Autor Wątek: 12 listopada jak liczymy godziny??  (Przeczytany 4910 razy)

Offline Radar

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
12 listopada jak liczymy godziny??
« dnia: Październik 24, 2018, 15:24:38 »
Witam,
Skoro 12.11 ma byc dniem wolnym od pracy to czy w rozliczeniu półrocznym również zaliczy sie nam nadpracowane z tego tytułu nadgodziny ?
Ne quid nimis

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2018, 15:49:14 »
Nie. Ale powinniśmy mieć zmniejszony nominał na II okres rozliczeniowy.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Albertkain

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2018, 22:12:25 »
Już za niecałe trzy tygodnie, 12 listopada 2018 roku będzie dniem świątecznym, wolnym od pracy. Taką decyzję w nocy podjął Sejm VIII kadencji przyjmując projekt ustawy po trzech poprawkach. Jak się jednak okazuje, wolne nie będzie dotyczyć wszystkich, lekarze, strażacy czy policjanci będą musieli pracować w dodatkowy dzień ustawowo wolny.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2018, 07:27:03 »
Spodziewał się autor tych słów, że szpitale, policja, straż będą zamknięte w ten dzień? Coraz głupi są ci żurnaliści, a może dostosowują się do targetu. Jak czytam wysrywy co niektórych forumowiczów, to zastanawiam się jak im udało przeczołgać się przez badania psychologiczne z tak niskim poziomem rozwoju intelektualnego i zaburzeniami logicznego myślenia.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline nintruz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2018, 10:02:30 »
Spodziewał się autor tych słów, że szpitale, policja, straż będą zamknięte w ten dzień? Coraz głupi są ci żurnaliści, a może dostosowują się do targetu. Jak czytam wysrywy co niektórych forumowiczów, to zastanawiam się jak im udało przeczołgać się przez badania psychologiczne z tak niskim poziomem rozwoju intelektualnego i zaburzeniami logicznego myślenia.
A Ty taki mądry a strażakiem zostałeś?! Trzeba było wybrać inny zawód - lekarz, prawnik, architekt, wykładowca na uczelni. Dlaczego tak błyskotliwy umysł jak Twój marnuje się w PSP?
Powiem Ci pewną anegdotę, z życia wziętą:
Kiedyś podczas wycieczki uczniów III klasy Szkoły Podstawowej do JRG, zapytałem czy ktoś chce zostać strażakiem? Na to jeden z chłopców z pełną powagą odpowiedział:
"Ja proszę Pana się dobrze uczę!"
I wiesz co? Miał rację! Od tamtej pory nie zadaję tego pytania.
Ty chyba się dobrze nie uczyłeś, a do straży poszedłeś bo "tata kazali"! Przykro mi, że marnujesz tu swój potencjał służąc z osobami, którym "udało przeczołgać się przez badania psychologiczne z tak niskim poziomem rozwoju intelektualnego i zaburzeniami logicznego myślenia"! Rozumiem więc, że frustracja w Tobie narasta, bo z kim tu inteligentnie porozmawiać w PSP?! No nie ma!
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 10:06:11 wysłana przez nintruz »

Offline Radek1993

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2018, 10:14:26 »
Panowie a nie da się tego wyjaśnić bez obrażania innych forumowiczów? Konkretne odpowiedzi bez ciśnięcia sobie nawzajem i będzie kulturka na forum, a tak co temat to kłótnie.

Offline Radar

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2018, 19:29:55 »
Chodziło mi o nominał półroczny.  Chciałem sie dowiedzieć czy jaśnie państwo z sejmu pomyślało o wszystkich czy tylko o sobie.
Rozchodzi  mi  się głównie o podział bojowy.
Za porównywania kto głupszy a kto mądrzejszy to dziękuje bo nie o to pytałem.
Ne quid nimis

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2018, 00:29:31 »
Jeżeli byłby zmieniony nominał to byśmy robili korektę do planu i zmniejszyła by się max liczba nadgodzin do wyrobienia?. To w przypadku mojej jednostki i przy zakazie wchodzenia na służby 11 i 12może zrobić problem. U mnie już grafiki do końca grudnia zasymulowane i na styk styków z modlitwą o brak chorobowych.:)
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2018, 10:13:43 wysłana przez Siedem »

Offline maniek1086

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2018, 07:23:23 »
Nominał spadnie o 8 godzina, a max liczba nadgodzin wzrosnie o 8.

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
Odp: 12 listopada jak liczymy godziny??
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2018, 10:15:08 »
Oka to korzystnie. Nie pamiętałem w nocy wzoru. Dzięki