Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2019?  (Przeczytany 171612 razy)

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 17, 2018, 15:01:11 »
Jeszcze nikt nie wyrobił kondycji przy komputerze...
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline Norbi390

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 17, 2018, 15:32:07 »
nikt nie powiedział że nie można pogodzić studiów i treningów,przecież nie trenuje się 7dni w tygodniu i treningi nie zajmują całego dnia

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 17, 2018, 16:01:55 »
Mamed dostać się z ulicy jest dużo trudniej niż do szkoły :)

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 17, 2018, 16:57:08 »
Trudniej masz racje , ale będąc w temacie juz drugi rok , mając zrobiony praktycznie kazdy kurs a jak wiadomo one są prorytetem i mając juz kilka rozmów za sobą jest prościej ! zresztą pożyjemy zobaczymy , ja każdemu życzę jak najlepiej ale w wieku 30 lat to człowiek chciałby miec dom rodzine i pracę i  wtedy juz brakuje głowy na dostawanie się do straży , takie jest moje skromne zdanie ! I do kolegi wyżej faktycznie widziłem troche osób w okolicach 30stki ale zazwyczaj wypadali słabo na tle innych

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 17, 2018, 20:09:53 »
Na nic Ci kursy jak nie masz prawa jazdy chociaż na C.

Offline matgud21

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 17, 2018, 20:27:17 »
Trudniej masz racje , ale będąc w temacie juz drugi rok , mając zrobiony praktycznie kazdy kurs a jak wiadomo one są prorytetem i mając juz kilka rozmów za sobą jest prościej ! zresztą pożyjemy zobaczymy , ja każdemu życzę jak najlepiej ale w wieku 30 lat to człowiek chciałby miec dom rodzine i pracę i  wtedy juz brakuje głowy na dostawanie się do straży , takie jest moje skromne zdanie ! I do kolegi wyżej faktycznie widziłem troche osób w okolicach 30stki ale zazwyczaj wypadali słabo na tle innych
Wydaje Ci sie. Ludzir wykada za granice wracaja po 5-10 latach i ida do slizb mundirowych. Znam 5 osob co wrocilo i dostalo sie do służb mundurowych. Uwierzcie jest to dobre rozwiązanie :) ciężko w strazy wybudować z samej pensji dom, trzeba miec 2 prace lub bardzo dobrze sie znac w temacie budowlanki żeby wykończyć tsnio dom samemu

Jeszcze nikt nie wyrobił kondycji przy komputerze...
Dokładnie ja juz zaczynam przygotowania do następnego roku :)

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:06:00 »
Ja to akurat mam prawo jazdy na wszystko i tłumacze , że aspirantka była moim celem , nie udało się mam plan b , zrobione dobre zaplecze , wyrobiona sprawnosc i papiery , wiec lece na nabór z ulicy , z jednej strony sie ciesze z drugiej mi bardzo szkoda , ale takie jest zycie :) ja jestem w tym temacie dwa lata i juz na prawde sporo wiem , wiem jedno , ktos kto bardzo chce i robi cos w tym kierunki prędzej czy pozniej sie dostanie ! mam kilka nie wiarygodnych przykładów ludzi którzy dopieli swego ! trzeba wierzyć i robić swoje , pozdro

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:33:41 »
Ja to akurat mam prawo jazdy na wszystko i tłumacze , że aspirantka była moim celem , nie udało się mam plan b , zrobione dobre zaplecze , wyrobiona sprawnosc i papiery , wiec lece na nabór z ulicy , z jednej strony sie ciesze z drugiej mi bardzo szkoda , ale takie jest zycie :) ja jestem w tym temacie dwa lata i juz na prawde sporo wiem , wiem jedno , ktos kto bardzo chce i robi cos w tym kierunki prędzej czy pozniej sie dostanie ! mam kilka nie wiarygodnych przykładów ludzi którzy dopieli swego ! trzeba wierzyć i robić swoje , pozdro
Taki super jesteś i dostać się nie możesz?
Prawko na wszystko,  sprawność  na maxa, a matury nawet na 80 pkt nie masz ?   :-\
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:38:52 »
No delikatnie mniej niz 80 mam  :rolleyes: bo nigdy orłem nie byłem . Ja jestem normalny i za nikogo super się nie uważam , jeśli ty się dostałeś to gratuluję !

Offline fireldz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 18, 2018, 07:47:11 »
No delikatnie mniej niz 80 mam  :rolleyes: bo nigdy orłem nie byłem . Ja jestem normalny i za nikogo super się nie uważam , jeśli ty się dostałeś to gratuluję !
Sprawnosc na maxa =75 pkt + matura delikatnie ponizej 80 pkt w krk dawalo miejsce w szkole, tym bardziej ze okolo 15 osoba z rezerwy weszla po basenie i drabinie ;)

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2018, 08:53:29 »
Straciłem na kopercie i sprawnosci nie zrobiłem jakos fenomenalnie , bardzo głupia dyskusja , niech każdy się zajmie sobą i swoimi wynikami :)

Offline pawel11181

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 18, 2018, 09:05:02 »
.

Offline adasskoklb

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Cel: CS PSP 2019
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 19, 2018, 22:52:26 »
Ja startuję za rok. Złożę papiery wszędzie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przygotowania już zacząłem. Bieganko i trening z własnym ciężarem ciała. Za niedługo zaczynam beep test no i powoli trzeba zaprzyjaźniać się z drążkiem. Ciśnienie jest bo jestem z rocznika 94, mam pierwsze i ostatnie podejście. Matury podbijałem już w tym roku, nie wyrobiłem się z materiałem bo pomimo planów aspirantki studiuję i najpierw muszę jedno dopiąć do końca, w lutym obrona. W maju ponownie maturki. Matma rozszerzenie i fizyka podst. Szybko temat powstał, zobaczymy z jakim zainteresowaniem się spotka  :straz:
Nie ukrywam, że najbliżej mam do CS PSP, ale jeżeli uda się do Krakowa będę stał przez poważnym dylematem, wyjdzie w praniu.

Offline adasskoklb

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Cel: CS PSP 2019
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 19, 2018, 22:53:14 »
i tak w ogóle to siemanko wszystkim  :straz:

Offline Siudi97

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2018, 10:34:50 »
Cześć wszystkim :) Napisałem przelicznik punktacji może się wam przyda i zmniejszy ilość pytań typu "ile mam punktów". Na nowych maturach działa a na starych nie wiem, nie sprawdzałem bo mi to nie jest potrzebne.
http://www.punktacjasapsp.cba.pl

Offline donbaranesko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 11, 2018, 14:23:54 »
Orientuje się ktoś czy do SGSP mają zmieniać sprawność w przyszłym roku? Coś mi się obilo o uszy, że było w planach.

Offline Kacper956

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 11, 2018, 15:40:35 »
ziomus zmień na tej stronie pompki na podciągnięcia na drążku :p

@up jak byłem na sprawnościowych w wawie to słyszałem dokładnie to samo od pchor. pewnie będzie taka sama jak w sa

Offline Siudi97

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2018, 16:13:04 »
Dzięki za info Kacper956, już zmienione

Offline kopsze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2018, 17:48:17 »
Cześć wszystkim :) Napisałem przelicznik punktacji może się wam przyda i zmniejszy ilość pytań typu "ile mam punktów". Na nowych maturach działa a na starych nie wiem, nie sprawdzałem bo mi to nie jest potrzebne.
http://www.punktacjasapsp.cba.pl

dobra robota  :mellow: rozbuduj tą stronkę, zrob jakas szatę graficzna,  ta strona będzie pomocna wielu ludziom  ^_^ jak coś to znam się troche na pisaniu stron więc wal :D

Offline Siudi97

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 11, 2018, 19:48:53 »
Chętnie bym popracował dłużej na tym dodał jakieś inne funkcjonalności np. dziennik postępu, statystyki, linki do instrukcji wykonania z YouTube no ale cóż brak czasu - praca, nauka treningi...
Może kiedyś się tym zajmę z czystej przyjemności. Niemniej jednak dzisiaj swoją najwazniejszą funkcje dla mnie spełnia - pokazuje w automatyczny sposób jak zmiany w poszczególnych konkurencjach wpływają na wynik końcowy  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2018, 19:53:51 wysłana przez Siudi97 »

Offline Fireboll

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Cel: Kraków 20
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 19, 2018, 23:20:23 »
W tym roku piszę maturkę, planuje startować do Krakowa na chwilę obecną 13x drążek oraz beep na 9-0

Offline patrykj369

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 19, 2018, 23:25:50 »
Wiecie gdzie najłatwiej się będzie dostać? Z tego co patrzyłem na listy, w tym roku najłatwiej było się dostać do CSPSP, a najtrudniej do Krakowa. Bierzecie to tak samo pod uwagę jak ja? Czy wybieracie szkołę najbliżej waszego miejsca zamieszkania?

Offline Norbi390

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2018, 00:04:29 »
myślę że w przyszłym roku może być ciut wyższy poziom niż w tym bo pewnie wiele osób przestraszyło sie wprowadzenia matury i porównywalnych progów(co sie nie sprawdziło) jak do SGSP

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 20, 2018, 09:20:34 »
Wiecie gdzie najłatwiej się będzie dostać? Z tego co patrzyłem na listy, w tym roku najłatwiej było się dostać do CSPSP, a najtrudniej do Krakowa. Bierzecie to tak samo pod uwagę jak ja? Czy wybieracie szkołę najbliżej waszego miejsca zamieszkania?
Zależy na ile maturę napiszesz, jeśli naprawdę słabo to Częstochowa daje największe szanse, w innym przypadku nie ma to znaczenia, w Czewie też najgorszy parkiet,a wiadomo najpierw sprawność  :huh:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 12:32:07 wysłana przez eryko95 »
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline patrykj369

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:57:37 »
Wiecie gdzie najłatwiej się będzie dostać? Z tego co patrzyłem na listy, w tym roku najłatwiej było się dostać do CSPSP, a najtrudniej do Krakowa. Bierzecie to tak samo pod uwagę jak ja? Czy wybieracie szkołę najbliżej waszego miejsca zamieszkania?
Zależy na ile maturę napiszesz, jeśli naprawdę słabo to Częstochowa daję największe szansę, w innym przypadku nie ma to znaczenia, w Czewie też najgorszy parkiet,a wiadomo najpierw sprawność  :huh:

W przyszłym roku muszę przystąpić do tego jednego rozszerzenia, bo resztę mam zdaną, może nie jakoś super, ale też nie bardzo źle, sprawnościowy test... No cóż, może uda się dobrze przygotować, więc zapewne będę jednak startował do Częstochowy :)