Autor Wątek: Funkcjonariusz publiczny?  (Przeczytany 1549 razy)

Offline GoodFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Funkcjonariusz publiczny?
« dnia: Maj 03, 2019, 08:51:12 »
Opisze wam pewna sytuacje z weekendowego szalu zakupowego i pytanie ktore mi wpadlo do glowy.
 Pod hipermaketami coraz czesciej mozna spotkac wyznaczone miejsca dla rodzin z malym dzieckiem. Szukajac miejsca pewna pani stala (fizycznie na nogach) na takim miejscu. Ja nie zwazajac ze mi tam macha czy krzyczy ze zajete wjechalem tam. Ona do mnie ze juz jedzie tu jej maz bym uciekal. Nie sluchajac jej zaczalem wyciagac corke z fotelika a zona rozkladala wozek. Po czwili ktos mnie szarpie za bluze grozac ze mnie pobije. Nie podejmujac dialogu goscia traktowalem jak cien. Pomyslalem ze idiota i martwiac sie czy cos mi zrobi z autem poszedlem na zakupy.
 Tu pojawilo mi sie pytanie czy w razie pobicia mnie jako strazaka PSP  nie bedacego na sluzbie. Moglbym sie z nim sadzic jako funkcjonariusz czy osoba cywilna? Oczywiscie to tylko pytanie.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Funkcjonariusz publiczny?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2019, 09:35:12 »
Osoba cywilna. Status funkcjonariusza publicznego masz tylko w trakcie działań, w ktorych bierzesz udział.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2019, 21:47:59 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline maniano

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: Funkcjonariusz publiczny?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2019, 11:59:32 »
Zdecydowanie jako strona sporu cywilnego.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 257
Odp: Funkcjonariusz publiczny?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2019, 19:47:23 »
Ja takim bezdzietnym na owym miejscu zawsze zwracam uwagę, że zostawili dziecko w aucie lub w sklepie  :rofl:
Niestety to plaga obecnych czasów, ludzie mają wszystko w d@%pie i liczy się tylko ich wygoda.