Autor Wątek: Wyciąg z rozkazu odnośnie awansu  (Przeczytany 2684 razy)

Offline piotraudi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Wyciąg z rozkazu odnośnie awansu
« dnia: Listopad 16, 2018, 23:23:22 »
Potrzebuję wyciągu z rozkazu odnośnie awansu na wyższy stopień służbowy z pieczątką (zgodność z oryginałem) "lecz u mnie w komendzie brygadier zajmujący się tymi sprawami nie chce mi tego przekazać mówi że dostałem akt mianowania w dniu awansu i tyle. Co zrobić aby taki wyciąg otrzymać?

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Wyciąg z rozkazu odnośnie awansu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2018, 11:02:03 »
  Masz prawo wgląd do swoich akt osobowych w każdej chwili (oczywiście bez przesady, że będziesz to robił codziennie po godzinie). W Twoich aktach osobowych powinien być dokument który mówi, że awansowałeś na jakiejś podstawie czyli rozkaz (jego kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem) - to jest coś innego niż akt mianowania. Jeżeli to był rozkaz np. 01KW o awansie kilku strażaków to każdy z nich powinien mieć w swoich aktach taki dokument. Gdyby w Twoich aktach nie był potwierdzony za zgodność to raportem do 01 KM/P swojego o wydanie takiego dokumentu.
pozdrawiam

Offline piotraudi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Wyciąg z rozkazu odnośnie awansu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2018, 11:41:30 »
Awanse były standardowo w maju razem z innymi osobami otrzymujacymi awans. Rozumiem więc ze bez problemu powinienem takie dokumenty pobrać skierować

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Wyciąg z rozkazu odnośnie awansu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2018, 22:12:08 »
Jeśli jest Ci potrzebny dokument idź do naczelnika I poproś o ksero.  Jeśli będzie problem wyjdź i w sekretariacie napisz prośbę do starego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2018, 09:46:44 wysłana przez SIUSIEK »