Autor Wątek: Komisja lekarska - Szpital MSWiA Warszawa  (Przeczytany 1379 razy)

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Komisja lekarska - Szpital MSWiA Warszawa
« dnia: Październik 24, 2018, 09:35:10 »
Witam Panowie dostałem kartę skierowania na badania do wyżej wymienionego szpitala i tu rodzi się prośba  czy miał ktoś z was badania w Warszawie i pomoże jak to ugryźć , w jaki dzień jechać   do rejestracji itp dziękuję bardzo

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Komisja lekarska - Szpital MSWiA Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2018, 10:22:44 »
Przeszedłeś już psychologa ? Jeśli tak to z obiegówka którą wydaje internista jedziesz do szpitala mswia ul woloska i tam w budynku S idziesz do medycyny pracy umówić lekarzy. Pani z rejestracji wszystko Ci tak ustawi żeby jak najmniej jeździć do nich.

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Komisja lekarska - Szpital MSWiA Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2018, 10:41:52 »
Nie dopiero dziś otrzymałem skierowanie z KP i muszę jechać do Wawy aby dopiero umówić lekarzy w tym psychologa , i właśnie nie wiem czy dzień tyg ma znaczenie w sensie pobranie obiegowki itp

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Komisja lekarska - Szpital MSWiA Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2018, 10:48:45 »
To zapytaj w KP czy nie masz przypadkiem badań w SGSP bo chłopaki z komend w Płocku i Siedlcach robili z nami w SGSP. Jeśli nie to jedziesz najpierw do polikliniki ul Sandomierska i tam dopiero dostajesz skierowanie do psychologa. Jeśli przejdziesz psychologa to bada Cię internista i dopiero daje obiegówkę do lekarzy na wołoskiej .