Autor Wątek: Badania lekarskie w warszawie  (Przeczytany 2341 razy)

Offline Malyiduzy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Badania lekarskie w warszawie
« dnia: Październik 31, 2018, 12:23:59 »
Panowie i Panie 😜 mam w niedługim czasie badania lekarskie w warszawie. Rozchodzi się o to że mam delikatnie skrzywiana przegrode nosowa :-\ czy warszawie dają od razu niezdolny. Czy przymykaja Oko? Robił ktoś moze ze ostatnio badania ?

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2018, 12:28:52 »
Badanie u laryngologa w Warszawie miałem 2 dni temu. Badanie trwa kilka minut. Laryngolog zagląda do nosa, uszu i gardła. Potem stajemy przy oknie a on przy drzwiach i wymawia szeptem cyfry które mamy powtórzyć. Ja miałem operowana przegrodę także zapisał nos drożny, słuch poprawny i tyle. Z tego co widziałem na obiegówkach u innych to jeśli nawet przegroda była trochę krzywa to laryngolog napisał DSN nos drożny. Także chyba nie robi większych problemów.

Offline Malyiduzy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2018, 13:45:30 »
Dzięki bardzo za odpowiedź😉 mam nadzieję że i mi się uda z tym przejść. A gdzie robiłeś operacje? i ile takie coś kosztuje?

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2018, 16:48:11 »
Przegrodę miałem robioną kilka lat temu bezpłatnie na NFZ bo nie spieszyło mi się  specjalnie . Ja musiałem zrobić bo miałem mocno skrzywiona i przeszkadzało mi to w oddychaniu.

Offline Malyiduzy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2018, 18:44:28 »
A jak reszta badań ?

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2018, 19:07:14 »
Same badania formalność jeśli ktoś nie ma większych problemów ze zdrowiem. Trzeba sie przygotować ze badania trwają kilka dni i czasem kolejki do specjalistów są bardzo długie.

Offline Malyiduzy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2018, 00:27:58 »
Pamiętasz jak się nazywa ten lekarz?

Offline Rufu95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2018, 08:47:47 »
Nikt Ci pod gore robil nic nie bedzie. Lekarz powie, ze nie ma zastrzezen, a jakby mial sie czeiac kazdego za minimalne skrzywienie, to nikt badan by nie przeszedl. Ja tak mialem w warszawie

Offline Malyiduzy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 14, 2018, 15:07:18 »
Niestety byłem prywatnie u drugiego laryngologa i powiedział że skrzywienie jest trochę mocniejsze niż trochę. Ale jest drozna to pewnie nie przejdzie :-\ robił ktoś może z grupy zabieg w warszawie albo ma jakieś namiary żeby można było gdzieś to szybko zrobić ?

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2018, 09:17:53 »
Niestety byłem prywatnie u drugiego laryngologa i powiedział że skrzywienie jest trochę mocniejsze niż trochę. Ale jest drozna to pewnie nie przejdzie :-\ robił ktoś może z grupy zabieg w warszawie albo ma jakieś namiary żeby można było gdzieś to szybko zrobić ?

18 lat temu, przy skrzywieniu komory badali drożność i (jak w moim przypadku) miałem skrzywienie, drożność dobra - zdolny. Teraz co do zasady każde skrzywienie należy zrobić, ale czy to skrzywienie jest ocenia lekarz.
Co do samego zabiegu korekty (bo taki sobie robiłem po 10 latach w straży) to trwał może 15 minut (dłutowanie nie jest przyjemne) i potem dwa tygodnie zwolnienia (ale źle to się czułem może trzy dni aż mi powyciągali z nosa kilometry bandaży).
Tak więc sam zabieg nie jest straszny - kwestia znaleźć miejsce gdzie go można zrobić - tu nie pomogę bo z W-wy nie jestem.

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 15, 2018, 21:07:18 »
Wyniki psychotestow odbieramy na Wołoskiej w budynku S czy odrazy na Sandomierska ?

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Badania lekarskie w warszawie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2018, 22:01:20 »
Wyniki Twoich psychotestow powinnny być przesłane na Sandomierską ( zgodnie z obiegówką maja na to 5 dni).