Autor Wątek: Chodzenie w ubraniu PSP na codzień  (Przeczytany 1845 razy)

Offline pepe9933

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Chodzenie w ubraniu PSP na codzień
« dnia: Kwiecień 03, 2018, 20:18:55 »
Witam. Za tydzień startujemy z kumplami w wyścigu z seri "runnmageddon". Jest nas 4 i chcemy wystartować w koszulkach PSP. Chodzi o zwykłe czarne koszulki z logiem PSP na lewym barku i napisie "STRAŻ" na plecach. Orientuje się ktoś czy te koszulki można sobie nosić na co dzień np na siłownię, do biegania albo nawet na miasto?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Offline Novvy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Chodzenie w ubraniu PSP na codzień
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2018, 22:12:52 »
Jeżeli chcesz poszpanować tym, że jesteś funkcjonariuszem PSP i nosić koszulkę na co dzień to Twój wybór.
Każdy postępuje jak uważa.
Ja tak to odbieram - EJ PATRZCIE JESTEM STRAŻAK, EJ TUTAJ JESTEM, WIDZĄ MNIE TERAZ WSZYSCY?!
Człowiek sam powinien wiedzieć co wypada a co nie.
Nie rozmieniajmy się na drobne...

Offline Lukasz91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
  • OSP 18" Cel: -> PSP 22"
Odp: Chodzenie w ubraniu PSP na codzień
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2018, 23:12:43 »
Ja to wczoraj jak szedłem do remizy przez całą wioskę 1.5km  gdyż mieszkam na końcu [ miałem samochodem jechać ale poprzedniego dnia  po piłem 2 piwa  i drink pepsi vódką  i strach na drugi dzień ] a szedłem  bo zbiórka no i lany poniedziałek 
szedłem  ubrany w pełne śoi  hełm i rękawice w rękę
a w domu mam  bo jeszcze na kurs jestem
powrotna droga  trochę gorzej bo już  przemoczony szedłem

tutaj pisałem o osp 
ale jak już chcesz to jakoś godnie trzeba reprezentować :)
sam nie nosze polar czy koszulkę chyba że wyjątkowo nie mam co włożyć ale staram się nie nosić
[ nawet jak mi zdarza się  po kursie w jrg   na drugi kurs na basenie to w samochodzie przebrać się w cywile ubranie ]
nawet na samochodzie nie mam nic  związanego z strażą  jak inni z remizy.

Twój wybór czy chodzić  i reprezentować czy po cywilnemu 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2018, 23:16:31 wysłana przez Lukasz91 »
"Pierwszą powinnością strażaka jest ratować życie. Kiedy tego nie robi, pierwszą powinnością strażaka jest szkolić się!" ~Szymon Kokot-Góra

"Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi i może zapamiętam. Zaangażuj mnie, a się nauczę" ~Benjamin Franklin

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Chodzenie w ubraniu PSP na codzień
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2018, 23:20:22 »
Nie słuchaj banialuków kolegów, myślą , że chcesz laski rwać na biegu....  :wall: :wall:

Wystąp oficjalnie z raportem do 01, że chcecie reprezentować Komendę na takich zawodach i będzie pewnie bez problemu. Oczywiście trzzeba się będzie zachowywać z szacunkiem dla loga i nie pić piwa w koszulce....  :szalony:
Po co sobie chcesz nieoficjalnie brać jakieś opierdol na klatę.
Czym ten sport różni się od rowerzystów, biegaczy ku pamięci... itp, itd....? Niczym.. Można reprezentować też naszą formację.... 
EGO = 1 / wiedza