Autor Wątek: Nabór Warszawa!  (Przeczytany 25696 razy)

Offline Bialy22198

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 02, 2018, 18:54:07 »
Siema :D i jak poszedł już ktoś czy dalej wszystko stoi ?

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 02, 2018, 19:04:16 »
Psycholog przedłużyła zwolnienie. Podobno ktoś ma przyjść na zastępstwo, żeby rozładować kolejkę. Pierwsze testy w piątek ale ludzi sporo bo policjanci i SW tez czekają .

Offline Bialy22198

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2018, 21:38:14 »
Witam ponownie :D i jak ruszyło w końcu ?  :wall:

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2018, 21:41:19 »
Ruszyło z psychologiem. Dzisiaj miałem psychotesty w SGSP. Jutro ruszam z badaniami lekarskimi.


EDIT: moja skrzynka już nie mieści pytań o testy u psychologa, postaram się tutaj to trochę opisać



Start o godzinie 9:00 w SGSP. Jeśli chcesz zdać to się nie spóźnij, weź ze sobą 2 lub 3 długopisy i skierowanie na badania.

Testy składały się z kilku etapów:

-test 405 pytań prawda fałsz (np.czy był byś dobrym przywódcą świata, czy zbierasz znaczki, czy lubisz wychodzić ze znajomymi czy wolisz książki)

-105 pytań tak/nie (np. czy kiedykolwiek zabrałeś coś co nie należało do ciebie, czy wszedł byś do kina bez biletu jeśli na pewno nikt by cie nie
złapał)

-słowniczek 60 pojęć do wyjaśnienia (np. chleb, opał,pobiec, parlament,eustachologia)

-Raven test (chociaż na początku Pani psycholog wspominała o teście 2/7),ja miałem dokładnie taki sam jak w linku (koledzy inny)

http://www.avlisad.com.ar/test/

-Ankieta gdzie pracowałem(lata i stanowisko), 5 cech dobrych i złych dla strażaka, co cenie w życiu najbardziej, pytania o alkohol, tatuaże, rodzinę

Następnym etapem była rozmowa z psychologiem ( w pracowni były 2 Panie młodsza i starsza, obie miłe).  Podczas rozmowy pytania czemu akurat straż w Warszawie (do wawy mam ponad 100 km), gdzie pracowałem, co robiłem, jakie widzę negatywne strony pracy w straży, jak się u mnie objawia stres i jak sobie z nim radzę, pytania o alkohol jak często pije, czy mam tatuaż czy będę robił, pytania o życie osobiste dziewczynę

Po małej przerwie dostałem kopertę z dokumentami i informacje ustną "wynik pozytywny" :)

Następnego dnia z ta kopertą ( nie wolno jej samemu otwierać!) można jechać na sandomierską tam bada nas internista i jeśli stwierdzi że jest ok to wydaje obiegówkę z lekarzami do zrobienia na wołoskiej gdzie można odrazu pojechać i poumawiać specjalistów, a jeśli jest się na czczo to do godziny 10 można zbadać krew i mocz 

Reszta przede mną :)
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2018, 21:28:08 wysłana przez michal0428 »

Offline kopsze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 21, 2018, 23:08:02 »
Tak z ciekawości.. jakie są zarobki strażaka z ulicy w Warszawie? Pozdrawiam

Offline strażak19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 07, 2018, 15:10:08 »
Witam Panowie. Pytanie do tych co są już przyjęci. Jaki jest orientacyjny czas od komisji do przyjęcia do służby? Kończy mi się umowa w poprzedniej pracy i nie wiem co dalej robić.😉

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 07, 2018, 15:11:51 »
Ja np czekam już trzy miesiące. I wezmą mnie dzień przed wyjazdem na szkolenie podstawowe

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 07, 2018, 15:43:56 »
Ja przeszedłem pozytywnie komisje 31 października i od grudnia już mogę iść na 24h ale ze muszę pare spraw załatwić jestem dogadany ze startuje od stycznia.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 07, 2018, 15:45:20 »
Okres oczekiwania jest taki rozbiezny ze ciezko cokolwuek napisac.Sam czekalem 4 miesiace na przyjecie a pozniej miesiac na szkolenie kolega czekal 3 i odrazu na szkole,jeszcze ktos inny przyjety zaraz po badaniach ale na szkolenie po 5 miesiacach,takze roznie rożnisto to wyglada.Czekaj cierpliwie a umowe mozna ewentualnie pozniej rozwuazac za porozumieniem stron jesli iczywiscie masz normalnego szefa.

Offline strażak19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 07, 2018, 15:48:08 »
A dlugo czekaliście na tel po komisji z komendy? Mam jeszcze urlop do wykorzystania i nie wiem co robic

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 07, 2018, 15:52:39 »
Sam zadzwoń do komendy to chyba Tobie powinno zależeć.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 25, 2018, 21:39:24 »
Panowie czy Warszawa juz caly nabor po badaniach?

Offline Chili

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 29, 2018, 13:12:12 »
Długo czekaliście na list z komisji? Miałem 13 grudnia, ciągle żadnego listu nie dostałem ani komenda informacji.

Offline michal0428

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 29, 2018, 14:07:42 »
Coś około 2 tygodni... Wiesz, teraz były święta, zaraz Nowy Rok. Myślę, że w przyszłym tygodniu możesz wyglądać listonosza  ^_^

Offline BartekD

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 11, 2019, 22:32:46 »
Szukam kontaktu do kogoś kto 21 stycznia jedzie do Bydgoszczy.

Offline Man_in_black

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 05, 2019, 11:16:58 »
Witam. Orientuje się ktoś jak duży ma być nabór w Warszawie w tym roku? Może ktoś ma jakieś przecieki?

Offline crosman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 05, 2019, 13:08:20 »
Nabór wyjaśni się pewnie po przydziale oficerów i aspirantów. Deklaracje emerytalne już pewnie wpłynęły na 2020 rok, więc tylko szkoły określą ostateczną ilość miejsc.

Offline worker00

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 28, 2019, 13:23:23 »
Witam . Ma ktoś informacje czy w tym roku ruszy nabór w Warszawie i czy będzie tak duży jak w ubiegłym roku?

Offline newage

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Nabór Warszawa!
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 28, 2019, 17:18:27 »
O KM nie wiem ale do JRG SGSP chyba właśnie można składać PAPIERY.