Autor Wątek: Mieszkaniówka/Dojazdy  (Przeczytany 2875 razy)

Offline squbany

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Mieszkaniówka/Dojazdy
« dnia: Listopad 22, 2018, 13:50:06 »
Witam Panowie, jak to u was wygląda teraz w praktyce.. jest mieszkaniówka (jeżeli tak to ile?).. za dojazdy coś jest zwracane (jeżeli tak poproszę o krótki opis)

Dzięki z góry :)

Offline GoodFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Mieszkaniówka/Dojazdy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2018, 13:54:44 »
Ja sie nie orientuje tyle wiem ze jestem aktuanie stażystą i nie mam nic z tych rzeczy. Mieszkam w innym powiecie u rodzicow.

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Mieszkaniówka/Dojazdy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2018, 14:13:49 »
Szkoda gadać na temat takich dodatków, od 20 lat nic sie wzrosło 155 zł miesiecznie za brak mieszkania. Wojsko 600 lub 900 zł w większych garnizonach biorą chłopaki co miesiac i to nie zależnie czy sie posiada czy nie posiada lokum.

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Mieszkaniówka/Dojazdy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2018, 16:19:06 »
ZA te 155pln góra w nocki w hostelu.

Offline vade

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Mieszkaniówka/Dojazdy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2018, 19:03:10 »
Jak jesteś strażakiem PSP to wystarczy zapytać u siebie w KM/P tam CI na pewno udzielą odpowiedzi bo nie jest to tajemnica, a płacone jest wszędzie tak samo, jeżeli zaś nie jesteś ta po co Ci ta wiedza? 

Offline GoodFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Mieszkaniówka/Dojazdy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2018, 21:07:42 »
155 zl mieszkanie a dojazd z innego powiatu? Czy albo to albo to? I na stazu tego nie ma? 

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Mieszkaniówka/Dojazdy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2018, 11:54:35 »
155 zl mieszkanie a dojazd z innego powiatu? Czy albo to albo to? I na stazu tego nie ma?
Nie ma czegoś takiego jak pieniądze za dojazd. Natomiast niezależnie z jakiego powiatu jesteś, jeśli nie masz mieszkania w miejscowości pobliskiej (dojazd z miejsca zamieszkania do jednostki zajmuje komunikacją publiczną w dwie strony więcej niż 2 godziny) to przysługuje równoważnik za brak mieszkania w wysokości podanej powyżej.

Przejdź się u siebie do kadr czy innej komórki która się tym zajmuje to Ci wytłumaczą szczegółowo.