Autor Wątek: Beep test  (Przeczytany 32843 razy)

Online pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Beep test
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 24, 2018, 20:47:20 »
Minima dla poszczególnych konkurencji to wynik pozwalający na zaliczenie danej konkurencji bieg po kopercie: mniejszym lub równym 24,50 sekundy,podciąganie na drążku: 8 podciągnięć,Beep test: 8-10,  ( takie wyniki nie dają szans na zaliczenie naboru)
Średni uzyskany wynik możesz obniżyć do 38 pkt jeśli ilość wakujacych miejsc jest większa od ilości kandydatów którzy uzyskali 55 pkt.

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Odp: Beep test
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 01, 2018, 20:23:03 »
Jak się nie zaliczy w pierwszym terminie wf można przystąpić w drugim i poprawić?

Offline starkNT

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Beep test
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 02, 2018, 14:58:26 »
Jak się nie zaliczy w pierwszym terminie wf można przystąpić w drugim i poprawić?

Może wybierając się do szkoły pożarniczej warto przeczytać co jest napisane w zakładce rekrutacja?
 :kwit: :wall:

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Odp: Beep test
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 02, 2018, 19:40:23 »
Mam 12 lat służby  :fiuu: dlatego pytam tych co służą już w psp

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Beep test
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 02, 2018, 23:30:38 »
Powaznie piszesz?Masz 12 lat sluzby i takich rzeczy nie wiesz?cos chyba wkrecasz kolego...

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Odp: Beep test
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 03, 2018, 12:04:10 »
Naprawdę, skąd mam wiedzieć jeżeli od tego roku są nowe testy, kiedyś po staremu nie było problemu a teraz słyszałem  że nie można poprawiac dlatego piszę żeby się upewnić na 100 pro

Offline strażaksanok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: Beep test
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 03, 2018, 12:42:21 »
Kandydat do kazdej konkurencji przystepuje niestety tylko raz.

Offline WolnośćSłowa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Beep test
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 09, 2018, 15:17:32 »
Brałem dwa razy udział w naborze po zmianach. Pierwszy nabór skończyłem z 18 podciągnięciami na drążku, na kopercie 25 sekund, a beep test 10.1. Minimalne wyniki to jest 1 podciągniecie, 27,9 sekund na kopercie i 5.5 beep test, ale jak wiadomo trzeba zdobyć średnią 55 punktów. Do każdej konkurencji podchodzi się raz co za tym idzie brak poprawy. Większość osób podciąga się około 15-18 razy, z tego co wiem to od 16 każde podciągniecie jest liczne już za 1 punkt. ( rada ) jeżeli ktoś ma problemy z podciąganiem to starać się zrobić to 16 ( 65 - punktów ). Koperta to tak naprawdę liczą się setne więc jak bieg na 50 m, wynik 23 sekund daje 55 punktów ( dodam że większość osób biega miedzy 23,2 -24,2 ) beep test warto zrobić sobie samemu żeby widzieć jak reagować na sygnały dźwiękowe, to wyników który osiągać w "domu" ( na podwórku trawie ) można dodać spokojnie 5 odcinków podczas naboru. Istotne jest to żeby mieć też z kim biegać bo jak traficie na kandydatów którzy szybko odpadną to potem samemu ciężko dobry wynik osiągnąć ale wszystko siedzi w głowie. Ja na beep teście podczas drugiego naboru miałem 11.8 tak wiec można go skończyć na maxa. Wiem że jedna osoba miała 12.3 :)

Offline Puszek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Beep test
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 25, 2018, 14:35:14 »
Jak wam idzie beep test, tzn. do jakie macie wyniki?

Offline Balkej19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Beep test
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2018, 07:20:12 »
Przy treningu mi osobiście bardzo pomaga słuchanie muzyki... Czy jest możliwe by jej słuchać na 1000 i beeptest?
Ps: to że będzie się miało słuchawki na uszach nie znaczy że nic nie będzie się słyszało z otoczenia 

Offline Be like FireFIGHTER

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Strażak / Trener Personalny
    • Be like FireFIGHTER
Odp: Beep test
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 21, 2018, 21:30:38 »
Cześć

Słuchanie muzyki na Beep test to kiepski pomysł.
Raz, że rozprasza. Dwa, odbierasz sobie szansę na reakcję i zmianę tempa w momencie, kiedy brakuje już"prądu" i masz pierwszą interwencję sędzięgo.

Przede wszystkim na początku szanujcie siły.
Początkowe etapy to tempo szybszego spaceru - wykorzystajcie to!

Zawracajcie naprzemiennie, tj. raz lewa nogą, raz prawa.
Unikniecie obciążenia jednej nogi.

Skupcie się na tempie, nie bójcie się pierwszej interwencji sędziego.
Wykluczyć Was można dopiero po 2 interwencji z rzędu.

Powodzenia 💪.
🚒 Strażak / Trener Personalny 💪
Kompleksowe przygotowywanie pod testy sprawnościowe.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Insta ➡️be_like_firefighter ↔️ FB ➡️be.like.firefighter

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Beep test
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 21, 2018, 22:01:00 »
Wie ktoś jaki jest czas przebiegnięcia dla każdego poziomów? Myślę że pomogło by to wiedzieć w ile sekund trzeba przebiegnąć odcinek w danym poziomie.
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline Roszko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Beep test
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 21, 2018, 22:04:04 »
Wie ktoś jaki jest czas przebiegnięcia dla każdego poziomów? Myślę że pomogło by to wiedzieć w ile sekund trzeba przebiegnąć odcinek w danym poziomie.

Gościu. Jesteś śmieszny!

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Beep test
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 21, 2018, 22:14:23 »
https://1.bp.blogspot.com/-2F-AHNFCROI/WHoz6FurJ9I/AAAAAAAADBQ/XZxZROoUrGg1jyQ5GTzi9XdZv7nbLZFZwCEw/s1600/Beep%2Btabela.jpg tu masz wszystkie parametry, ale jakie to ma znaczenie nie będziesz przecież liczył sekund w czasie biegu.
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Beep test
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 22, 2018, 18:11:35 »
https://1.bp.blogspot.com/-2F-AHNFCROI/WHoz6FurJ9I/AAAAAAAADBQ/XZxZROoUrGg1jyQ5GTzi9XdZv7nbLZFZwCEw/s1600/Beep%2Btabela.jpg tu masz wszystkie parametry, ale jakie to ma znaczenie nie będziesz przecież liczył sekund w czasie biegu.
No i o to mi chodziło dzięki ;)
Wie ktoś jaki jest czas przebiegnięcia dla każdego poziomów? Myślę że pomogło by to wiedzieć w ile sekund trzeba przebiegnąć odcinek w danym poziomie.

Gościu. Jesteś śmieszny!
Jak tak masz odpowiadać to może lepiej wcale się nie wypowiadać  :gwiazdki: proste pytanie nie chodzi o liczenie w czasie biegu  :rofl: chodzi o czas danego poziomu.
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 298
Odp: Beep test
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2018, 20:25:49 »
Cześć

Słuchanie muzyki na Beep test to kiepski pomysł.
Raz, że rozprasza. Dwa, odbierasz sobie szansę na reakcję i zmianę tempa w momencie, kiedy brakuje już"prądu" i masz pierwszą interwencję sędzięgo.

Przede wszystkim na początku szanujcie siły.
Początkowe etapy to tempo szybszego spaceru - wykorzystajcie to!

Zawracajcie naprzemiennie, tj. raz lewa nogą, raz prawa.
Unikniecie obciążenia jednej nogi.

Skupcie się na tempie, nie bójcie się pierwszej interwencji sędziego.
Wykluczyć Was można dopiero po 2 interwencji z rzędu.

Powodzenia 💪.

Na mnie na przykład muzyka działa jak jakiś dopalacz, z nią potrafię przebiec jeden lvl więcej. Dobrze dobrana, motywująca muzyka daje kopa jak nic innego.

Offline Simon2123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Beep test
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2018, 14:42:49 »
Co do treningu pod beep test mi bardzo dużo dało długie wybieganie a drugą sprawa był trening od 7 poziomu czyli na najwyższych poziomach gdzie już nogi puchna niemiłosiernie. Ostatnie 2 tyg trenowałem bp od 7 poziomu i pomogło mi to przejść z poziomu 10-4 na 11-8 także progres spory jak na 2 tyg

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Beep test
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2018, 17:08:03 »
Co do treningu pod beep test mi bardzo dużo dało długie wybieganie a drugą sprawa był trening od 7 poziomu czyli na najwyższych poziomach gdzie już nogi puchna niemiłosiernie. Ostatnie 2 tyg trenowałem bp od 7 poziomu i pomogło mi to przejść z poziomu 10-4 na 11-8 także progres spory jak na 2 tyg

Ale zaczynasz od 7 i do maxa i później znów czy robisz tylko raz od 7 ?

Offline Emi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • PSP
Odp: Beep test
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 27, 2018, 22:39:05 »
Dłuższe wybiegania mniej wiecej jak  u Ciebie wygladają ?
I robisz to na spokojnym tempie czy raczej coraz szybciej na kolejnym kilometrze ?
Z tego co wiem interwały wskazane do budowania kondycji i na beepie się przydają
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2018, 12:58:16 wysłana przez Emi »

Offline Simon2123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Beep test
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 29, 2018, 07:29:23 »
Przez dłuższe wybieganie rozumie biegi powyżej 10km. A z tempem różnie, głównie zależało to od mojego samopoczucia. Nie raz robiłem 10km w średnim tempie z czego 3-4 km na szybkie tempo. A raz na jakiś czas robiłem 15-17km wolnym tempem taki typowy trening tlenowy. Nie ma jednego złotego środka, biegając znamy swój organizm i wiemy jaki trening dopasować pod określony cel.
Interwały są dobre ale nigdy ich nie lubiłem robić więc często nie biegałem ich.

Co do treningu od 7lvl to biegałem na maksa tyle ile dałem w czasie się zmieścić a gdy już się nie mieściłem w czasie to biegałem do końca czasu tak szybko jak dawałem radę po to żeby przyzwyczaić nogi do biegu na wysokich obrotach

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Beep test
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 23, 2019, 20:06:12 »
Jak tam idzie z beep testem pochwalcie sie treningiem?

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Beep test
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 23, 2019, 21:26:45 »
10-2 na naborze, przy wadze 100kg, tylko nie 100kg wieprza, a mięsa ale jak na taka wage to spoko wynik jak na moje zdanie, przygotowania - 3 tygodnie przed zaczalem biegac haha  :rofl:

Offline Frankiln

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Beep test
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 27, 2019, 11:38:06 »
Na naborze 12,5. Pół roku wcześniej 7,3

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Beep test
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 27, 2019, 13:14:07 »
Jaki trening stosowales i jaka masz sylwetke  waga wiek

Offline bigi92

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Beep test
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 17, 2020, 16:24:38 »
beep test przebiegnięty na maxa :)