Autor Wątek: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????  (Przeczytany 247121 razy)

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 04, 2018, 20:40:37 »
Ja już się wypisałem z tego towarzystwa wzajemnej adoracji o przepraszam S. I mam ponad 20 zł podwyżki miesięcznie.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2018, 20:43:39 wysłana przez MYCIK »

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 04, 2018, 23:42:05 »
Ja już się wypisałem z tego towarzystwa wzajemnej adoracji o przepraszam S. I mam ponad 20 zł podwyżki miesięcznie.
Zalecam wszystkim taką oszczędność. Jak związek nie chce nas wspierać tylko swoje stołki to nie ma sensu łożyć na takich ludzi.

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 05, 2018, 07:15:56 »
Kolego poczekaj nie wypisuj się z S co prawdą stołków komenanckich już nie ma ale walczą o załącznik nr 6.Jak będziesz w S to poza kolejnością dostaniesz.

Ten załącznik nr. 6 to o co w nim chodzi ?

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 05, 2018, 07:43:49 »
panowie wstyd mi, że jestem w ZZ solidarność. tam gdzie pracuję cisza o proteście, cisza o wszystkim. solidarność siedzi cicho skulona, schowana w piwnicy. wstyd i żenada.  chyba czas wypisać się z tej ekipy. nawet flag nie wywiesiliśmy, nawet o tym się nie rozmawia. mam wrażenie, że panowie z ZZ  S -  boją się nosa wychylić, odezwać. żenada. ale karma wraca - coraz więcej ludzi chce się wypisać.  z drugiej strony  - mam wrażenie, że oni mają to w dup....  - martwią się byle by nie podpaść, byle by nie było "smrodu " w  komendzie, jednostce.  wstyd. ku..... wstyd.
Skoro jesteś w "S" to dlaczego nie oflagowałeś wozów, JRG czy Komendy?? bałeś się wychylić? Czekałeś, aż inni to zrobią?? Po prostu bałeś się sam wychylić i podpaść, choć nie było czym podpaść po prostu zawsze czekasz aż ktoś za ciebie zrobi robotę. S mają problemy z zawiązaniem się na szczeblu krajowym, leśne dziadki nie chcą oddać koryta.

Offline adam.pul

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 05, 2018, 08:27:38 »
Nie wypisuj głupot sam to możesz sobie do kib...a iść, poszczególne sekcje wojewódzkie miały podjąć decyzje o proteście czego nie zrobiły i powinny być za to rozpier...

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 05, 2018, 08:30:02 »
Panie Gordon.....  z jakiej Pan się choinki urwał ?  samemu, człowieku czy Ty wiesz co piszesz ?  To ja mam zostać cierpiętnikiem ZZ  S  na swoim podwórku - bo ludzie   na których oddałem głos, bo przedstawiciel w  komendzie, jrg  siedzi cicho i  nie kwapi się do  działania ?  To dlaczego nie zrezygnuje ze stanowiska ?  dlaczego nikt ich nie rozlicza ?  ja  jeśli się nie wypiszę, to na pewno na ten stary beton  głosu już nie oddam. Siedzą stare pryki przed emką i pierdzą w stołki, boją się podpaść  komendantowi itp. taka jest prawda.
Chyba już pora skończyć  walkę  o jak największe kawałki z koryta dla siebie, skończyć z kolesiostwem,  a wziąść się do związkowej roboty.
Jest burdel w ZZ  - no ale na porządku dziennym wymagać by zwykły kowalski wyszedł przed szereg i odwalił robotę za tych co tak pieknie mówili przed wyborami - oddaj głos na mnie. wstyd.
Jeśli by jeden  czy drugi powiedział słowo, zaproponował że wywiesimy chociaż flagi - to chętnie bym pomógł.

Jeszcze jedno  Panie Gordon - to co pan x, y, z   "  szary kowalski " jest winny tego,że  paru leśnych dziadów nie może się dogadać, że im strach zagląda w oczy ? Kto naważył tego piwa  ?  wstyd.


