Autor Wątek: Protest służb mundurowych 2018  (Przeczytany 287596 razy)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 12, 2018, 19:21:20 »
Jak słuchałem P. Oleksaka to .....ble ble ble

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 12, 2018, 19:45:56 »
Jak słuchałem P. Oleksaka to .....ble ble ble
Każdy ma takiego przewodniczącego jak sobie wybrał (ale ja tego tak szczerze mówiąc nie odebrałem)... Powiem ci, że te same twarze w pożarniczych ZZ są meczące, patrz jak dobrze podziałała na ZZ Policjantów zmiana przewodniczącego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2018, 20:05:35 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline 112psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 12, 2018, 21:00:46 »
Eqniox już Twoich przewodniczących nawet nie będę komentował.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 12, 2018, 21:13:57 »
Eqniox już Twoich przewodniczących nawet nie będę komentował.
Ależ skomentuj... Nalegam  :rofl:
Bardziej dosadnie niż moja kobieta nie wyrazisz się o ostatnim przewodniczącym KSP  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 12, 2018, 21:35:06 »
To co pisze Siusiek i Eginox to dopiero ble ,ble, ble. PP i Florian coś robią i chcą poprawy dla strażaków. Wy wiadomo S-ka  chowacie się zaścianą i jak ktoś inny chce coś zrobić to krytykujecie. Pokażcie te sukcesy  poza wymianą kadry . Wszystko leży-nie będę wymieniał porażek,  bo wszystkie za co się wzięli to  porażka wręcz leżą i kwiczą a Wy to wiecie. Gdzie realizacja Waszych postulatów- zero. Federacja coś próbuje robić- warto walczyć.  Wy w boksach lub w powijakach. Coraz więcej S-ki z województw to widzi i popiera. Ruszcie t-ki a i nie politykujcie to bardziej się przysłużycie strażakom i to będą Wam to pamiętać a na pewno nie takie  p-nie. Nie chcecie nic robić to nie róbcie, ale nie krytykujcie innych bo to rozbija jedność strażaków a to powinno być najważniejsze. Pytek

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 12, 2018, 21:40:57 »
@pytek ja "S" zgoda ale SIUSIEK wasz  :rofl:
Co do postulatów federacji... To wierz mi na słowo że nie trzeba protestować aby rozmawiać o podwyżkach i innych uprawnieniach z ważnymi ludźmi w tym kraju, zresztą jak dobrze pójdzie to zrozumiesz to we wtorek. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wylazoka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 12, 2018, 21:59:55 »
To co pisze Siusiek i Eginox to dopiero ble ,ble, ble. PP i Florian coś robią i chcą poprawy dla strażaków. Wy wiadomo S-ka  chowacie się zaścianą i jak ktoś inny chce coś zrobić to krytykujecie. Pokażcie te sukcesy  poza wymianą kadry . Wszystko leży-nie będę wymieniał porażek,  bo wszystkie za co się wzięli to  porażka wręcz leżą i kwiczą a Wy to wiecie. Gdzie realizacja Waszych postulatów- zero. Federacja coś próbuje robić- warto walczyć.  Wy w boksach lub w powijakach. Coraz więcej S-ki z województw to widzi i popiera. Ruszcie t-ki a i nie politykujcie to bardziej się przysłużycie strażakom i to będą Wam to pamiętać a na pewno nie takie  p-nie. Nie chcecie nic robić to nie róbcie, ale nie krytykujcie innych bo to rozbija jedność strażaków a to powinno być najważniejsze. Pytek

Federacja tak, tzn. Policja, SG, SW, ale w PSP protest jest niezauważalny nie z tego powodu, że ludzi w tych ZZ jest mniej tylko ludzie z PP i Floriana porzucili swoich przewodniczących szydząc im w twarz. Dlatego zgadzam sie że przewodniczący PP i Floriana próbują coś robić, ale nie ich związek, a w sumie zwiazki..

