Autor Wątek: Ślub a dodatek za brak lokalu?  (Przeczytany 3592 razy)

Offline xfirepro

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Ślub a dodatek za brak lokalu?
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 09:12:21 »
Witam, Jestem funkcjonariuszem PSP od 6 lat i od tego czasu pobieram dodatek za brak lokalu. W przyszłym roku planuje ślub z moją dziewczyną, która posiada już mieszkanie. Czy w takim wypadku dodatek zostanie mi zabrany? Jeżeli tak czy będe mógł się starać o inny dodatek np. remontowy? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

leszno

  • Gość
Odp: Ślub a dodatek za brak lokalu?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2018, 09:41:16 »
Tak zostanie ci zabrany dostaniesz remontowy(grosze raz na rok) chyba że do ślubu dziewczyna przepisze notarialnie mieszkanie na rodziców to zakładając ok. 20 lat pracy jest korzystne(koszt zapisu ok 2 tys) znam osoby co tak zrobiły oraz wiele co o tym nie pomyślało

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467
Odp: Ślub a dodatek za brak lokalu?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2018, 11:21:15 »
Witam, Jestem funkcjonariuszem PSP od 6 lat i od tego czasu pobieram dodatek za brak lokalu. W przyszłym roku planuje ślub z moją dziewczyną, która posiada już mieszkanie. Czy w takim wypadku dodatek zostanie mi zabrany? Jeżeli tak czy będe mógł się starać o inny dodatek np. remontowy? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
Spisz intercyzę.

Offline potraski

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Ślub a dodatek za brak lokalu?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2018, 15:28:22 »
Intercyza nic nie daje. Jeśli Mieszkanie jest w miejscowości pełnienia służby lub miejscowości pobliskiej to dodatek zostanie Ci zabrany. Dodatek remontowy to zaledwie 99,51 zł rocznie na osobę.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 467

Offline housegaben

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ślub a dodatek za brak lokalu?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2018, 18:03:27 »
Tak datek będzie ci zabrany chyba że twoja dziewczyna przepisz mieszkanie na kogoś innego
Sprawdź, dlaczego pielęgnacja biustu w ciąży jest tak ważna!