Autor Wątek: Składanie dokumentów  (Przeczytany 1626 razy)

Offline kubanow1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Składanie dokumentów
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 17:24:19 »
Witam
Czy można składać dokumenty do PSP w dowolnym czasie, tzn. jeszcze długo przed naborem? Często i długo jestem poza swoimi stonami i nie chcę mieć niespodzianek, że ominął mnie nabór

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Składanie dokumentów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2018, 17:47:13 »
Doradzałbym, żeby tego nie robić.
Nie wiesz jakich dokumentów będą wymagać (a te dopiero w ogłoszeniu o naborze się pokażą). Dodatkowo w niektórych komendach razem z dokumentami składasz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do udziału w teście sprawności fizycznej i komendy te zastrzegają najczęściej, żeby zaświadczenie nie było wydane wcześniej niż 30 dni przed złożeniem dokumentów.
W takim przypadku sam się wyeliminujesz z naboru z przyczyn formalnych już na pierwszym etapie - sprawdzania kompletności dokumentów.
Si vis pacem, para bellum

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Składanie dokumentów
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2018, 17:57:15 »
Zgłoszenia nieodebrane w terminie są niszczone :P
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Składanie dokumentów
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2018, 21:55:20 »
Nie można składać, nikt nie powinien ci też ich przyjąć (ustawa o ochronie danych osobowych).  W przepisach masz jasno wskazane od kiedy do kiedy można składać dokumenty w  związku z prowadzonym naborem oraz sposób postępowania z dokumentami po zakończonym naborze.

Offline karolm92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Składanie dokumentów przed rozmową kwalifikacyjną
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2018, 21:21:01 »
Siema, zaliczyłem wszystkie testy fizyczne, drabine i test wiedzy. Teraz składam dokumenty przed rozmową kwalifikacyjną. Potrzebne jest ksero dowodu? Żadnej wzmianki o tym w ogłoszeniu nie ma jedynie podpisanie oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa.