Autor Wątek: Papiery do SGSP  (Przeczytany 2253 razy)

Offline 777moneymaker

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Papiery do SGSP
« dnia: Maj 23, 2018, 16:08:05 »
Cześć wszystkim ;) To mój pierwszy post, obserwowałem to forum już od dłuższego czasu ale teraz piszę, bo nie mogę rozwiązać jednej sprawy. Otóż składam papiery na kilka uczelni, w tym na SGSP i Polibudę w Poznaniu. Od miłej pani z sekretariatu dowiedziałem się że zaraz po wynikach z matury muszę dostarczyć oryginał świadectwa maturalnego. Na inne uczelnie albo wymagają kopie, albo jest elektroniczna rekrutacja. Co będzie w razie jak się nie zakwalifikuję dalej? Miła pani mówi, że będą odsyłać świadectwa, ale niestety nie wierzę że np. od 9 lipca kiedy jest ogłoszenie wyników zdążą mi je odesłać tak, żebym mógł je zawieźć do 13 lipca na tą polibudę. Ktoś wie może czy szybko odsyłają takie świadectwo, czy np. można jechać i odebrać je osobiście ? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;) Pozdrawiam

Offline jakoweusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Papiery do SGSP
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2018, 20:30:49 »
Niestety ale trwa to bardzo dlugo, do konca wakacji raczej się nie wyrobią, chyba że sam przyjedziesz i poprosisz. Bez interwencj bedzie to trwało ładnych parę miesięcy

wojtek23

  • Gość
Odp: Papiery do SGSP
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2018, 20:50:15 »
Zrób odpis notarialny, koszt kilkunastu złotych.

Offline kluczyk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
  • wiklina to nie oficer ;)
Odp: Papiery do SGSP
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2018, 18:56:47 »
Tak jak pisze Wojtek - byłem w podobnej sytuacji i załatwiłem to kopią potwierdzoną notarialnie.
Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy...