Autor Wątek: Pilne Nabór do psp  (Przeczytany 2423 razy)

Offline Bartek992

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Pilne Nabór do psp
« dnia: Marzec 14, 2019, 15:34:22 »
Witam , jestem po badaniu psychologicznym , zostałem skierowany po „odbior wyników” do centralnej komisji , gdzie po wejściu do gabinetu dano mi obiegówkęi kazano zrobić lekarzy, pojechałem zrobić psychiatrę po rozmowie z psychiatra i 3 pytaniach o picie cpanie i choroby psychiczne pani powiedziała ze nie zdałem badań psychologicznych :/. Czy w ogóle powinienem dostac obiegówkę jeśli nie zdałem paychologa ??

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Pilne Nabór do psp
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2019, 16:24:15 »
Tak, tak nie raz jest jeżeli psycholog ma jakieś ale to pisze na obiegowce  1 lekarz czyli psychiatra jeżeli psychiatra cię przepuścić to do karty zostają dopisani plus 6 lekarzy.. Np może być inny przypadek wysokie ciśnienie to zostajesz wysłany na konsultacje kardiologiczna a po pozytywnej opinii robisz resztę lekarzy

Offline Bartek992

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Pilne Nabór do psp
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2019, 16:28:32 »
Czyli mogę dostac od nich obiegówkę nie zdając psychologa ?? Mam rozumieć ze robie wszystkich lekarzy a na koniec mi powiedzą ze się nie dostałem tak ??
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2019, 16:44:09 wysłana przez Bartek992 »

Offline strazakuem

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Pilne Nabór do psp
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2019, 08:07:05 »
Rób wszystkich lekarzy do końca. Z obiegowka na koniec idziesz na komisję. Jak dostaniesz niezdolnego to się odwołaj od decyzji. Nie poddawaj zie

Offline ADAM 12

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 123
Odp: Pilne Nabór do psp
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2019, 15:15:22 »
Do czego się przyznałeś ? Bo albo zrobiła z Ciebie alkocholika albo ćpuna.... oczywiscie jesli mowileś prawde czyli , ze np okazjonalnie 4 piwka i juz jesteś pogrzebany