Mam szczerą nadzieję, że rozliczą "kolegów" za dezercję i sprzeniewirzenie ideom ZZ  :angry:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2018, 22:04:30 wysłana przez wylazoka »

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 12, 2018, 22:04:26 »
Panowie macie taki zasób wiedzy i z Waszych wiadomości wynika ,że macie dostęp do rządzących naszą formacją i bieżących wiadomości od strony służbowej to proszę Was załatwcie postulaty S-ki i PP i Floriana i po co się nadymać , protestować , angażując  się w spotkania , negocjacje i protesty. Jak macie czarodziejską różdżkę  to czary -mary i po sprawie. Wszyscy będą wdzięczni. Pytek

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 12, 2018, 22:06:42 »
Mają dosc podlaskiego barona i jego imprez z dziwnymi elementami https://wiadomosci.wp.pl/mundurowi-zapowiadaja-happening-w-warszawie-mowia-o-hawajskich-tancach-i-konfetti-6294586918803585a

Przydałby się konkurs na najgłupsze pomysły w podlizywaniu się Zielińskiemu.


PS. Podlasie płacze?  :fiuu:

Podlasie się śmieje, bo nie ma co ukrywać to jest po prostu kabaret jednego człowieka...ale błaznów za to wielu, chociaż w sumie ci sami  :rofl:

Offline rincon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 12, 2018, 22:26:04 »
Co do postulatów federacji... To wierz mi na słowo że nie trzeba protestować aby rozmawiać o podwyżkach i innych uprawnieniach z ważnymi ludźmi w tym kraju
A ile wam jest jeszcze potrzebne lat na rozmowy, dodatkowe 4 ry czy 8 siem ? To jest Straż pożarna czy Dyskusyjny klub filmowy ? Czy rozwiązywanie problemow typu L4, przepis kwalifikacyjny, nowe mundury, nadgodziny czy wreszcie te feudalnoniewolnicze dyżury domowe musza zająć takim "fachofcom" kilka lat ???? A może najłatwiej jest gonić króliczka, bo problemy przerastają mentalnie i organizacyjne naszych "wladcóf" a dupolizom kompletnie nie przeszkadzają ?
ps .
Tu mam jeszcze jednego nawiedzonego, a wiec panie Długi, bo jednego czego najbardziej nienawidzę to obłuda i hipokryzja .
Przez osiem lat rządów POprzednich uposażenia zamrożone (poza jedną podwyżka - 300 w stopień).
Bzdura, podwyżki były dwie , proszę sobie najpierw sparawdzic !
Protesty były, ale skupione wokół emerytur i L4.
Bzdura, protesty były po orędziu rudego w sprawie podwyzki dla policji i próbie oszukania nas i pozostałych służb MSW.
Niestety ale temat L4 i zmian emerytalnych ZZ olały, bo nie były bardzo upierdliwe zwłaszcza dla wyższych władz ZZ i
 nie dotyczyły służących w tamtym czasie .
Obecnie rządzący wdrażają program znaczących podwyżek,
Znaczących ???? !!!! naprawdę uważasz że po latach bandy z PO podwyżki z ustawy modernizacyjnej  na poziomie 400 zl można nazwać znaczące ???
jest chęć rozmów na temat L4 czy zmian w systemie zaopatrzenia emerytalnego, jak również np. przepisu kwalifikacyjnego, ale część kolegów daje się podburzać. Za fasadą słusznych postulatów ktoś stara się siać ferment społeczny i trafia to niestety na podatny grunt.
Ile chcecie rozmawiać ? Dacie rade w pięciolatce ?
Podaj komuś dłoń, a będzie chciał całą rękę. Taka mentalność się objawia. Przejrzyjcie sobie historię waszych rachunków bankowych i zastanówcie się, dlaczego drzecie  się teraz, gdy uposażenia zaczęły wzrastać, a siedzieliście cicho, gdy były na tym samym poziomie.
Lubie taka argumentacje, tylko że ona brzmi tak,obiecamy że damy rękę a potem damy paznokieć . Nie nie siedzieliśmy cicho i dlatego nie ma już u władzy PO ale widzę że beton PIS tez do tego doprowadzi . I nie drzemy się , tylko informujemy i domagamy się poprawy naszych warunków bytowych , a co poniektórym pomieszała się przynależność związkowa z partyjna Tfuuu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2018, 00:06:30 wysłana przez rincon »