 

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 05, 2018, 08:48:58 »
Panie @mietek90, jaj Pan nie masz i dlatego się nie odzywasz. Tyle w temacie.

Offline mietek90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 05, 2018, 08:57:18 »
Panie Gordon......  liczyłem na bardziej wyczerpującą odp. -  nadajesz się do władz ZZ  S  - nawet  na szczeblu krajowym   :rofl:  prawda kole w oczy ? - ZZ S  umiera  śmiercią naturalną. skoro  ludzie  się wypisują, chcą się wypisać to więcej dowodów  nie potrzeba.
 co do braku  jaj -  to tak jak cały  ZZ  S - to znak rozpoznawczy   :rofl: 
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 09:10:41 wysłana przez mietek90 »

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 05, 2018, 09:37:11 »
Panie @mietek90, jaj Pan nie masz i dlatego się nie odzywasz. Tyle w temacie.
Kolego GordonShumway nie czepiaj się szeregowego członka za to, że jego przewodniczący razem z zarządem się sprzedali i teraz siedzą cicho.
W wielu przypadkach pomyliła się im działalność związkowa z polityką i myśleli, że przecież można tak samo przed wyborami naobiecywać a później o wszystkim zapomnieć i jakoś to będzie.
Kolego mietek90 "Chyba już pora skończyć  walkę  o jak największe kawałki z koryta dla siebie, skończyć z kolesiostwem,  a wziąść się do związkowej roboty."
W bardzo wielu przypadkach nawet o tym nie próbują pomyśleć, bo jak np. przewodniczący "S" z KP III lub IV kategorii odebrał nominację z rąk samego Wiceministra Zielińskiego to jak teraz jego następca w "S" mógłby w ogóle pomyśleć o proteście lub co gorsza o udziale w manifestacji?

Offline strazak2017

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 05, 2018, 10:33:32 »
Zadałem pytanie przewodniczącemu S w mojej komendzie, czy jedziecie na protest i otrzymałem taką odpowiedz - a po co przecież dostaliśmy co chcieliśmy. Tyle w temacie..

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #385 dnia: Październik 05, 2018, 10:55:51 »
W komendzie której służę są dwa związki "S" i "F". "F" nie wyszedł z żadną inicjatywą wyjazdu na protest. Żadnego transportu, oflagowania itp. Nie muszę dodawać że "F" był związkiem byłego komendanta i zawsze robili u nas pod górę. Jedynie co zrobili to dla siebie stołki załatwili. Teraz mają to w dupie, nawet nie wiedzą jakie postulaty były na stole. Członkowie naszej "S" chcą aby drugi związek się wykazał ale cały czas marnie im to wychodzi. Nadmieniam iż nowy komendant nie cierpi układów i chce aby było normalnie, a to ich boli i nie wiedząc co mają z sobą zrobić uciekają na emki. Cała prawda w wielkim skrócie o "F" w komendzie której służę.

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #386 dnia: Październik 05, 2018, 11:31:18 »
Kolego GordonShumway niestety żaden ZZ nie jest idealny i także w "F" zdarzają się patologie. Prawda jest taka, że organizatorami wyjazdów na manifestację w ramach "F" były ich Zarządy Wojewódzkie a przewodniczący w poszczególnych KP mieli tylko poinformować swoich członków i przekazać do ZW listę członków na wyjazd. Tylko tyle i jak widać u Ciebie to aż tyle. Wyjazd dla członków "F" był nie odpłatny (finansowanie ze składek członkowskich) w ramach wyjazdu każdemu przysługiwał posiłek sfinansowany przez Zarząd Krajowy - tylko siadać i jechać. Pytanie tylko czy ZW "F" w waszym województwie organizował wyjazd?
Na manifestacji było wielu kolegów niezrzeszonych  i z "S" też byli obecni i jakoś potrafili się sami zorganizować bez patrzenia na to czy inni się wykażą. Ja nie widziałem żadnych flag "S" ale wiem którzy koledzy są w "S" i to nawet w zarządach i kilku spotkałem.

