Autor Wątek: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????  (Przeczytany 247131 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 30, 2018, 12:12:18 »
Część S jednak działa na swoim terenie
https://nto.pl/strazacy-zawodowi-z-wojewodztwa-opolskiego-rozpoczeli-protest-domagaja-sie-min-podwyzek-i-zwiekszenia-puli-na-finansowanie/ar/13521132
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł:
"Mundurowi planują m.in. nietypowy protest pod Urzędem Wojewódzkim w Opolu - chcą zorganizować akcję zbiórki krwi w swoich szeregach połączoną z akcją informującą mieszkańców o swoich żądaniach. Ma to być dowód na to, że strażacy nie tylko chcą czegoś od państwa, ale że coś od siebie dają ekstra."

Teraz dla części nie rozumiejącej "gdzie jest solidarność" zastanówcie się czemu manifestacja/protest obejmuje tylko woj. opolskie i czemu postulaty trafiły do wojewody a nie MSWIA?
To wszystko przez brak KSP.
Z ciekawostek 9 października ma się odbyć spotkanie w sprawie powstania nowej KSP niestety tylko 7 wojeództw złożyło komplet dokumentów czyli. pomorskie, podkarpackie, świetokrzyskie, kujawskopomorskie, lubleskie, łodzkie i wielkopolskie...  Prawie kompletne złożyła małopolska i opolskie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 12:20:51 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 30, 2018, 12:24:27 »
Tak to najlepiej. „Dobry pomysł” powiadasz. Czyli inni niech trochę pogrożą a inni w tym czasie siedząc bezczynnie pogadają napiszą te same postulaty i podpiszą coś o co walczą inni 😂😂 Polityka przez duże P 👏👏

Offline 112psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 30, 2018, 17:54:13 »
Jak burdel przynosi straty to się wymienia ku**y a nie firanki

Offline arkadiusz22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 30, 2018, 18:58:07 »
Miało być tak jak i koledzy jesteśmy  niestety  w s  ale na protest jedziemy

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 30, 2018, 19:07:13 »
Nikt nikomu nie zabroni jechać, tyle że  "S" reprezentuje w głównej mierze cała nasza formacje, tak więc na postulatach o których już nam wiadomo od dawna kończy się protest. A może się mylę ?   :szalony:
:straz:

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 30, 2018, 20:19:13 »
S reprezentuje jedną trzecią naszej formacji. A co reszta to gorszy sort?.

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 30, 2018, 21:24:25 »
Część S jednak działa na swoim terenie
https://nto.pl/strazacy-zawodowi-z-wojewodztwa-opolskiego-rozpoczeli-protest-domagaja-sie-min-podwyzek-i-zwiekszenia-puli-na-finansowanie/ar/13521132
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł:
"Mundurowi planują m.in. nietypowy protest pod Urzędem Wojewódzkim w Opolu - chcą zorganizować akcję zbiórki krwi w swoich szeregach połączoną z akcją informującą mieszkańców o swoich żądaniach. Ma to być dowód na to, że strażacy nie tylko chcą czegoś od państwa, ale że coś od siebie dają ekstra."

Moim zdaniem też świetna akcja. Każda JRG może na swoim terenie zorganizować coś takiego nawet w innym terminie jak 2.10.
Po proteście w Warszawie moglibyśmy też oddać krew. Byłby większy rozgłos protestu, do tego duża pomoc bliźniemu, a każdy otrzyma czekolady. Nasze dzieci ucieszyłyby się z takich czekolad z Warszawy.
Tam jest kilka Centrów krwiodawstwa (5-6?) i przyjmują do 13.00, a najbliższa miejsca protestu na ul. Saskiej przyjmuje do godz. 16.00 ok.200 ludzi dziennie. Przy zbyt dużej liczbie krwiodawców może to być trudne z braku czasu na pobranie, bo cały cykl pobrania z oczekiwaniem to 2-3 godziny.
Załączam mapkę stacji z google, ale sami poszukajcie.





