Autor Wątek: Medal "za zasługi" dla OSP i nowy sztandar  (Przeczytany 1752 razy)

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Medal "za zasługi" dla OSP i nowy sztandar
« dnia: Maj 10, 2019, 14:41:03 »
Sytuacja wygląda tak: już lata wstecz jednostka otrzymała medal "za zasługi" i był on przytwierdzony do sztandaru. Ale w zeszłym roku jednostka otrzymała nowy sztandar, a stary wraz z odznaczeniem powędrował do gabloty wystawowej.

Z tego co czytałem i zrozumiałem, to medal otrzymuje jednostka, a nie sztandar, czyli... no właśnie - jak temat załatwić? "Ograbić" stary sztandar z odznaczenia, czy wystąpić o "duplikat" (?) do ZOSP?
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Medal "za zasługi" dla OSP i nowy sztandar
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2019, 15:31:56 »
medal nadaje się jednostce a nie sztandarowi. Musicie sobie przepiąć ze starego bo duplikatu ZOSP z tego co wiem nie wydaje
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Medal "za zasługi" dla OSP i nowy sztandar
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2019, 17:34:21 »
A jaki ten medal "za zaslugi" może zbliża się kolejny

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Medal "za zasługi" dla OSP i nowy sztandar
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2019, 23:44:39 »
A jaki ten medal "za zaslugi" może zbliża się kolejny
Złoty, czyli więcej już nie będzie.

medal nadaje się jednostce a nie sztandarowi. Musicie sobie przepiąć ze starego bo duplikatu ZOSP z tego co wiem nie wydaje
Zapytamy, zobaczymy. Jak nie dadzą to przepniemy.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Medal "za zasługi" dla OSP i nowy sztandar
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2019, 17:34:45 »
Najwyżej dadzą za dodatkową opłatą pokrywającą koszt produkcji.