Autor Wątek: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?  (Przeczytany 41777 razy)

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 12, 2018, 22:02:06 »
Siłownia jest ale mała . Ławka modlitewnik atlas - trochę lipny ale jest 3 sztangi i 170kg obciążenia + hantle od 2 do 20kg. Pobiegać można na poligonie albo na placu szkolnym. Jest sala gimnastyczna więc pilka albo siatka i kosze. Basen jest na przeciwko szkoły na osiedlu ale pierwsze 4-5tyg jest unitarka i COO więc trzeba poczekać by móc wyjść. Potem dochodzą służby wewnętrzne więc też może weekendów nie być wolnych. Wszystko zależy co siebie wymyśla 😅
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 19, 2018, 18:36:18 »
Kto sie wybiera na kurs 29 pazdziernika do bydgoszczy i z jakiego wojewodztwa?

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 24, 2018, 18:38:39 »
Bydgoszcz to wy zobaczycie ale na zdjęciu 😂 KS11 ma zakwaterowanie na Tylnej górze kolo Koronowa 😅 wykłady chyba będziecie mieli na miejscu albo dziennie wycieczka 40km do ośrodka. Ogólnie warunki spoko ale nic tu nie ma . Wy i tak do 25 listopada macie COO więc wyjazdów ani wyjść nie ma . Radzę się zaopatrzyć w wodę słodycze i co tam chcecie 😃
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Simon2123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 07, 2018, 19:48:50 »
To jak to w końcu jest, ta szkoła i zakwaterowanie mieści się na terenie Bydgoszczy czy gdzieś poza miastem?

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 07, 2018, 21:03:20 »
Bydgoszcz posiada takze osrodek szkoleniowy 35 km od bydgoszczy.super miejsce nad jeziorkiem,warunki bardzo dobre(segmenty) po 6 osob w segmencie.3 osoby w pokoju.Fakt jest to mozna powiedziec w lesie ale przez okres unitarny i tak sie nikt nie moze ruszyc z miejsca wiec co za roznica.Spokoj,cisza,czasem jakies rejony lub sluzba....

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 14, 2018, 18:04:23 »
Dobra Panowie.. co w końcu na blok I trzeba zabrać oprócz: czajnika, jedzenia, sztućców, talerza, kubka i ciuchów cywilnych? I ile tego mam wziąć? Co dostaję z jednostki co obowiązkowo powinienem mieć ze sobą? Bo już różne słuchy.. typu toporek, fajka, maska i płetwy na basen. A jak jest w rzeczywistości? Pozdrawiam

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 14, 2018, 21:06:26 »
Zabierasz ubranie specjalne,koszarowe te czarne pantofle,jakies swoje sportowe pas do wysokosciowki skarpetki tylko czarne,cywilek tylko te co w nich jedziesz na pierwszy miesiac Ci wystarcza:),reczniki,na poczatek 2 papiery toaletowe zgrzewke wody,slodycze jesli sie lubi,przybory toaletowe bo codziennie golenie,jakies klapeczki.kiedy zaczynasz?

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 15, 2018, 00:06:35 »
10 grudzień

Offline maciek94

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 15, 2018, 18:11:42 »
Ktoś z Podkarpacia wybiera się w tą niedzielę na Bydgoszcz swoim samochodem ?

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 15, 2018, 20:16:08 »
Koledzy, ja wiem że straż pożarna to nie oxford, ale "10 grudnia", " niedzielę"

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 15, 2018, 21:39:03 »
Koledzy, ja wiem że straż pożarna to nie oxford, ale "10 grudnia", " niedzielę"
bezsensowna odpowiedź. To tak jak ja mógłbym się czepiać Twojej odpowiedzi typu, że powinno być z dużej litery i jak coś to: University of Oxford. W polskim języku nie używa się tam X: Uniwersytet Oksfordzki. Pozdrawiam profesora.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 15, 2018, 22:07:37 »
Zamiast przyjąć słuszną uwagę od starszego kolegi lepiej odbijać piłeczkę i się mądrzyć. Proszę bardzo, nie mam z tym problemu. Powodzenia w PSP.
Koniec OT.

