Autor Wątek: [SPRZEDAM] Motopompa Pożarnicza PO-5  (Przeczytany 209 razy)

Offline Lacky

  • Strażak Sam
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
[SPRZEDAM] Motopompa Pożarnicza PO-5
« dnia: Lipiec 07, 2018, 12:12:19 »
OSP Sprzeda motopompę pożarniczą PO-5.

Motopompa po kapitalnym remoncie, użytkowana w OSP jedynie do zawodów sportowo - pożarniczych. Przez cały okres użytkowania, od czasu remontu obsługiwana tylko przez jednego, świetnie ją czującego mechanika. Wszystkie naprawy eksploatacyjne (wymiana świec zapłonowych itp.) wykonywane na bieżąco.

Stan: szwajcarski zegarek

Remont pompy przeprowadzony był w jednym z autoryzowanych i renomowanych zakładów naprawczych w Polsce. Posiadamy kartę serwisu. Wyrażamy zgodę na przegląd w dowolnym serwisie, zgadzamy się na przetestowanie pompy. Motopompa może podawać wodę bez przerwy - w żaden sposób podczas remontu nie był modyfikowany układ chłodzenia pompy. Pompa posiada idealnie wyregulowany zapłon iskrowy, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z jej uruchomieniem. Na jej wyposażeniu jest również rozrusznik, za pomocą którego po podłączeniu akumulatora można ją uruchamiać "z guzika" (lub po przerobieniu można i nawet z pilota).

Czas zasysania - 4 s.
Czas przetłaczania razem z zasysaniem (od momentu wsadzenia smoka do basenu do momentu pokazania się wody na pyszczku prądownic - 2 roty) - 16-17 s.
Na motopompie spokojnie można wykonać czas ćwiczenia bojowego w okolicach 33-34 s - mogę podesłać filmik naszego wykonania.

Sprzedajemy, ponieważ zawody odbywają się u nas w chwili obecnej na jednej pompie dla wszystkich startujących OSP, a do działań ratowniczo-gaśniczych wykorzystujemy pompy pływające i szlamowe.
Motopompa dostępna "od ręki".

Cena 4600 zł - do rozsądnej negocjacji.
Odpowiedzi na więcej pytań udzielę telefonicznie.

tel. 691 621 581« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2018, 12:19:58 wysłana przez Lacky »
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."