Autor Wątek: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji  (Przeczytany 4948 razy)

Offline michal12711

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« dnia: Styczeń 31, 2018, 11:26:47 »
Witam panowie i panie mam 2 pytania po jakim czasie trafiają dokumentów po zaliczanej komisji lekarskiej do jednostki
I drugie ile trwa mniej więcej Decyzja odwołania od komisji MSWiA jeżeli będzie nie zaliczona ?

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2018, 13:07:30 »
Witam panowie i panie mam 2 pytania po jakim czasie trafiają dokumentów po zaliczanej komisji lekarskiej do jednostki
I drugie ile trwa mniej więcej Decyzja odwołania od komisji MSWiA jeżeli będzie nie zaliczona ?
Do 30 dni powinieneś mieć doręczone orzeczenie k.l. i na złożenie ewentualnego   odwołania  do II instancji masz 14 dni. Komisja odwoławcza określi  Ci termin stawienia się na badanie.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline michal12711

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2018, 14:29:02 »
Dzięki

Offline michal12711

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2018, 08:58:14 »
Jeszcze jedno do tego tematu ktoś z  was panowie się odwoływał może są szanse na pozytywny wynik czy lepiej dać sobie spokój i walczyć dalej ?

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2018, 09:24:42 »
Jeszcze jedno do tego tematu ktoś z  was panowie się odwoływał może są szanse na pozytywny wynik czy lepiej dać sobie spokój i walczyć dalej ?
A co masz do stracenia?
Znajomego ujebali na psychologu, powiedzieli mu ze ma "zaburzenia uposledzajace prace w grupie" a teraz służy na JRG. Pozdo

Offline Bastian

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2018, 16:07:28 »
Witam, mam pytanie czy można pisać badanie psychologiczne w innym województwie?

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Decyzja komisji MSWiA-odwołanie od decyzji
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2018, 20:41:19 »
Witam.czy orientuje sie ktos moze czy mozna przelozyc termin badania psychologicznego ,ze tak powiem w istatniej chwili(dzien przed)