Offline ADAM 12

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 123
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #387 dnia: Październik 05, 2018, 11:53:33 »
Pierdo....ie Panowie. U mnie chcieli jechac i pojechali. Bez zwiazków tylko za kase zmianową. Trzeba tylko wiedzieć po co sie jedzie i chciec walczyc o swoje.

Offline cieć :)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #388 dnia: Październik 05, 2018, 12:05:26 »
Pierdo....ie Panowie. U mnie chcieli jechac i pojechali. Bez zwiazków tylko za kase zmianową. Trzeba tylko wiedzieć po co sie jedzie i chciec walczyc o swoje.
Brawo ADAM 12, jak ktoś chce to nie czeka aż się inni wykażą tylko sam działa.

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #389 dnia: Październik 05, 2018, 12:30:44 »
Pierdo....ie Panowie. U mnie chcieli jechac i pojechali. Bez zwiazków tylko za kase zmianową. Trzeba tylko wiedzieć po co sie jedzie i chciec walczyc o swoje.
Co robisz jak masz zapewnienie, że jest transport, przychodzisz na miejsce odjazdu a tam dowiadujesz się, że transportu nie będzie??

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #390 dnia: Październik 05, 2018, 13:21:03 »
Pierdo....ie Panowie. U mnie chcieli jechac i pojechali. Bez zwiazków tylko za kase zmianową. Trzeba tylko wiedzieć po co sie jedzie i chciec walczyc o swoje.
Co robisz jak masz zapewnienie, że jest transport, przychodzisz na miejsce odjazdu a tam dowiadujesz się, że transportu nie będzie??
    To chyba jasne co trzeba zrobić z tym co zapewniaŁ.

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #391 dnia: Październik 05, 2018, 13:27:58 »
A było tak nie podstawili autokaru ?

Offline ADAM 12

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 123
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 05, 2018, 14:00:59 »
Pierdo....ie Panowie. U mnie chcieli jechac i pojechali. Bez zwiazków tylko za kase zmianową. Trzeba tylko wiedzieć po co sie jedzie i chciec walczyc o swoje.
Co robisz jak masz zapewnienie, że jest transport, przychodzisz na miejsce odjazdu a tam dowiadujesz się, że transportu nie będzie??

Dzwonie do wypożyczalni i biorę busa.

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 05, 2018, 15:47:38 »
Pismo

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 05, 2018, 19:47:15 »
Dlaczego czekali do 3 z decyzją,  czyżby zadecydowała manifestacja. Cóż lepiej późno niż wcale.

Offline strazak2017

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 05, 2018, 19:51:46 »
Odważna decyzja z taką formą akcji protestacyjnej. Penie niebawem pojawi się tam inspekcja z KG lub z KW i ciekawe jak to się skończy.

Offline strażak-ratownik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #396 dnia: Październik 05, 2018, 22:27:01 »
Z tego co wiadomo od kolegów w dniu dzisiejszym był zespół inspekcyjny na tym terenie. Ze względu na akcję protestacyjną odstąpiono od IGO.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #397 dnia: Październik 06, 2018, 05:57:36 »
Odstąpiono ale na pewno zespół sporządził stosowny dokument dla KW.

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #398 dnia: Październik 06, 2018, 12:06:25 »
Nic nie sporządzali bo nic nie było. A że byli w okolicy to i mądrze zrobili że nie kątrolowali bo wtedy musieliby sporządzać notatkę i robić problemy sobie i innym.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #399 dnia: Październik 06, 2018, 14:29:14 »
Z tego co wiadomo od kolegów w dniu dzisiejszym był zespół inspekcyjny na tym terenie. Ze względu na akcję protestacyjną odstąpiono od IGO.
A widzisz .. kolega puszcza nieprawdziwe informacje.