Autor Wątek: Służba przygotowawcza, nabór z ulicy  (Przeczytany 1817 razy)

Offline Husarz95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Służba przygotowawcza, nabór z ulicy
« dnia: Grudzień 09, 2018, 22:20:23 »
Witam, od pewnego czasu interesuję się tematem służby w PSP, zapoznałem się z "programem szkolenia podstawowego w zawodzie strażak", przeszukałem forum, jednak nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Otóż jak wyglądają kwestie finansowe podczas tego 7 miesięcznego szkolenia przygotowawczego, 7 miesięcy to jednak kawał czasu, a rodzinę za coś trzeba wyżywić, jeżeli posiada ktoś aktualne informacje proszę o pomoc. Pozdrawiam  :straz:

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Służba przygotowawcza, nabór z ulicy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2018, 22:23:33 »
Nie chce byc zlosliwy ale najpierw zainteresuj sie jakie sa wymogi zeby sie w ogole dostac do PSP. A jak sie dostaniesz to wtedy pytaj;)

Offline Husarz95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Służba przygotowawcza, nabór z ulicy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2018, 22:34:37 »
Tak wiem, interesuje się tematem od dłuższego czasu, co mogłem i potrafiłem dowiedziałem się sam, niestety nie mam żadnego znajomego strażaka, żeby móc go o to zapytać, a chyba te forum jest odpowiednim miejscem :) No a temat może dość wrażliwy co dla niektórych, ale jakby nie patrzeć istotny z punktu widzenia osoby mającej rodzinę na utrzymaniu, dlatego może i lepiej dowiedzieć się zanim jeszcze się tam dostałem, żeby ewentualnie jakoś się przygotować.

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Służba przygotowawcza, nabór z ulicy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2018, 22:56:54 »
Około 2200 na rękę aktualnie, zależy od dodatku od komendanta

Offline Husarz95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Służba przygotowawcza, nabór z ulicy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2018, 06:30:49 »
dziękuje dużo mi pomogłeś. Czyli jak dobrze rozumiem jesteśmy wynagradzani już od samego początku, czyli bloku podstawowego?

Offline Rufu95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Służba przygotowawcza, nabór z ulicy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2018, 06:43:29 »
Tak