[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 07:30:55 wysłana przez Florek-112 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #332 dnia: Październik 01, 2018, 09:08:00 »
Moim zdaniem też świetna akcja. Każda JRG może na swoim terenie zorganizować coś takiego nawet w innym terminie jak 2.10.
Po proteście w Warszawie moglibyśmy też oddać krew. Byłby większy rozgłos protestu, do tego duża pomoc bliźniemu, a każdy otrzyma czekolady. Nasze dzieci ucieszyłyby się z takich czekolad z Warszawy.
Tam jest kilka Centrów krwiodawstwa (5-6?) i przyjmują do 13.00, a najbliższa miejsca protestu na ul. Saskiej przyjmuje do godz. 16.00 ok.200 ludzi dziennie. Przy zbyt dużej liczbie krwiodawców może to być trudne z braku czasu na pobranie, bo cały cykl pobrania z oczekiwaniem to 2-3 godziny.
Załączam mapkę stacji z google, ale sami poszukajcie.
Chcesz lepszy wydźwięk to niech te kilka tysięcy czekolad trafi do domów dziecka...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #333 dnia: Październik 01, 2018, 10:12:02 »
Moim zdaniem też świetna akcja. Każda JRG może na swoim terenie zorganizować coś takiego nawet w innym terminie jak 2.10.
Po proteście w Warszawie moglibyśmy też oddać krew. Byłby większy rozgłos protestu, do tego duża pomoc bliźniemu, a każdy otrzyma czekolady. Nasze dzieci ucieszyłyby się z takich czekolad z Warszawy.
Tam jest kilka Centrów krwiodawstwa (5-6?) i przyjmują do 13.00, a najbliższa miejsca protestu na ul. Saskiej przyjmuje do godz. 16.00 ok.200 ludzi dziennie. Przy zbyt dużej liczbie krwiodawców może to być trudne z braku czasu na pobranie, bo cały cykl pobrania z oczekiwaniem to 2-3 godziny.
Załączam mapkę stacji z google, ale sami poszukajcie.
Chcesz lepszy wydźwięk to niech te kilka tysięcy czekolad trafi do domów dziecka...

Ty już się nie martw o wydźwięk protestu którego jak to napisałeś powyżej nie ma, a już na pewno nie jest potrzebny…

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 01, 2018, 10:29:36 »
Ty już się nie martw o wydźwięk protestu którego jak to napisałeś powyżej nie ma, a już na pewno nie jest potrzebny…
Niech się jutro Mazguła pokaże to zrozumiesz o co mi chodziło...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #335 dnia: Październik 01, 2018, 11:40:12 »
Prędzej się pokażą flagi S niż Mazguła.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #336 dnia: Październik 01, 2018, 11:47:49 »
Prędzej się pokażą flagi S niż Mazguła.
Flagi będą bo wybierają się chłopaki :) To że "S" nie uczestniczy nie znaczy że zakazała wyjazdów na manifestację. Ja miałem co najmniej 10 telefonów w tej sprawie  na każdy odpowiadałem tak samo "jeśli chcesz to jedź..."
Mazguła jest przysłowiowy UB/SB będzie... Jak nie wierzysz polecam wpisać w stronę http://www.inwentarz.ipn.gov.pl/ dane przewodniczących ZZ w PSP i się nagle okaże jaką przeszłość ma jeden z nich...
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 11:54:27 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #337 dnia: Październik 01, 2018, 12:48:50 »
Tak sprawdzając to jak wygląda wasz założyciel TW Bolek.

Offline kiligoznales

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #338 dnia: Październik 01, 2018, 13:18:29 »
mam pytanko.jestem w solidarności (która niestety nie protestuje) i jadę z moimi kolegami jurto na Warszawę ok 20 nas jest.Jak myślicie zabranie flag solidarności będzie ok czy raczej nie brać???

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #339 dnia: Październik 01, 2018, 14:04:24 »
Tak sprawdzając to jak wygląda wasz założyciel TW Bolek.
Mówisz o historii a ja o latach bieżących  :rofl:
mam pytanko.jestem w solidarności (która niestety nie protestuje) i jadę z moimi kolegami jurto na Warszawę ok 20 nas jest.Jak myślicie zabranie flag solidarności będzie ok czy raczej nie brać???
Bierz a co w tym złego... Decyzja należy do ciebie
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #340 dnia: Październik 01, 2018, 14:39:59 »
mam pytanko.jestem w solidarności (która niestety nie protestuje) i jadę z moimi kolegami jurto na Warszawę ok 20 nas jest.Jak myślicie zabranie flag solidarności będzie ok czy raczej nie brać???
Bierz a co w tym złego... Decyzja należy do ciebie

Uważam ze organizatorzy powinni zadbać o to, żeby flagi S nie pojawiły się na proteście – S nie protestuje a wręcz, co chociażby widać na tym forum, niekiedy stara się zdyskredytować potrzebę protestu. Oczywiście ewentualny sukces będą sobie przypisywać jako swój. Członkowie S, których oczywiście zapraszamy, powinni iść ramię w ramię z innymi, ale bez szyldu związku, który NIE popiera protestu.
Co złego jest w fladze S na proteście… odpowiem tak – czy Coca – Cola w swoich reklamach używa  znaków PepsiCo?


Czy są jakieś informacje z dzisiejszego spotkania w sprawie porozumienia?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #341 dnia: Październik 01, 2018, 14:42:30 »
Uważam ze organizatorzy powinni zadbać o to, żeby flagi S nie pojawiły się na proteście – S nie protestuje a wręcz, co chociażby widać na tym forum, niekiedy stara się zdyskredytować potrzebę protestu. Oczywiście ewentualny sukces będą sobie przypisywać jako swój. Członkowie S, których oczywiście zapraszamy, powinni iść ramię w ramię z innymi, ale bez szyldu związku, który NIE popiera protestu.
Co złego jest w fladze S na proteście… odpowiem tak – czy Coca – Cola w swoich reklamach używa  znaków PepsiCo?

Już głupszego porównania nie mogłeś użyć.. W sumie czego mogłem się po tobie spodziewać.  Znasz kampanię reklamową wyzywanie smaku  :rofl: :rofl: Jak nie to wygooglaj  :szalony:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #342 dnia: Październik 01, 2018, 14:47:06 »
Uważam ze organizatorzy powinni zadbać o to, żeby flagi S nie pojawiły się na proteście – S nie protestuje a wręcz, co chociażby widać na tym forum, niekiedy stara się zdyskredytować potrzebę protestu. Oczywiście ewentualny sukces będą sobie przypisywać jako swój. Członkowie S, których oczywiście zapraszamy, powinni iść ramię w ramię z innymi, ale bez szyldu związku, który NIE popiera protestu.
Co złego jest w fladze S na proteście… odpowiem tak – czy Coca – Cola w swoich reklamach używa  znaków PepsiCo?

Już głupszego porównania nie mogłeś użyć.. W sumie czego mogłem się po tobie spodziewać.  Znasz kampanię reklamową wyzywanie smaku  :rofl: :rofl: Jak nie to wygooglaj  :szalony:

No czego mógłbym się po tobie spodziewać - wyzwanie smaku to reklama Pepsi a nie Coca-coli. Ale zachowując sens - wskazane jest wyraźnie kto jest lepszy, prawda?
No i nie zgrywaj głupszego niż jesteś lizusku propagandowy ;) - mimo wszystko sens złapałeś i zabolało...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #343 dnia: Październik 01, 2018, 14:50:27 »
No czego mógłbym się po tobie spodziewać - wyzwanie smaku to reklama Pepsi a nie Coca-coli. Ale zachowując sens - wskazane jest wyraźnie kto jest lepszy, prawda?
Co za różnica? Pepsi używa loga coca coli czy nie.. No używa... Porównie głupie i bez sensu...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #344 dnia: Październik 01, 2018, 14:52:55 »
No czego mógłbym się po tobie spodziewać - wyzwanie smaku to reklama Pepsi a nie Coca-coli. Ale zachowując sens - wskazane jest wyraźnie kto jest lepszy, prawda?
Co za różnica? Pepsi używa loga coca coli czy nie.. No używa... Porównie głupie i bez sensu...

