Autor Wątek: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP  (Przeczytany 23086 razy)

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2019, 12:45:02 »
Żeby było śmieszniej już krąży kolejny list... 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2019, 14:20:30 »
Jeszcze nowszy?  😁  Czy jakiś update?  😁
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2019, 14:23:14 »
Jeszcze nowszy?  😁  Czy jakiś update?  😁
List funkcjonariuszy 8 godzinnych  :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline taz_org

  • aspirant
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 320
  • SKKP
    • Fotografia dronowa i badania termowizyjne
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2019, 15:27:02 »
Myślę, że nie ma co liczyć na odpowiedź na to pismo, ponieważ nie ma komu zaadresować odpowiedzi. Na poprzednie również nie było odpowiedzi, czy ustosunkowania się.
Pozostaje mieć tylko złudne marzenia, że pan Minister coś z tym zrobi :)

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2019, 15:30:47 »

Offline Tomala7777

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 484
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2019, 16:31:16 »
Jak Zielinski zostanie ministrem MSWIA to na znaczki nie zarobią  :kwit:

Offline Alf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2019, 17:23:02 »
do czasu Panowie , do czasu w końcu się ucho w dzbanie urwie i ktoś dokopie tej qr...

Offline 998fire

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2019, 17:47:48 »
jak 8 godzinnych przeciez oni nawet protestowac nie chcieli :)

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.120
  • KM PSP
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 07, 2019, 20:18:29 »
Te listy to pisze chyba jakiś dysortograf. Jak już je tak namiętne piszą co tydzień, to niech przed publikacją pójdą do jakiegoś polonisty i niech on im to ładnie poskłada. Oficerowie, a piszą list jak dzieci w podstawówce.

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 07, 2019, 22:31:39 »
Taki problem i nikt z tym nic nie robi, albo poprostu problemu nie ma i tak ma być??!!

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2019, 04:24:14 »
A można wiedzieć gdzie list (listy) ten (te) zostały nadane? Limanowa czy Kraków? Obserwując pewne zmiany oraz zestawiając z terminami tych zmian terminy pojawiania się w publicznej przestrzeni listów można stosunkowo łatwo wskazać ich autora.

Offline Harmful

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 335
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2019, 07:29:03 »
Te listy to pisze chyba jakiś dysortograf. Jak już je tak namiętne piszą co tydzień, to niech przed publikacją pójdą do jakiegoś polonisty i niech on im to ładnie poskłada. Oficerowie, a piszą list jak dzieci w podstawówce.

Oficerowie? Gdzie to wyczytałeś? Nie zmienia to faktu, że list po raz kolejny napisany bardzo słabo pod względem stylistycznym.

Offline fireman_f

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 270
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 08, 2019, 08:37:39 »
Te listy to pisze chyba jakiś dysortograf. Jak już je tak namiętne piszą co tydzień, to niech przed publikacją pójdą do jakiegoś polonisty i niech on im to ładnie poskłada. Oficerowie, a piszą list jak dzieci w podstawówce.

Oficerowie? Gdzie to wyczytałeś? Nie zmienia to faktu, że list po raz kolejny napisany bardzo słabo pod względem stylistycznym.

Myślę że w przeciwieństwie do Ciebie przeczytał ten list w którym to pierwsze zdanie mówi o tym że Panowie są oficerami.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 08, 2019, 10:07:47 »
@zoddali :mellow: ^_^
List zawiera prawdę gdzie go pisali to chyba nie ma większego znaczenia (chociaż chyba trafił  @zoddali) bo wszędzie jest "bałagan" a ja mam wrażenie że PSP pikuje z miesiąca na miesiąc  i widzę że wszyscy z którymi rozmawiam z różnych komend (1do5 kategorii)  mają takie same zdanie poza komendanami,  tymi "jedynymi" którzy twierdzą że mamy nareszcie normalność  a mi się wydaje że to cyrk gdzie rządzą  :garmoszka: a niestety tresera nie ma :gwiazdki: :fiuu: a psp zaczna tonąć i boję się że   :wakacje: nie ma
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2019, 11:27:52 wysłana przez mulat81 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 08, 2019, 14:15:43 »
@zoddali :mellow: ^_^
List zawiera prawdę gdzie go pisali to chyba nie ma większego znaczenia (chociaż chyba trafił  @zoddali) bo wszędzie jest "bałagan" a ja mam wrażenie że PSP pikuje z miesiąca na miesiąc  i widzę że wszyscy z którymi rozmawiam z różnych komend (1do5 kategorii)  mają takie same zdanie poza komendanami,  tymi "jedynymi" którzy twierdzą że mamy nareszcie normalność  a mi się wydaje że to cyrk gdzie rządzą  :garmoszka: a niestety tresera nie ma :gwiazdki: :fiuu: a psp zaczna tonąć i boję się że   :wakacje: nie ma
Czy PSP tonie? Sami sobie robią problem a jak zawsze komendanci nigdy nie widzieli problemu. Począwszy od podwyżek gdzie pospólstwo z dołu wywalczyło je dzięki kolegom z policji, czekającą nas zmianą rozporządzenia o czasie służby i rosnącą biurokracją w PSP.

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2019, 20:46:28 »
W sieci już krąży nowy list o którym pisze @Eqinox  :rofl:

Nic tylko czekać teraz na list od kucharek ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej dot. kręcenia warty cukrowej i robienia gofrów w sposób dysproporcjonalny do otrzymywanej pensji.

Studenci zaoczni i dzienni w końcu będą mogli kupić coś smacznego na terenie Szkoły  :tuba:
PS. to nie żart.  :gwiazdki:

:straz:

Strażak90

  • Gość
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 11, 2019, 20:41:55 »
Może nie na temat PSP, ale dobrze mówi :)
https://www.youtube.com/watch?v=BU8ROQJ8lKQ

Offline popiołek88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2019, 10:48:25 »
Tak się zeszmacić i wysłać list do TVN, onet, wp??? Pracuję już ładnych parę lat, jako podoficer nic się dla mnie nie zmieniło, śmieszy mnie ten płacz i lament... Jak to mówią w Straży dobrze to już było.

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2019, 11:31:45 »
@Popiołek, byłbyś tak uprzejmy i wymienił dokąd powinni wysyłać list, żeby się tak nie zeszmacić?

Z góry dzięki.
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline popiołek88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 13, 2019, 11:17:59 »
Wystarczy pisać do Ministra, Komendanta itp. nie rozumiem jaki sens ma wysyłanie takich pisemek do w/w stacji? Rozumiem że chodzi o nagłośnienie sprawy tak? Czyli to już polityka, podobno w straży zakazana. Takie anonimy może pisać każdy. Może niech się podpiszą pod tym   :kwit:

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.134
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 13, 2019, 14:07:27 »
Wystarczy pisać do Ministra, Komendanta itp.
itp. ….np. do TV Trwam albo od razu na Berdyczów... i koniecznie się podpisać. I jak myślisz - co ci Panowie zrobią z tymi listami? Listy są słabe merytorycznie ale dają sygnał, że nie wszyscy są szczęśliwi.


Offline Maciax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2019, 12:36:58 »
Wystarczy pisać do Ministra, Komendanta itp.
itp. ….np. do TV Trwam albo od razu na Berdyczów... i koniecznie się podpisać. I jak myślisz - co ci Panowie zrobią z tymi listami? Listy są słabe merytorycznie ale dają sygnał, że nie wszyscy są szczęśliwi.
A jaką masz pewność, że taki "list" napisał strażak? Mało takich troli teraz w sieci? Ja też mogę napisać anonim podpisując się jako pracownicy wyższego szczebla fabryki nakrętek :D

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Kolejny list dotyczacy sytuacji w PSP
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 15, 2019, 17:53:10 »
Listy dalej są pisane, a tymczasem żaden z moich bliskich kumpli w KG (sztuk: 3) nie narzeka na pracę. Problemem są stare zgredy, którym przyciera się nosa.