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 15, 2018, 22:11:00 »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2022, 16:37:18 wysłana przez mamed »

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 15, 2018, 23:18:59 »
Zamiast przyjąć słuszną uwagę od starszego kolegi lepiej odbijać piłeczkę i się mądrzyć. Proszę bardzo, nie mam z tym problemu. Powodzenia w PSP.
Koniec OT.
Przyjmuję zawsze, ale akurat do tematu o Bydgoszczy nic nie wnosiła. Dzięki. Skoro masz większą praktykę to lepiej powiedz mi i tym którzy się wybierają na kurs co faktycznie tam jest jeszcze potrzebne oprócz tego co napisałem.

Offline lukifire

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 16, 2018, 07:40:52 »
Woda, woda, woda przez 4 tygodnie unitarka czyli bez wyjścia na zewnątrz. Ja jeszcze miałem sporo konserw typu pasztet podlaski, jakaś turystyczna, płatki kukurydziane, małe mleko, słodycze, czajnik elektryczny jak najbardziej można zabrać ze sobą. Obowiązkowo kapsułki lub proszek do prania. Cywilek coś można wziąć po 15.30 po pokoju można chodzić w cywilkach. Można jakiś odswiezacz powietrza. Ze sprzętu wyżej wymienionego to może jeszcze podpinka, a maska fajka podobno na 3 etap.

Offline GoodFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 16, 2018, 07:47:38 »
W pierwszym dniu w czestochowie mozna isc do sklepu po zakwaterowaniu. Potem fakt jest bez sklepu jakis czas.

Offline D3zmo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 16, 2018, 11:45:14 »
Może do rzeczy, ktoś jeszcze napisze co zabrać na kurs. Ja wybieram się do Częstochowy i jak ktoś posiada informacje na temat kursu w Czewie to poproszę

Sztućce i kubek obowiązkowo. Jakieś słodycze, wodę, strój sportowy. Cywilkow dużo nie bierzcie. Do sklepu po jakimś czasie Was wypuszczać będą. To kiedy zaczynacie?

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 16, 2018, 13:32:34 »
Jesli ktos trafi na tylna gore kolo bydgoszczy to nie ma wyjsc przez miesiac.U nas zakupy czasem robil nam starszy kurs albo szefowie sekcji mieli pozwolenie od oficera.Bez sensu pakowac pelny bagaznik wody.Zima idzie pozamarza wam to w samochodzie bo w pokoju nikt wam nie pozwoli trzymac kilkanascie zgrzewek jak wszyscy tyle wezma.z umiarem panowie wszystko z umiarem.To nie jest wyprawa na 8-mio tysiecznik.W bydgoszczy raczej nie trzeba zbytnio dojadac,chyba ze cos slodkiego.

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 16, 2018, 17:59:12 »
Częstochowa, 3 grudnia start! Dzięki chłopaki za wszystkie informacje, dużo mi to pomogło, a pytanko Jeszce, mundur trzeba brać ze sobą na 1 blok do Czewy?

Offline Rufu95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 16, 2018, 18:17:04 »
Raczej nie 😂😂 ja nawet munduru nie dostałem, to jak mam go zabrać 😁

Offline D3zmo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 16, 2018, 20:32:19 »
Częstochowa, 3 grudnia start! Dzięki chłopaki za wszystkie informacje, dużo mi to pomogło, a pytanko Jeszce, mundur trzeba brać ze sobą na 1 blok do Czewy?

Koszar i specjalny. Buty wysokie, pedałki i gumiaki. Pas z zatrzasikiem i ewentualnie toporek.

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 17, 2018, 01:42:53 »
Na wykazie jest mundur dlatego pytam

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 17, 2018, 19:06:29 »
Dziwne ze nie dostałeś..

Offline Frankiln

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 18, 2018, 10:23:20 »
A czy na kursie są jakieś zaliczenia ze sprawnosciowki np. Wyciskanie sztangi plasko 2x własna masa ciała itp.  Bo kolezka z Policji mowil że takowe miał.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Kurs Bydgoszcz - co zabrać ?
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 18, 2018, 11:39:59 »
 Sprawnosciowka taka jak do naboru