Autor Wątek: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????  (Przeczytany 247004 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 12, 2018, 14:52:26 »
Napisałem co przeczytałem od Ciebie.
Poza tym nie mieszaj wielu spraw.
Posłuchaj innych i może trochę samokrytyki.
Bo chodzi o byt naszych rodzin, czyli walkę o pieniądze za uczciwą służbę dla Polaków i Ojczyzny. Reszta mnie nie interesuje.  Dlatego postulaty z jakiejkolwiek strony trzeba wspierać,  bo sukcesem będzie uzyskanie 50% z nich.
Ty a moje postulaty słabe? Należy je olać...
Nie mieszam żadnych spraw gadamy o proteście...
Ja podlegam ocenie ludzi i nie mogę pierdolić na lewo i prawo głupot jak ty...
Sprawa strażaków gorzej zarabiających i cywilów w PSP to dla mnie priorytet... Przeszkadza ci to??
Chce tylko jednego uczciwego traktowania... Czy to tak dużo?
Equinox co przepraszam upoważnia cię do mówienia w imieniu całej strażackiej S? Nie życzę sobie żebyś nazywał popierających protest krzykaczami, bo nie od tego jesteś. To takie teksty właśnie niszczą Solidarność i sieją zamęt. Trzeba słuchać ludzi i to tych na dole bo to oni są podstawą ZZ
A kto was upoważnił do mówienia w imieniu"S" ? Pogadaliście sobie 10 sierpnia w Warszawie i wasze słowa są warte tyle co od mnie zabiorą jutro chłopaki w dużej śmieciarce...

 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:00:59 »
Nic nie gadałem bo nie miałem takiej możliwości a dlaczego to już nie do wywlekania na forum. Niestety tylko tu można swoje racje eksponować ponieważ S przestaje słuchać tzw dołu

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:03:02 »
Nic nie gadałem bo nie miałem takiej możliwości a dlaczego to już nie do wywlekania na forum. Niestety tylko tu można swoje racje eksponować ponieważ S przestaje słuchać tzw dołu
Raz na dwa miesiące "S" u mnie się spotyka.. Każdy ma prawo powiedzieć co chce w tym ja :)
Doły tworzą "S" a nie przewodniczący...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:07:00 »
Ale przewodniczący je reprezentują na spotkaniach na które zaproszenia mają tylko przewodniczący lub to oni nie przekazują ich dalej do dołu...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:08:31 »
Ale przewodniczący je reprezentują na spotkaniach na które zaproszenia mają tylko przewodniczący lub to oni nie przekazują ich dalej do dołu...
Tere fereeeeee bo przewodniczący nie instynktu samozachowawczego... I mówi wbrew swoim ludziom?
A smok był w tej bajce? 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:51:24 »
Czytam i stwierdzam, że siejesz niezgodę. Niby jesteś za, ale generalnie przeciw akcji, bo nie po twojej myśli, a właściwie to dlatego że awansowałeś (Sam gdzieś na forum się przyznałeś) i resztę spraw masz właśnie we frazesach, a akcję protestacyjną tylko chcesz storopedować. Zapomniałeś o korzeniach. A tam są żywi ludzie z życiowymi problemami egzystancji i bez Twojego wsparcia, a ja bym to nazwał łamistrajkowaniem. Bo  tak czy inaczej postulaty są zasadne, a obietnice są niespełnione.
Wybacz kolego, ale egzystencjalne problemy różnych "szarych" milicjantów, którzy ze względu na swoją esbecką przeszłość mają mieć emeryturę okrojoną nie za specjalnie mnie obchodzą. Prawdę mówiąc wcale. Federacja wiedziona jest przez kilku ubili pod hasłami mającymi przykryć ich zasadniczy cel, którego nie osiągną i zdają sobie pewnie z tego sprawę. To co Eqinox wypisał to są realne cele wynikające z żywotnych interesów formacji. Sorry, ale za esbecką emerytury koszuli rwał nie będę.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 12, 2018, 16:30:13 »
To dlaczego nie walczymy o te cele tylko 2,5 roku cały czas czekamy bo będzie lepiej? Za 10-20 lat ktoś stwierdzi być może że S popierając w wyborach konkretną opcję jest be i stwierdzą ze trzeba z nami coś zrobić. Tego się obawiam. A S poparła i co? Nic...i nie piszcie mi tu że jest tak kolorowo

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 12, 2018, 17:04:03 »
Lang dla Ciebie wszyscy co ich objął nowy system emerytalny to ubecy
Aż mi Ciebie szkoda.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 12, 2018, 17:24:47 »
Lang dla Ciebie wszyscy co ich objął nowy system emerytalny to ubecy
Aż mi Ciebie szkoda.
Żal to mi takiego debila jak ty, który nie widzi o co walczą dyrygenci federacji. Jak nie o swoje emerytury, to o świadczenia ojców, wujków i mamuś i ciotek. Objęci nowym systemem emerytalnym to tło, a poza tym wiedzieli na co co się piszą. Ale żeby to ogarnąć, to trzeba mieć więcej niż dwa zwoje mózgowe. Nie pozdrawiam.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 12, 2018, 17:44:30 »
Fajnie się kogoś obraża będąc anonimowym. Ale po tym jak ustawiłeś wszystkich członków jednego ze ZZ w jednym szeregu broniącym poprzedniego ustroju można było się tego spodziewać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 12, 2018, 18:13:15 »
lang co za poziom wypowiedzi jaka erudycja.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 12, 2018, 18:19:31 »
Dostosowana do interlokutora 😂😂😂
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline FireSquad

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 12, 2018, 19:00:20 »
Cytuj
Nie żadna "S"  tylko kilku krzykaczy z kilku województw...
Cytuj
Kultura wymaga abym obcych ludzi zapraszał... Na swoje posiedzenie
I właśnie wyszło z ciebie wszystko co powinno bo jeżeli uważasz, że ponad połowa przedstawicieli związkowców strażackiej Solidarności to albo „obcy” albo „kilku krzykaczy” no to tylko pogratulować i przyklasnąć. Trzeba było przyjechać na spotkanie na którym był Wiceprzewodniczący KK, Szef SSP i szefowa KKW „S” i się wypowiedzieć albo posłuchać. I trzeba wyjść z gabinetu Komendanta, żeby posłuchać co  mówią koledzy (jeśli jeszcze takich masz) na dole. Wtedy byś wiedział ilu jest „krzykaczy”.  Widać, że twoim celem nie jest jedność tylko jednostkowość i anarchia bo tak ci z tym dobrze albo bardzo dobrze. Dzięki takim jak ty burzy się wizerunek „S”-ki w straży i cały jej dwudziestopięcioletni dorobek. Powinszować.
Cytuj
Strażacy nie powinni iść jak cielęta z frazesami na ustach...
Z tym się akurat zgadzam – tylko najpierw zastosuj to do siebie a potem doradzaj innym.

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 12, 2018, 19:40:16 »
Święta prawda. Eq... zamiast dyskusji, mediacji robi wypominki, obraża się i jako chyba jedyny uważa się że  jest najważniejszy, jego postulaty są najważniejsze.  To raczej nie przystoi komuś decyzyjnemu, ważnemu. Pytam, a gdzie w tym ludzie i ich problemy?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 19:44:29 wysłana przez Florek-112 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 12, 2018, 21:53:35 »
I właśnie wyszło z ciebie wszystko co powinno bo jeżeli uważasz, że ponad połowa przedstawicieli związkowców strażackiej Solidarności to albo „obcy” albo „kilku krzykaczy” no to tylko pogratulować i przyklasnąć. Trzeba było przyjechać na spotkanie na którym był Wiceprzewodniczący KK, Szef SSP i szefowa KKW „S” i się wypowiedzieć albo posłuchać. I trzeba wyjść z gabinetu Komendanta, żeby posłuchać co  mówią koledzy (jeśli jeszcze takich masz) na dole. Wtedy byś wiedział ilu jest „krzykaczy”.  Widać, że twoim celem nie jest jedność tylko jednostkowość i anarchia bo tak ci z tym dobrze albo bardzo dobrze. Dzięki takim jak ty burzy się wizerunek „S”-ki w straży i cały jej dwudziestopięcioletni dorobek. Powinszować.
Ponad połowa? A smok był w tej bajce? 3 WZD bez kworum i ponad połowa  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Zastanów się jaką propagandę sprzedajesz...
Za przeproszeniem nie byłem w gabinecie komendanta a na pogrzebie kolegi ze zmiany.
Moim celem jest uczciwe traktowanie strażaków! I do tego celu będę dożył nawet po trupach!
Powiem ci że 20 sierpnia zaproponuje nową nazwę strażackiej Solidarności aby odeszła w zapomnienie historia R.O. i reszty jego "sojuszników". Niech cała straż pamięta kto pogrzebał KSP...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 12, 2018, 22:39:41 »
Ponad połowa? A smok był w tej bajce? 3 WZD bez kworum i ponad połowa  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Zastanów się jaką propagandę sprzedajesz...
Za przeproszeniem nie byłem w gabinecie komendanta a na pogrzebie kolegi ze zmiany.
Moim celem jest uczciwe traktowanie strażaków! I do tego celu będę dożył nawet po trupach!
Powiem ci że 20 sierpnia zaproponuje nową nazwę strażackiej Solidarności aby odeszła w zapomnienie historia R.O. i reszty jego "sojuszników". Niech cała straż pamięta kto pogrzebał KSP...
Widzę kto sieje propagandę i kto pogrzebał Solidarność.
TY Equinox.
Ty dzielisz ludzi w imię swoich idei i obrażasz się jak dziecko "Nie zaprosili mnie to zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy".
Prawda jest taka,  że nie łączysz tylko rzucasz hasłami,  a nie masz nic do zaproponowania poza pretensjami i propagandą.
Zaproponujesz nową nazwę nowych związków. Ale co problemy znikną magicznie?  Nie.
Zrobisz to aby przypodobać się 01 i i działać identyczne jak obecnie czy oddalić protest,  obiecać to co już obiecano.
Myślisz,  że strażacy są głupi i tak nas traktujecie.
Ją myślę do czasu, do czasu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 23:33:41 wysłana przez Florek-112 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 13, 2018, 06:57:08 »
Widzę kto sieje propagandę i kto pogrzebał Solidarność.
TY Equinox.
Ty dzielisz ludzi w imię swoich idei i obrażasz się jak dziecko "Nie zaprosili mnie to zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy".
Prawda jest taka,  że nie łączysz tylko rzucasz hasłami,  a nie masz nic do zaproponowania poza pretensjami i propagandą.
Zaproponujesz nową nazwę nowych związków. Ale co problemy znikną magicznie?  Nie.
Zrobisz to aby przypodobać się 01 i i działać identyczne jak obecnie czy oddalić protest,  obiecać to co już obiecano.
Myślisz,  że strażacy są głupi i tak nas traktujecie.
Ją myślę do czasu, do czasu.
Nikt nic nie pogrzebał a 20 sierpnia spotkają się wszystkie województwa i wybiorą spośród siebie przewodniczącego rady tymczasowej. Co do problemów czy znikną nie wiem ale na pewno ich ubędzie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline FireSquad

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 13, 2018, 18:58:39 »
Cytuj
Powiem ci że 20 sierpnia zaproponuje nową nazwę strażackiej Solidarności aby odeszła w zapomnienie historia R.O. i reszty jego "sojuszników". Niech cała straż pamięta kto pogrzebał KSP...
Już raz w Chełmie znalazło się kilku gości co nową historię Polski pisali. Chyba 21 lipca 1944 roku Manifest Lipcowy to nazwali czy tak jakoś. Widzę, że chcesz podtrzymywać tą tradycję. Skoro tak to przypomnę tobie,  że ten „manifest” pisano w Moskwie a w Chełmie tylko podpisano. Twój pomysł doskonale się wpisuje w Ratowniczą Służbę Państwową czy jakoś tak. Nowa „Solidarność” i nowa formacja strażacka. Tylko przyklasnąć.
A cała straż pamięta, że KSP pogrzebali ci, którzy nie brali udziału w WZD. Przecież R.O  powiedział setki razy i  wyraźnie, że nie startuje. Powiedział to też na spotkaniu z Piotrem Dudą i MSWiA na Radzie KSP w kwietniu. Od maja byłby już historią. Skoro taka wasza moc to dlaczego wyjechaliście z WZD zamiast przejąć władze? Czyżby polecenie służbowe? A może strach przed wygraną i brak pomysłu na zarządzanie? 
Na razie widać tylko jedno  – potrzebujesz „wroga” którego możesz opluwać i skłócać wszystkich dookoła. I przy okazji obrażać używając wulgarnych słów na Forum. I niszczyć wizerunek zwykłych związkowców i ich związku. Kolejny raz przyklasnąć.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 13, 2018, 19:47:50 »
Już raz w Chełmie znalazło się kilku gości co nową historię Polski pisali. Chyba 21 lipca 1944 roku Manifest Lipcowy to nazwali czy tak jakoś. Widzę, że chcesz podtrzymywać tą tradycję. Skoro tak to przypomnę tobie,  że ten „manifest” pisano w Moskwie a w Chełmie tylko podpisano. Twój pomysł doskonale się wpisuje w Ratowniczą Służbę Państwową czy jakoś tak. Nowa „Solidarność” i nowa formacja strażacka. Tylko przyklasnąć.
Kręci cie historia komunizmu na ziemiach Polskich? To się gościu poducz bo znowu bajki piszesz na temat manifestu PKWN zwanego też lipcowym... Nie powstał w Polsce i nie został ogłoszony w Polsce na potrzeby propagandy wpisano pierwsze duże miasto wyzwolone z okupacji nazistowskiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_PKWN
Co do zmiany nazwy formacji to chyba w każdej mundurowce ludzie którzy chcą podburzyć resztę to o tym mówią słyszałem już takie wersje parę lat temu dotyczące straży granicznej czy też PSP a to pierdoły którymi nie warto sobie głowy zawracać.
A cała straż pamięta, że KSP pogrzebali ci, którzy nie brali udziału w WZD. Przecież R.O  powiedział setki razy i  wyraźnie, że nie startuje. Powiedział to też na spotkaniu z Piotrem Dudą i MSWiA na Radzie KSP w kwietniu. Od maja byłby już historią. Skoro taka wasza moc to dlaczego wyjechaliście z WZD zamiast przejąć władze? Czyżby polecenie służbowe? A może strach przed wygraną i brak pomysłu na zarządzanie? 
Dokładnie po jednej stronie władza absolutna (rada zdominowana przez sojuszników) po drugiej ludzie nie mający żadnych realnych instrumentów i to ci drudzy to rozwalili? To oni się sami nie przyjęli czy też powyrzucali...
Weź bo już bajkopisarstwa na temat tajemniczego telefonu który zerwał WZD nie mogę słuchać bo niedobrze mi się robi. Nic takiego nie miało miejsca jak chcesz to zafunduj mi badanie wariografem to będziesz miał 100% pewności że tam chodziło tylko i wyłącznie o chłopaków z WLKP.
Na razie widać tylko jedno  – potrzebujesz „wroga” którego możesz opluwać i skłócać wszystkich dookoła. I przy okazji obrażać używając wulgarnych słów na Forum. I niszczyć wizerunek zwykłych związkowców i ich związku. Kolejny raz przyklasnąć.
Wizerunek czegoś co nie istnieje? KSP nie ma i miej tego świadomość... Co do opluwania i skłócania to prawda ma taką moc? Może tabele z danymi działają lepiej na ludzi niż bajki że tak musi być! Ludzie są moim zdaniem okradani.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maniek777

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 13, 2018, 21:03:26 »
Sory panowie , ale skończcie pierod..ć  o dupie maryny. Czas leci, przepychanie śie w temacie a nic z tego nie wynika. Na razie czas nie płynie na naszą korzyść . Jak do pażdziernika nic nie będzie ustalone i podpisane na papierze, do nic nie bedzie z 15a, godzin itd. Pżecież to jasne że rządowi chodzi o przeciągnięcie do przyszłego roku ustaleń żeby w świetle jupiterów ogłosić kolejny sukces przed samymi wyborami. Teraz jest czas na naciski, czy to florian, solidarność czy związek sekretarek strażackich. Narazie to wygląda słabo, a ministerstwo się cieszy.
Czy polski nie stac na dobre płace w PSP ? Stać , oczywiście że stać i należy nam się chcoć by za tyle dowalonej roboty w straży. A nie ciągnięcie się na szarym końcu  z żenującym monożnikiem

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 14, 2018, 08:32:34 »
Najlepszą motywacją do pracy, jest forsa następnie przywileje. Zanim służba z wiejskiej się kapnie to będzie za późno i tym co zostaną w służbie podniosą wysługę do 67l aby ktokolwiek miał nosić mundur. Dojdzie do tego, że 01, 02 i inny Borewicz z komendy będzie schodził na podział.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 824
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 26, 2018, 20:31:08 »
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/22-wrzesnia-wielka-demonstracja-budzetowki
Cytuj
Jak potwierdza Radiu ZET OPZZ, związkowcy podjęli decyzję o terminie demonstracji. Dziś projektem budżetu na przyszły rok zajmuje się rząd. Zapisano w nim podwyżki dla pracowników sfery budżetowej. Jednak nie zadowalają one związkowców.
Na wrześniową demonstrację szykują się nauczyciele, lekarze rezydenci, niektóre służby mundurowe, pracownicy cywilni wojska, radiolodzy, fizjoterapeuci oraz pracownicy niemedyczni służby zdrowia.

Cytuj
"Solidarność" na razie wstrzymuje się z decyzją o proteście.
RadioZET.pl/DG
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2018, 20:35:03 wysłana przez wujo 2010 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.911
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 27, 2018, 07:10:16 »
Panowie... Nasza manifestacja powinna być w ramach Federacji ZZSM a nie jak obiło mi się o uszy w ramach OPZZ.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 27, 2018, 11:42:10 »
Panowie... Nasza manifestacja powinna być w ramach Federacji ZZSM a nie jak obiło mi się o uszy w ramach OPZZ.
No i jak to się ma do apolityczności protestu?  :szalony:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 27, 2018, 12:55:55 »
Tak samo jak do apolityczności nie protestu.