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 13, 2018, 07:48:48 »
Weźcie się opamiętajcie! Nie jest jeszcze super kolorowo, ale w wielu województwach doły odczuły dobrą zmianę. Podwyżki odczuliśmy wszyscy. Sprawy idą w dobrym kierunku, spotykamy się ze zrozumieniem i chęcią dialogu, czego przez osiem lat oszustów i ZSL nie było. Tupanie nóżkami pod komendę byłych funków SB to głupota. W PSP będzie lepiej, ale nie dzięki akcji protestacyjnej, lecz pomimo jej. W obecnej sytuacji pikietowanie w stolicy to wycieczka krajoznawczo-integracyjna za kasę ZZ. Gdybym był przewodniczącym struktury wojewódzkiej to bym w to nie wchodził. Na kryterium uliczne przyjdzie czas gdy będą nas chcieli wyrolować, ale na razie się na to nie zanosi.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 13, 2018, 08:16:16 »
Weźcie się opamiętajcie! Nie jest jeszcze super kolorowo, ale w wielu województwach doły odczuły dobrą zmianę. Podwyżki odczuliśmy wszyscy. Sprawy idą w dobrym kierunku, spotykamy się ze zrozumieniem i chęcią dialogu, czego przez osiem lat oszustów i ZSL nie było. Tupanie nóżkami pod komendę byłych funków SB to głupota. W PSP będzie lepiej, ale nie dzięki akcji protestacyjnej, lecz pomimo jej. W obecnej sytuacji pikietowanie w stolicy to wycieczka krajoznawczo-integracyjna za kasę ZZ. Gdybym był przewodniczącym struktury wojewódzkiej to bym w to nie wchodził. Na kryterium uliczne przyjdzie czas gdy będą nas chcieli wyrolować, ale na razie się na to nie zanosi.
Mam podobna obawę, że wykorzystają "nasz protest" , jako manifestację, istnieje ryzyko,że FAKTycznie w telewizji, widzowi będzie przedstawiony obraz z komentarzem :
-" mundurówka wychodzi na ulicę przeciwstawiając się władzy, reformie sądownictwa, etc..."

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.466
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 13, 2018, 09:45:36 »
@lang zapomniałeś dodać że mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 13, 2018, 09:55:18 »
Niesprawiedliwość w równym traktowaniu służb ciąg dalszy, dla jednych kasa jest a dla reszty ochłapy, wybaczcie ale wycieczka krajoznawcza ma sens  :wall:
https://fakty.interia.pl/prasa/news-dgp-rekordowe-podwyzki-dla-zolnierzy-zyskaja-po-656-zl,nId,2630452

Offline 112psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 13, 2018, 10:57:45 »
Przecież to jest plucie na Nas

