Autor Wątek: Bilirubina !!!!  (Przeczytany 2624 razy)

Offline KamilFireboy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Bilirubina !!!!
« dnia: Lipiec 21, 2018, 16:22:38 »
Witam mam problem. Otóż na badaniach do naboru mialem bilirubine 1.7. Robiąc kontrolnie po tygodniu miałem 1.3 . Dziś powtarzałem badanie i mialem 2.1
Co robić ? Ma ktoś jakieś metody ? Stosuje cholestil max i essentiale forte , dodatkowo ostropest plamisty. Mam ostateczny czas do 1go sierpnia bo tego dnia mam komisje. Wyczytałem żeby 2 dni przed badaniem jechać na samych waflach ryżowych. Planuje spróbować. Prosze o pomoc ! Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Ewentualnie co i jak z odwołaniem się jeżeli bilirubina zaważy mi o wyniku komisji ???? Pozdrawiam.

Offline Druh Heldens

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2018, 17:27:04 »
Spróbuj dzień przed badaniem sporo (6l przynajmniej) wody pić, mi to pomogło "wypłukać" bilirubinę z organizmu.

Offline KamilFireboy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2018, 17:28:17 »
A co jeść?  Jakieś konkretne produkty?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2018, 18:13:44 »
Chłopie chcesz mieć pewność idź do lekarza bo uwalisz komisję lekarską i tyle będzie z pytania ludzi na forum.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline neonerpin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2018, 19:42:54 »
Możesz mieć zespół Gilberta. Głodówka spowoduje wzrost stężenia bilirubiny. Nie jestem pewien ale schorzenie to chyba nie jest przeciwwskazaniem do służby - mogę się mylić

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2018, 20:42:42 »
Nie jest pod warunkiem ze to udowodni badaniami typu proby watrobowe itp.

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 298
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2018, 12:23:41 »
Użyj opcji "szukaj" w temacie "badania lekarskie - jak i co" to znajdziesz dużo informacji na ten temat

Offline jonek95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 03, 2018, 18:48:39 »
Mi wyszła bilirubina w moczu i takie drugie którego nazwy nie pamiętam, a jest spowodowane rozpadem bilirubiny.
Generalnie internistka mi powiedziała że to może być spowodowane wysiłkiem i piwem. A generalnie dzień przed badaniami byłem na rowerze 60 km i piwko po drodze. Generalnie zrobiłem później i wyszło.

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Bilirubina !!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 03, 2018, 22:58:12 »
Piwko i rower niezly shake:)