Autor Wątek: Były Policjant a służba w PSP  (Przeczytany 2083 razy)

Offline Scheller96

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Były Policjant a służba w PSP
« dnia: Luty 05, 2019, 09:23:35 »
Witam
Orientuję się ktoś z was jak rozpatruje komisja na rozmowie kwalifikacyjnej osoby które służyły w policji bądź innych formacjach, są bardziej skłonni do takiej osoby czy raczej przeciwnie. Może macie jakiegoś znajomych którzy byli w takiej sytuacji i pracują w PSP bądź ubiegają się o przyjęcie do straży.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Były Policjant a służba w PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2019, 09:30:52 »
Znam takiego delikwenta był w policji 2 lata nie podobało mu się przeniósł się do nas patrzyli na niego trochę dziwnie ale to może też był taki dziwny typ człowieka a najlepsze było to że u nas porobił 1.5 roku tez mu sie zaczelo nie podobać i dostał się z naboru do wojska...mój komendant osiwiał prawie przez niego bo jeszcze na koniec jakieś numery wywijał ale nie jestem bardziej  w temacie

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Były Policjant a służba w PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2019, 09:46:46 »
Na rozmowie, to raczej nie ma znaczenia, zależy jak się wytłumaczy czemu zmienia, i od podejścia komendanta. Osobiście znam 2 przypadki, gdzie policjanci wstępowali w szeregi PSP i pracują z powodzeniem

Offline venomm

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Były Policjant a służba w PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2019, 12:10:37 »
Znam takie egzemplarze :) Tyle, że z tego co się orientuję, mieli dość mocne powody, które dobrze uargumentowali. I to chyba podstawa, żeby nie wypaść na kogoś niestałego i niepewnego tego, co chce robić.

Offline jonek95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Były Policjant a służba w PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2019, 14:37:44 »
Ja nie miałem żadnych powodów mocnych i przeniosłem się bez problemu, nikt mi problemów nie robił.