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:05:01 »
Weźcie się opamiętajcie! Nie jest jeszcze super kolorowo, ale w wielu województwach doły odczuły dobrą zmianę. Podwyżki odczuliśmy wszyscy. Sprawy idą w dobrym kierunku, spotykamy się ze zrozumieniem i chęcią dialogu, czego przez osiem lat oszustów i ZSL nie było. Tupanie nóżkami pod komendę byłych funków SB to głupota. W PSP będzie lepiej, ale nie dzięki akcji protestacyjnej, lecz pomimo jej. W obecnej sytuacji pikietowanie w stolicy to wycieczka krajoznawczo-integracyjna za kasę ZZ. Gdybym był przewodniczącym struktury wojewódzkiej to bym w to nie wchodził. Na kryterium uliczne przyjdzie czas gdy będą nas chcieli wyrolować, ale na razie się na to nie zanosi.
Kolego lang widząc zdjęcie na twoim profilu od razu widać twój przekaz. Ale jak widać Moderatorowi to nie przeszkadza - ciekawe dlaczego? Ja z kimś kto wyraźnie pokazuje wszystkim co o nich myśli mimo wszystko mogę rozmawiać i nawet przyznam Ci rację - tak przez duże C bo rodzice i życie nauczyło mnie szacunku do starszych w tym przypadku z pewnością jesteś starszy na forum a i może stażem w służbie, poza tym masz zupełnie inny punkt widzenia a to też poszerza moje horyzonty.
Masz rację doły odczuwają zmianę, ale czy na lepsze? W wielu województwach właśnie widzą z kto jest awansowany i dlaczego i to nawet na na najniższych grupach co do tej pory było niespotykane - na tym poprzestanę bo w przeciwieństwie do ... znam Zasady Etyki ZF PSP w tym dwunastą a forum może śledzić każdy.
Właśnie Gasior wrzucił ale też miałem zamiar więc dołożę przykład Twojego dobrego kierunku - jakoś u nas to wychodzi połowicznie.
https://fakty.interia.pl/prasa/news-dgp-rekordowe-podwyzki-dla-zolnierzy-zyskaja-po-656-zl,nId,2630452
Co do manifestacji "wycieczka krajoznawczo-integracyjna za kasę ZZ" to niektóre media mogą to tak przedstawić ale ZZ ma kasę ze składek członków, a najważniejsze jest to że przekaz pójdzie i to nie tylko u nas bo przyjadą goście z zagranicy.
"Gdybym był przewodniczącym struktury wojewódzkiej .... " ale nie jesteś - podejrzewam, że z własnego wyboru ale nie koniecznie z własnego więc odpuść sobie i nam.
"Na kryterium uliczne przyjdzie czas gdy będą nas chcieli wyrolować" - powiedz to stażystom, przyszedł byś teraz  do służby na takich warunkach jak oni? Powiedz to absolwentom szczególnie po SGSP z tyt mgr po co zostawać dwa lata dłużej? Owszem nie każdy nadaję się wszędzie i nie każdy od razu (nie którzy nie nadają się wcale na stanowiska kierownicze), ale karać wszystkich i to najlepszych za to, że chcieli być jeszcze lepsi? Wszystkich za to, że poświęcili dodatkowe dwa lata - Ty nawet na "wycieczkę krajoznawczo-integracyjną" nie chcesz jechać bo dla Ciebie jest super - ciekawe dlaczego?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2018, 12:11:17 wysłana przez cieć :) »

Offline Basior7776

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:44:48 »
Niesprawiedliwość w równym traktowaniu służb ciąg dalszy, dla jednych kasa jest a dla reszty ochłapy, wybaczcie ale wycieczka krajoznawcza ma sens  :wall:
https://fakty.interia.pl/prasa/news-dgp-rekordowe-podwyzki-dla-zolnierzy-zyskaja-po-656-zl,nId,2630452
No nie wierzę...
Doleje oliwy do ognia... Podchorąży ostatniego roku na wojskowej akademii technicznej dostaje żołd w przedziale 2800-3000zl.
A podchorąży SGSP przez cały tok studiów może liczyć na 400-500zl  :szalony:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2018, 13:09:15 wysłana przez Basior7776 »

Offline rincon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 13, 2018, 13:48:05 »
Niesprawiedliwość w równym traktowaniu służb ciąg dalszy, dla jednych kasa jest a dla reszty ochłapy, wybaczcie ale wycieczka krajoznawcza ma sens  :wall:
https://fakty.interia.pl/prasa/news-dgp-rekordowe-podwyzki-dla-zolnierzy-zyskaja-po-656-zl,nId,2630452
Nie ma co się denerwować :rofl:
Sprawy idą w dobrym kierunku, spotykamy się ze zrozumieniem i chęcią dialogu,
Czasami mam wrażenie ze wchodzę na forum strażaków z innego państwa

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 14, 2018, 21:50:45 »
Kolego lang widząc zdjęcie na twoim profilu od razu widać twój przekaz. Ale jak widać Moderatorowi to nie przeszkadza - ciekawe dlaczego?
Mi też się to nie podoba. Może ja na zdjęciu profilowym  umieszczę 2 fuckulce i język, albo gest Kozakiewicza, albo goły pośladek.
Proszę ponownie o reakcję moderatora.
To jest niedopuszczalne, a może jednak dopuszczalne i zgodnie z pkt.4 regulaminu, tylko trzeba dodać "nie dotyczy użytkowników VIP"

cyt. pkt. 4.   Każdy użytkownik tego forum, przez fakt skorzystania z możliwości wypowiedzenia się w tym miejscu, zobowiązuje się do nie publikowania fałszywych informacji lub niedopowiedzeń oraz sformułowań obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.


