Autor Wątek: Badania w innym woj. niż nabór  (Przeczytany 2059 razy)

Offline idziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Badania w innym woj. niż nabór
« dnia: Listopad 21, 2018, 20:41:29 »
Witam panowie. Takie pytanko, mianowicie startuje w naborze w innym województwie niż mieszkam. Załóżmy, ze gdyby sie udało to jak jest z badaniami ? Wysyłają mnie na badania do woj. Gdzie jest nabór czy jest możliwość zrobienia badań w swoim województwie ?

Offline strażaksanok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2018, 20:49:52 »
Witam panowie. Takie pytanko, mianowicie startuje w naborze w innym województwie niż mieszkam. Załóżmy, ze gdyby sie udało to jak jest z badaniami ? Wysyłają mnie na badania do woj. Gdzie jest nabór czy jest możliwość zrobienia badań w swoim województwie ?

Do wojewodztwa gdzie jest nabor

Offline idziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2018, 20:56:01 »
Pewny jesteś na 100%? Bo gdzieś słyszałem, ze mogę zrobić w województwie gdzie mieszkam

Offline Novvy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2018, 20:56:59 »
A no nie zawsze kolego. Przykład z mojego podwórka z przed 5 lat, jeden kandydat kierowany do miasta w województwie X, drugi kandydat do miasta w województwie Y. Komenda Powiatowa na pograniczu województw. Nie wiem od czego to zależy. Czy od umów, czy od widzi mi się komendanta, nie wiem. Od tamtego czasu już takiego przypadku nie było, wszyscy po na naborach kierowani do jednej miejscowości na badania.

Offline strażaksanok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2018, 21:12:08 »
Jesli starasz sie do komendy na Podkrapaciu to badania w Rzeszowie jesli Malopolska to krakow chyba ze chcesz sie odwolac od wyniku komisji to mozesz do innego wojewodztwa. Ale jak to sie odbywa nie wiem.

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2018, 21:17:18 »
Już wam mówię ja dostałem się w kujawsko pomorskim a jestem z Mazowieckiego i to z granicy województwa i jestem  wysłany do Szpitala MSWIA Warszawa na pytanie czemu , proszę Pana Rejonizacja.. a w jednostce na pytanie czemu Warszawa nie Bydgoszcz pada odp że mieli dużo problemów jak wysłali kandydata na badania do innego województwa niż gdzie mieszka .

Offline idziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2018, 21:23:04 »
Czyli wysyłają do województwa gdzie sie mieszka mam rozumieć ? A wytłumaczyli ci jakie to były problemy? ;)

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2018, 21:29:36 »
Tak do województwa w którym mieszkasz , że zamieszanie z przesyłaniem dokumentów pozniej z komisja i takie tam ..tyle powiedział mi kadrowiec

Offline Novvy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2018, 21:31:39 »
Ja napiszę Ci krótko, wyżej napisałem jak było w mojej komendzie. Jednego wysłali do miejscowości X, gdzie wielu gości badań nie przechodziło. Drugiego, na którym jakby to ująć - bardziej zależało komendantowi, wysłali tam gdzie badania przechodzili w zasadzie wszyscy..., czyli do miejscowości Y. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2018, 21:36:55 »
A no nie zawsze kolego. Przykład z mojego podwórka z przed 5 lat, jeden kandydat kierowany do miasta w województwie X, drugi kandydat do miasta w województwie Y. Komenda Powiatowa na pograniczu województw. Nie wiem od czego to zależy. Czy od umów, czy od widzi mi się komendanta, nie wiem. Od tamtego czasu już takiego przypadku nie było, wszyscy po na naborach kierowani do jednej miejscowości na badania.

Pierdzielisz ?  Ale to województwa gdziesz przymnie ?

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2018, 22:41:15 »
Chłopie, zadzwon do kadr tam gdzie startujesz, spytaj się i nie kombinuj.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Strazaksammm

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Badania w innym woj. niż nabór
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2018, 22:46:40 »
Ja w tym roku startowałem w podkarpackim a jestem z sąsiedniego województwa i robiłem badania w Rzeszowie, kolega w tym roku startował do Wawy, z mojego województwa (inne niż mazowieckie) i robił badania w swoim województwie. Także nikt Ci na to pytanie nie odpowie dokładnie, musisz dopytać w komendzie.