę pisał od razu, a nie czekał Bóg wie ile. No i czy w tym samym miejscu czyli Warszawie... Mam nadzieję, że będzie tam ktoś kto podpowie mi jak takie odwołanie napisać i gdzie się z nim udać.

bombeiro:
Powtórne badanie raczej będzie w innej komisji niż miałeś to pierwsze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej