Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2019?  (Przeczytany 9895 razy)

Offline Kacper956

• Bywalec
  • *
Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2018, 10:55:45 »
ja tam osobiście ide na politechnike wroclawska. rok sie przemecze a za rok wawa/poznan. jak sie nie uda to drugi rok na pwr i tak do oporu :P jak sie dostane to przerwe studia i pozniej dokoncze, porobie uprawnienia i miodzio

Offline Norbi390

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2018, 12:09:36 »
ja także teraz idę na studia w międzyczasie mature z fizyki poprawię i za rok znowu próbuję wawa/SA PSP(składam do wszystkich bo w tym roku dostałem nauczkę że nie warto składać tylko do jednej)

Offline MpQ

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2018, 12:29:44 »
Jest ktoś kto zamiast na studia idzie do pracy? Jak zamierzacie pogodzić pracę z przygotowaniami pracując na 3 zmiany?

Offline matgud21

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2018, 13:06:20 »
Ja chętnie przyjde na nabór i zobacze jak ty w wieku 30 lat zdajesz te testy sprawnosciowe do psp :)
Bys sie zdziwił jak widzialem teraz nabor 30% osob bylo w wieku ponad 30 lat :)
Jest ktoś kto zamiast na studia idzie do pracy? Jak zamierzacie pogodzić pracę z przygotowaniami pracując na 3 zmiany?
Ja. Studia praca i przygotowania :)

Offline mefisto75

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2018, 14:54:02 »
Forumowe cwaniaczki jak tak dalej pójdzie tez pewnie skończą na naborze w wieku 30 lat :) Pozdro dla normalnych pompatyczne teksty na forum jak widać nie dodają pkt w naborze do szkoły zawsze braknie „kilku pkt”.

Offline Marcin__955

• Stary Wyga
  • **
  • SA PSP
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 17, 2018, 15:01:11 »
Jeszcze nikt nie wyrobił kondycji przy komputerze...
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline Norbi390

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 17, 2018, 15:32:07 »
nikt nie powiedział że nie można pogodzić studiów i treningów,przecież nie trenuje się 7dni w tygodniu i treningi nie zajmują całego dnia

Offline bastol33

• Strażak Sam
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 17, 2018, 16:01:55 »
Mamed dostać się z ulicy jest dużo trudniej niż do szkoły :)

Offline mamed

• Strażak Sam
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 17, 2018, 16:57:08 »
Trudniej masz racje , ale będąc w temacie juz drugi rok , mając zrobiony praktycznie kazdy kurs a jak wiadomo one są prorytetem i mając juz kilka rozmów za sobą jest prościej ! zresztą pożyjemy zobaczymy , ja każdemu życzę jak najlepiej ale w wieku 30 lat to człowiek chciałby miec dom rodzine i pracę i  wtedy juz brakuje głowy na dostawanie się do straży , takie jest moje skromne zdanie ! I do kolegi wyżej faktycznie widziłem troche osób w okolicach 30stki ale zazwyczaj wypadali słabo na tle innych

Offline bastol33

• Strażak Sam
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 17, 2018, 20:09:53 »
Na nic Ci kursy jak nie masz prawa jazdy chociaż na C.

Offline matgud21

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 17, 2018, 20:27:17 »
Trudniej masz racje , ale będąc w temacie juz drugi rok , mając zrobiony praktycznie kazdy kurs a jak wiadomo one są prorytetem i mając juz kilka rozmów za sobą jest prościej ! zresztą pożyjemy zobaczymy , ja każdemu życzę jak najlepiej ale w wieku 30 lat to człowiek chciałby miec dom rodzine i pracę i  wtedy juz brakuje głowy na dostawanie się do straży , takie jest moje skromne zdanie ! I do kolegi wyżej faktycznie widziłem troche osób w okolicach 30stki ale zazwyczaj wypadali słabo na tle innych
Wydaje Ci sie. Ludzir wykada za granice wracaja po 5-10 latach i ida do slizb mundirowych. Znam 5 osob co wrocilo i dostalo sie do służb mundurowych. Uwierzcie jest to dobre rozwiązanie :) ciężko w strazy wybudować z samej pensji dom, trzeba miec 2 prace lub bardzo dobrze sie znac w temacie budowlanki żeby wykończyć tsnio dom samemu

Jeszcze nikt nie wyrobił kondycji przy komputerze...
Dokładnie ja juz zaczynam przygotowania do następnego roku :)

Offline mamed

• Strażak Sam
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:06:00 »
Ja to akurat mam prawo jazdy na wszystko i tłumacze , że aspirantka była moim celem , nie udało się mam plan b , zrobione dobre zaplecze , wyrobiona sprawnosc i papiery , wiec lece na nabór z ulicy , z jednej strony sie ciesze z drugiej mi bardzo szkoda , ale takie jest zycie :) ja jestem w tym temacie dwa lata i juz na prawde sporo wiem , wiem jedno , ktos kto bardzo chce i robi cos w tym kierunki prędzej czy pozniej sie dostanie ! mam kilka nie wiarygodnych przykładów ludzi którzy dopieli swego ! trzeba wierzyć i robić swoje , pozdro

Offline eryko95

• Strażak Sam
  • SA Poznań
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:33:41 »
Ja to akurat mam prawo jazdy na wszystko i tłumacze , że aspirantka była moim celem , nie udało się mam plan b , zrobione dobre zaplecze , wyrobiona sprawnosc i papiery , wiec lece na nabór z ulicy , z jednej strony sie ciesze z drugiej mi bardzo szkoda , ale takie jest zycie :) ja jestem w tym temacie dwa lata i juz na prawde sporo wiem , wiem jedno , ktos kto bardzo chce i robi cos w tym kierunki prędzej czy pozniej sie dostanie ! mam kilka nie wiarygodnych przykładów ludzi którzy dopieli swego ! trzeba wierzyć i robić swoje , pozdro
Taki super jesteś i dostać się nie możesz?
Prawko na wszystko,  sprawność  na maxa, a matury nawet na 80 pkt nie masz ?   :-\
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline mamed

• Strażak Sam
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2018, 22:38:52 »
No delikatnie mniej niz 80 mam  :rolleyes: bo nigdy orłem nie byłem . Ja jestem normalny i za nikogo super się nie uważam , jeśli ty się dostałeś to gratuluję !

Offline fireldz

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 18, 2018, 07:47:11 »
No delikatnie mniej niz 80 mam  :rolleyes: bo nigdy orłem nie byłem . Ja jestem normalny i za nikogo super się nie uważam , jeśli ty się dostałeś to gratuluję !
Sprawnosc na maxa =75 pkt + matura delikatnie ponizej 80 pkt w krk dawalo miejsce w szkole, tym bardziej ze okolo 15 osoba z rezerwy weszla po basenie i drabinie ;)

Offline mamed

• Strażak Sam
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2018, 08:53:29 »
Straciłem na kopercie i sprawnosci nie zrobiłem jakos fenomenalnie , bardzo głupia dyskusja , niech każdy się zajmie sobą i swoimi wynikami :)

Offline pawel11181

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 18, 2018, 09:05:02 »
.

Offline adasskoklb

• Bywalec
  • *
  • Cel: CS PSP 2019
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 19, 2018, 22:52:26 »
Ja startuję za rok. Złożę papiery wszędzie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przygotowania już zacząłem. Bieganko i trening z własnym ciężarem ciała. Za niedługo zaczynam beep test no i powoli trzeba zaprzyjaźniać się z drążkiem. Ciśnienie jest bo jestem z rocznika 94, mam pierwsze i ostatnie podejście. Matury podbijałem już w tym roku, nie wyrobiłem się z materiałem bo pomimo planów aspirantki studiuję i najpierw muszę jedno dopiąć do końca, w lutym obrona. W maju ponownie maturki. Matma rozszerzenie i fizyka podst. Szybko temat powstał, zobaczymy z jakim zainteresowaniem się spotka  :straz:
Nie ukrywam, że najbliżej mam do CS PSP, ale jeżeli uda się do Krakowa będę stał przez poważnym dylematem, wyjdzie w praniu.

Offline adasskoklb

• Bywalec
  • *
  • Cel: CS PSP 2019
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 19, 2018, 22:53:14 »
i tak w ogóle to siemanko wszystkim  :straz:

Offline Siudi97

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2018, 10:34:50 »
Cześć wszystkim :) Napisałem przelicznik punktacji może się wam przyda i zmniejszy ilość pytań typu "ile mam punktów". Na nowych maturach działa a na starych nie wiem, nie sprawdzałem bo mi to nie jest potrzebne.
http://www.punktacjasapsp.cba.pl