Autor Wątek: Protest służb mundurowych 2018  (Przeczytany 70823 razy)

Offline SIUSIEK

• VIP
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #520 dnia: Październik 14, 2018, 08:39:00 »
Zarząd Główny czeka w tej chwili na odpowiedź od Ministra, który publicznie deklarował otwartość na dalsze rokowania. W ubiegły piątek, przewodniczący Zarządu Głównego Rafał Jankowski wystąpił do Ministra Brudzińskiego z wnioskiem o wyznaczenie terminu spotkania. Do chwili obecnej Minister nie odpowiedział. Jeżeli tej odpowiedzi nie będzie też jutro albo w poniedziałek, w trybie pilnym spotka się Komitet Protestacyjny i wdrożone zostaną kolejne formy protestu.

Offline fireman998998

• Strażak Sam
« Odpowiedź #521 dnia: Październik 14, 2018, 10:50:47 »
Zenujące jest to , ze nasz 01 ma nas strazaków głęboko w poważaniu, co to za wódz , który obraca się plecami do nas, po to jest 01 by wspierać a co robi widać.  :gwiazdki: Mam nadzieje ze doczekam  w tej formacji wodza z j....i !!!

Online Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #522 dnia: Październik 14, 2018, 11:13:01 »
Zenujące jest to , ze nasz 01 ma nas strazaków głęboko w poważaniu, co to za wódz , który obraca się plecami do nas, po to jest 01 by wspierać a co robi widać.  :gwiazdki: Mam nadzieje ze doczekam  w tej formacji wodza z j....i !!!
Ostrzegaj przed takimi wpisami bo przez ciebie mało się nie zabiłem spadając z krzesła! Przecież każde stanowisko powołane jest w jakimś stopniu polityczne!
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał."
"Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie."
Winston Churchill

Offline fireman998998

• Strażak Sam
« Odpowiedź #523 dnia: Październik 14, 2018, 11:29:57 »
Polityka polityką, co to za przykład dla rzeszy strażaków, jak nauczyciele ważniejsi od podwładnych.Przykład idzie z góry !!!

Offline KLAWY

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #524 dnia: Październik 14, 2018, 13:06:23 »
Ostrzegaj przed takimi wpisami bo przez ciebie mało się nie zabiłem spadając z krzesła! Przecież każde stanowisko powołane jest w jakimś stopniu polityczne!
Nie spadaj z drzewa, tylko w końcu z niego zejdź.
Napisał jak powinno być!
To, że niektórzy są już mocno zepsuci, odpisują w podobnym do Ciebie tonie.
Ja też jestem zdania, że 01 nas wszystkich powinien wspierać i zabiegać w końcu o wspólne dobro.

Offline Pułkownik_Moralność

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #525 dnia: Październik 14, 2018, 13:17:55 »

A ja życzyłbym sobie i innym formacji w której wszyscy stoimy zwartym szeregiem bez względu na preferencje polityczne, przynależność związkową oraz to czy jeden jest z biura, a drugi z podziału. Stać nas na to? Niekoniecznie...

Offline SIUSIEK

• VIP
« Odpowiedź #526 dnia: Październik 15, 2018, 17:09:49 »
Minister Brudziński zaprasza związkowców. Spotkanie odbędzie się 23 października 2018′ w MSWiA.
http://nszzp.pl/aktualnosci/minister-brudzinski-zaprasza-zwiazkowcow-spotkanie-odbedzie-sie-23-pazdziernika-2018-w-mswia/

Offline SIUSIEK

• VIP
« Odpowiedź #527 dnia: Październik 17, 2018, 09:23:00 »
Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych prosi ministra o przedstawienie propozycji porozumienia w formie pisemnej przed spotkaniem, które ma się odbyć 23 października 2018 r. w siedzibie MSWiA

…W związku z zaproszeniem do dalszych rozmów w sprawie postulatów Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych z dnia 12 marca 2018 r. potwierdzam uczestnictwo przedstawicieli Federacji w spotkaniu. Jednocześnie proszę o przekazanie pisemnej propozycji porozumienia i pisemnego ustosunkowania się do poszczególnych postulatów…
http://nszzp.pl/aktualnosci/fzzsm-prosi-ministra-brudzinskiego-o-przedstawienie-propozycji-w-formie-pisemnej-przed-spotkaniem-23-10-2018-r/

Offline wujo 2010

• Global Moderator
  • VIP
  • *
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 10:46:03 wysłana przez wujo 2010 »
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline nintruz

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #529 dnia: Październik 18, 2018, 11:03:45 »