Co do uczestnictwa w proteście to zalecam bezwzględnie wziąć udział, chyba, że jak niektórzy na tym forum są zadowoleni, że swoich nowych podwyżek i stołków.
A jak macie służbę 2.10 to można oddać krew i ma się wolne (też forma protestu).

W załączeniu pismo ZZ Policji do komendata małoposkiego, a u nas jak to wygląda ? Jest coś podobnego w sprawie uczestnictwa w proteście.

Jeszcze jedno.
Jednym z postulatów jest płacenie za nadgodziny, a gdzie postulat o płaceniu za dyżury domowe.
To przesyłam lekturę w tej sprawie i to powinno być w postulatach podnoszone przez ZZ i wniesione do Trybunału Europejskiego, bo jest nawet wyrok z 21.02.2018 Trybunału Europejskiego dot. belgijskich strażaków, który dotyczy wszystkich pracowników UE i nas strażaków.
Konkluzja jest taka, że Dyżury domowe powinny być płatne i ciekawe kiedy nasi rządzący dostosują, uregulują te przepisy dostosowując polskie prawo do wyroku TE. Chyba mają na to max 3 lata.
Poczytajcie http://nszzp.pl/aktualnosci-prawne/dyzury-domowe-i-pozostawanie-w-gotowosci-to-czas-sluzby/


[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2018, 22:45:46 wysłana przez Florek-112 »

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 14, 2018, 22:59:03 »
Moderatora przepraszam za oft.
Wyrok dotyczył dyżuru ale w innej formie niż nasz w zakresie konieczności stawienia się w firmie. Niewielka różnica ale kluczowa dla sprawy.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 15, 2018, 10:43:12 »
Proszę ponownie o reakcję moderatora.
To jest niedopuszczalne, a może jednak dopuszczalne i zgodnie z pkt.4 regulaminu, tylko trzeba dodać "nie dotyczy użytkowników VIP"
cyt. pkt. 4.   Każdy użytkownik tego forum, przez fakt skorzystania z możliwości wypowiedzenia się w tym miejscu, zobowiązuje się do nie publikowania fałszywych informacji lub niedopowiedzeń oraz sformułowań obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.
Kolego @pb11 nie wiem czy wiesz ale kolega @lang to "Moderator: lang" dział "Prawo w służbie"...
Może gest obraźliwy ale nie zakazany... Prawnie zakazany jest zakres symboli ustrojów totalitarnych...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 15, 2018, 13:17:26 »
a co ja niby mam do moderatora i awatara jaki sobie wybrał?.  Chyba z powodu walki na kilku frontach pomyliłeś interlokutora.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2018, 00:14:49 wysłana przez pb11 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 15, 2018, 13:29:21 »
a co ja niby mam do moderatora i awatara jaki sobie wybrał?.  Chyba z powodu walki na kilku frontach pomyliłeś intrlokutora.
Sorry faktycznie pomyłka.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 15, 2018, 13:41:42 »
Kolego @pb11 nie wiem czy wiesz ale kolega @lang to "Moderator: lang" dział "Prawo w służbie"...
Może gest obraźliwy ale nie zakazany... Prawnie zakazany jest zakres symboli ustrojów totalitarnych...
To pokaż taki gest policjantowi, politykowi, przełożonemu - tylko podczas tego pokazywania nie obracaj tego w żart.
Jak widać zależy kto interpretuje zapis pkt.4 treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 15, 2018, 13:43:07 »
To pokaż taki gest policjantowi, politykowi, przełożonemu - tylko podczas tego pokazywania nie obracaj tego w żart.
Jak widać zależy kto interpretuje zapis pkt.4 treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.
Widzę ten gest na koszulkach jako nalepki na samochodach... A wy nie dajecie sobie rady z langiem to czepiacie się zdjęcia.
np.
https://www.dirtyshop.pl/koszulka-meska-na-urodziny-i-am-30-40-50-60-fuck-you-p-3036.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2018, 13:46:34 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.