Według ciebi głupie, według mnie nie. I co ty na to? Sens porównania znasz...

I jeszcze jedno.... mamy 1.10 wiesz o co chcę zapytać?  :rofl: :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #345 dnia: Październik 01, 2018, 14:55:56 »
Według ciebi głupie, według mnie nie. I co ty na to? Sens porównania znasz...
I jeszcze jedno.... mamy 1.10 wiesz o co chcę zapytać?  :rofl: :rofl:
Głupie bo rekalama proównawcza jest jedną z bardziej rozpowszechnionych na swiecie...
Nie wiem o co chcesz zapytać... Na urlopie jestem i odpoczywam po ciężkiej imprezie...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #346 dnia: Październik 01, 2018, 15:00:50 »
Szkoda mi chłopaków z Ski bo to i moi koledzy ale wiem że z mojego rejonu jedzie ich sporo i to za własne pieniądze.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #347 dnia: Październik 01, 2018, 15:03:09 »
Według ciebi głupie, według mnie nie. I co ty na to? Sens porównania znasz...
I jeszcze jedno.... mamy 1.10 wiesz o co chcę zapytać?  :rofl: :rofl:
Głupie bo rekalama proównawcza jest jedną z bardziej rozpowszechnionych na swiecie...
Nie wiem o co chcesz zapytać... Na urlopie jestem i odpoczywam po ciężkiej imprezie...

Tak, tak teraz porozmawiajmy o strategiach reklamowych stosowanych na świecie - wszak to jest meritum sprawy ;) Możesz o wszystkim tylko nie na temat, prawda? Zresztą, nie będąc organizatorem protestu (i go nie popierając), jakim prawem wypowiadasz się w zakresie jego organizacji (bo to jakie idą flagi, hasła, itp. to organizacja właśnie)? Zorganizuj własny protest i wtedy doradzaj i odpowiadaj!
Aż tak ciężkiej imprezy żeby nie wiedzieć co miało nastapić 1.10 to nie miałeś...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #348 dnia: Październik 01, 2018, 15:08:08 »
Tak, tak teraz porozmawiajmy o strategiach reklamowych stosowanych na świecie - wszak to jest meritum sprawy ;) Możesz o wszystkim tylko nie na temat, prawda? Zresztą, nie będąc organizatorem protestu (i go nie popierając), jakim prawem wypowiadasz się w zakresie jego organizacji (bo to jakie idą flagi, hasła, itp. to organizacja właśnie)? Zorganizuj własny protest i wtedy doradzaj i odpowiadaj!
Aż tak ciężkiej imprezy żeby nie wiedzieć co miało nastapić 1.10 to nie miałeś...
Każdy ma prawo nosić flagę jaką chce pod warunkiem że nie łamie prawa...
Nie wiem co miało nastąpić 1.10... Jeżli coś na ten temat pisałem to zacytuj bo przejrzałem wszystkie swoje posty z września i nie wiem o co ci chodzi!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #349 dnia: Październik 01, 2018, 15:14:04 »
Tak, tak teraz porozmawiajmy o strategiach reklamowych stosowanych na świecie - wszak to jest meritum sprawy ;) Możesz o wszystkim tylko nie na temat, prawda? Zresztą, nie będąc organizatorem protestu (i go nie popierając), jakim prawem wypowiadasz się w zakresie jego organizacji (bo to jakie idą flagi, hasła, itp. to organizacja właśnie)? Zorganizuj własny protest i wtedy doradzaj i odpowiadaj!
Aż tak ciężkiej imprezy żeby nie wiedzieć co miało nastapić 1.10 to nie miałeś...
Każdy ma prawo nosić flagę jaką chce pod warunkiem że nie łamie prawa...
Nie wiem co miało nastąpić 1.10... Jeżli coś na ten temat pisałem to zacytuj bo przejrzałem wszystkie swoje posty z września i nie wiem o co ci chodzi!

taaa... teraz idziemy w praworządność... :rofl:
Nic nie będę cytował - musisz sam na to wpaść (co zresztą już na pewno się stało) - zrozum, chciałby żeby to wyszło od ciebie  :wacko: