Autor Wątek: Zmiana stanowiska  (Przeczytany 3498 razy)

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Zmiana stanowiska
« dnia: Marzec 20, 2018, 22:20:26 »
Mam prośbę, proszę o dorade. Jestem dowódcą zastępu, aspirant. Dodatkowo ratownik medyczny. Wchodzą u mnie stanowiska medyczne- instruktor ratownictwa medycznego. Co w sytuacji jeśli będą chcieli mnir przenieść na to równorzędne stabowisko, natomiast ja nie wyrażam chęci. Zwolonilbym komuś ale to zawsze nowe i nie wiadomo na jak dlugo. Mogę odmówić to wiadomo, tzn odwołać się tylko jaka procedura dalej itp

Offline mlodyoficer

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2018, 23:01:37 »
Kolego proste rozwiązanie (nie jest to sarkazm). Napisz raport o chec podjęcia nauki, skierowania na SGSP. Z pewnością zostaniesz póki co na dowódcy zastępu (bo jesteś przyszłościowy, bo chcesz na SGSP), tylko licz że z tym, że po ukończeniu szkoły od razu do biura (bo będą braki kadrowe), w biurze dostaniesz 400 zł więcej niż 10 grupa na podziale, licz się też z tym, że w biurze 8 godzin system pracy - nie dorobisz (chyba że masz coś na weekendy). A do tego coraz to więcej głupiego roboty po przerozne tabelki ktore dostajesz w pdf które masz odesłać w wersji edytowalnej na JUZ, po rozdawanie kalendarzy w szkołach i pogadankach z dokumentacja zdjęciowa oczywiscie ;-) nie mówiąc nawet o "zakazie zarobkowania" w biurze. Napisałem że nie jest to sarkazm - u mnie w jednostce na 5 ml. aspirantów, żaden nie chce do SGSP bo im się to NIE OPLACA. Pozdrawiam. 3,2,1 atak na mnie START!

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2018, 23:26:08 »
Super porada (nie jest to sarkazm). Masz może jakieś rady na haluksy (?!?) - znajoma pyta. Fachowiec!

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2018, 23:44:00 »
Do biura nie pojde bo na najbliższe lata w ciul osob odchodzi i beda braki na pb. Inżynierka sie faktycznie nie oplaca choc to ponoć jedyne sluszne wyjscie ale ja nie mam az takiego ciśnienia. Moge zostac aspiryna do emki - ale z honorem. Nie potrzebuje awansow trzech w rok. Traktuje pracę jako służbę człowiekowi a nie wyścig szczurów. Zabito już we mnie ambicję... jak w wielu rówieśnikach ale i tak to kocham :) układy, skolioza pleców z kifoza - nie mam tego wiec mozna pomarzyc o SPO2 itp..
"Smutno... smutno, smutno" SDM

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2018, 06:15:56 »
Mam prośbę, proszę o dorade. Jestem dowódcą zastępu, aspirant. Dodatkowo ratownik medyczny. Wchodzą u mnie stanowiska medyczne- instruktor ratownictwa medycznego. Co w sytuacji jeśli będą chcieli mnir przenieść na to równorzędne stabowisko, natomiast ja nie wyrażam chęci. Zwolonilbym komuś ale to zawsze nowe i nie wiadomo na jak dlugo. Mogę odmówić to wiadomo, tzn odwołać się tylko jaka procedura dalej itp

Przyjacielu, macie w JRG specjalizacje medyczną? Przepraszam za off topic...
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2018, 08:01:39 »
Nie

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2018, 09:26:25 »
Jeśli to jest równorzędne stanowisko i traktujesz prace jako służbę człowiekowi to o co ci chodzi? Dlaczego nie chcesz tego stanowiska skoro masz wykształcenie medyczne?

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Zmiana stanowiska
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2018, 14:09:34 »
Najważniejsze i tak, co pojawi się w zakresie obowiązków.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!