Autor Wątek: Komisja lekarska MSWiA  (Przeczytany 2098 razy)

Offline Strazak912

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Komisja lekarska MSWiA
« dnia: Marzec 05, 2019, 17:34:01 »
Witam wszystkich,
mam pytanie odnośnie komisji lekarskiej mswia. Musiałem powtórzyć badanie krwi ze względu na wysoki poziom hemoglobiny i cukru. Na początku dodam że pytałem o to strażaków PSP i sami między sobą wymieniali się argumentami za i przeciw, a pytanie brzmi : Czy wyniki poziomu glukozy i morfologii muszą  być z jednego dnia czy mogą być w zrobione następująco ; morfologia w 1 dzień i glukoza w 2.
Jedni twierdzili ,że co do terminu komisja się nie przyczepi a drudzy, że jak najbardziej się przyczepią bo te badania muszą być wykonane tego samego dnia.

Co wy o tym sądzicie? Dodam tylko że to nabór do służby a nie badania okresowe.

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Komisja lekarska MSWiA
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2019, 17:43:29 »
U nas było tak, że jak miałeś zrobione badania to szedłeś na komisje. Babka z komisji przeglądała twoje dokumenty i jak stwierdziła że masz np  za wysoki poziom cukru to dawała ci skierowanie z zaznaczonym cukrem do poprawy. Zrobiłeś badanie cukru i wracałeś na komisje. Nie pamiętam żeby tam gdzieś był zapis na temat terminu badania.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2019, 20:23:57 wysłana przez michal0428 »

Offline Strazak912

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Komisja lekarska MSWiA
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2019, 19:11:22 »
Dzięki, to będzie moja druga deska ratunku. Zamierzam i tak jeszcze raz zrobić te badania jednorazowo żeby zmniejszyć szanse ewentualnego odrzucenia mnie :)