Autor Wątek: Ubranie specjalne FHR 008 opinie  (Przeczytany 4359 razy)

Offline motoonn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Ubranie specjalne FHR 008 opinie
« dnia: Maj 07, 2018, 22:50:44 »
Witam co możecie powiedzieć o ubraniu specjalnym FHR 008?ktoś miał z takim modelem do czynienia?jakie są opinie?jak w porównaniu z innymi producentami

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Odp: Ubranie specjalne FHR 008 opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2018, 20:52:12 »
Zdziwiłem się że jest takie lekkie i fajnie dopasowane do ciała. Dość krótka kurtka nie krępuje ruchów przy zginaniu czy kucaniu. Pod pachami jest tak skrojona, że podnosząc rękę nie muszę podnosić całej kurtki jak w najtańszych ubraniach. Podnosi się tylko rękaw. Można zamówić wersję z obszytymi mankietami i rękawami. Podobno bardzo dobrze wentyluje ale tego nie sprawdziłem bo nie używam go na podziale tylko ubierałem okazyjnie.

Offline cherek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ubranie specjalne FHR 008 opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2020, 12:45:31 »
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc podbijam ten, który dotyczy tego ubrania.
Mam zamiar zakupić FHR 008 MAX PL, ale mam problem z doborem rozmiaru. Patrząc na tabelę rozmiarów, jestem akurat pomiędzy A1 a B1. Co lepiej wybrać? Ubranie jest dopasowane na tyle, że A1 będzie zbyt ciasne? czy może jest na tyle luźne, że B1 będzie wisieć na mnie jak worek na ziemniaki?
Liczę na odpowiedzi użytkowników tego modelu.
Pozdrawiam  :straz:

Offline KlimonPL

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Ubranie specjalne FHR 008 opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2020, 16:48:36 »
Nie wiem jak ubranie MAX, używamy w OSP FHR 008 GOLD - naprawdę stosunek jakości do ceny spisuje się rewelacyjnie. Materiał zdaje się być lekki i niezbyt gruby, co uznaje za plus. Nie mieliśmy okazji testować go w jakiś podwyższonych warunkach termicznych przy pożarze wewnętrznym, ale skoro ma wszystkie niezbędne normy to nie powinno być z tym problemu. Jednym słowem - polecamy :).