Autor Wątek: 12h w PSP ?  (Przeczytany 73389 razy)

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 15, 2018, 07:53:19 »
To nie do tego zadzwoniles. 26 komend jest na DS
dziwne, 12h miały byc od lipca...

Offline luki998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • jeszcze 5 lat...
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 15, 2018, 20:22:19 »
W KW Wrocław nic nie wiedzą...

Offline vade

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 15, 2018, 21:48:10 »
Wszystko w PSP zmierza w złym kierunku ( obowiązków przybywa, pieniędzy brak, system szkolenia - brak słów ,brak motywacji, za chwile może wejść zakaz dorabiania, a może i zmiana systemu służby w PB, itd.), a miało być lepiej. A tu mamy taką niespodziankę!!! Tylko uciekać kto może!!!
do tego dołóż że ludzie psychicznie są wykończeni, wiecznie czegoś sie nie da, a to co sie dzieje na służbie to jest nie do ogarnięcia ludzie sa zdezorientowani skąd spadnie na nich kara.ogólnie system kar zakazów opierdolu poniżania zastraszania

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 15, 2018, 22:20:44 »
Po co się nakręcać .
-zakaz dorabiania: Plotka ( komu Komendant zakazał)
-System 12h Plotka

Kogo z was nękają zastraszają na służbie .

Zauważyłem już od pewnego czasu że w naszej pracy im dłużej tu się jest z małego problemu lub nawet nie istniejącego  robimy wielki a nawet mamy taką tendencję do wyolbrzymiania tylko po to żeby było o czym gadać lub kręcić aferę.       

Offline roberto998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 16, 2018, 07:02:36 »
Dobrze powiedziane. W szczególności co do dorabiania. Jak komendant zakaże to można założyć żonie firmę i u niej pracować. Nie trzeba mieć nawet umowy :)

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 16, 2018, 09:40:12 »
Cytuj
Dobrze powiedziane. W szczególności co do dorabiania. Jak komendant zakaże to można założyć żonie firmę i u niej pracować. Nie trzeba mieć nawet umowy :)
tak, pewnie i będziesz musiał zarobić na wszystkie opłaty, związane z prowadzeniem działalności, poza tym to się sprawdzi tylko u cześć osób świadczących jakieś usługi, a co z ludźmi którzy gdzieś dorabiają na cześć etatu? Jak ich żona ma założyć działalność by strażak mógł być kierowcą w jakiejś firmie?

Offline mlodyoficer

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 18, 2018, 08:28:12 »
Od 1 czerwca PILOTAZOWO 12 godz. w jednej z JRG na dolnymsląsku. Jak to mówi Exuinox (przepraszam za przekręcenie nicku ale nie pamiętam dokładnie) wolę żeby to nie wyszło ode mnie jaka to jednostka...

Offline Bojgot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 18, 2018, 08:29:15 »
Nic takiego się nie zapowiada ...
Wiec weź chłopcze przestań gadać głupoty w żadnej jednostce nic takiego nie wchodzi ani na próbę ani wogóle.
Nikt o tym nie słyszy pytałem i nikt nic nie gada o tej plotce.. :stop:   :fiuu:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 18, 2018, 10:19:43 »
Od 1 czerwca PILOTAZOWO 12 godz. w jednej z JRG na dolnymsląsku. Jak to mówi Exuinox (przepraszam za przekręcenie nicku ale nie pamiętam dokładnie) wolę żeby to nie wyszło ode mnie jaka to jednostka...
Nie będzie żadnych 12 ani na dolnym Śląsku ani w Małopolsce nie będzie ich ani od 1 marca ani od 1 czerwca (poza tym to najbardziej idiotyczna data jaką mogłeś wymyślić) 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 18, 2018, 10:24:48 »
Od 1 czerwca PILOTAZOWO 12 godz. w jednej z JRG na dolnymsląsku. Jak to mówi Exuinox (przepraszam za przekręcenie nicku ale nie pamiętam dokładnie) wolę żeby to nie wyszło ode mnie jaka to jednostka...
Nie będzie żadnych 12 ani na dolnym Śląsku ani w Małopolsce nie będzie ich ani od 1 marca ani od 1 czerwca (poza tym to najbardziej idiotyczna data jaką mogłeś wymyślić)
Panowie tekie" fake newsy " i głupoty wrzucają tylko nowi użytkownicy. Należy sie zastanowić kto i po co to robi czy ktoś z kg bada nasze reakcje???

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 446
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 18, 2018, 10:29:42 »
W KG zapewne przeglądają forum pijąc poranną kawę i wpisy co niektórych traktują jako dawkę "memów" aby sobie humor na cały dzień poprawić.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 18, 2018, 10:47:06 »
Panowie tekie" fake newsy " i głupoty wrzucają tylko nowi użytkownicy. Należy sie zastanowić kto i po co to robi czy ktoś z kg bada nasze reakcje???
Ja myślę odwrotnie ktoś chce wywołać zamieszanie w szeregach PSP bo niedługo mają się pojawić dwa bardzo korzystne dla PB przepisy sygnowane przez KG. No więc jak to tyle złego o nim powiedziano (i napisano) a nagle takie furty? Nie wytłumaczalne przecież to ma być w odbiorze społecznym diabeł rogaty, a że on naprawdę się stara to zobaczycie dopiero po przepisie kwalifikacyjnym i jak zostanie ujawniona propozycja rozdziału podwyżek sygnowana przez KG (jedno jest pewne jest mega korzystniejsza dla strażaków niż propozycja "S"). W drugiej połowie roku będzie przepis mundurowy.
Odnosząc się do 12 to zwróćcie proszę uwagę że każdy z podanych przez użytkowników terminów wprowadzenia pilotażu jest przesuwany w miarę jego zbliżania się. Prawda jest taka, że gdyby w jakieś komendzie miało to być wprowadzone i wiedzieli by o tym ludzie z zewnątrz to już by wrzało w tym województwie.  A na Dolnym Śląsku nic nie wiedzą.
 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 18, 2018, 11:11:25 »
Eqinox czytając Twój wpis idealnie sam wpisujesz się w tendencje bicia piany i siania zamętu zanim mamy jakieś konkrety. Wprowadza przepis kwalifikacyjny, mundurowy itp. to będziemy dyskutować i się cieszyć lub smucic na razie puszczane są jakieś kaczki dziennikarskie, a sam dzierszysz palmę pierwszeństwa w umieszczaniu postów pełnych niedopowiedzen i wzbudzajacych zamieszanie wśród forumowiczów... Konkrety panowie, bo inaczej to forum zejdzie do poziomu forum plotkarskiego :(

Strażak90

  • Gość
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #163 dnia: Luty 18, 2018, 18:21:07 »
Od 1 czerwca PILOTAZOWO 12 godz. w jednej z JRG na dolnymsląsku. Jak to mówi Exuinox (przepraszam za przekręcenie nicku ale nie pamiętam dokładnie) wolę żeby to nie wyszło ode mnie jaka to jednostka...

Podobno 01 tej Komendy już zapowiedział PB, że od 1 czerwca wchodzą... informacja nie tylko od strażaków ale i osób związanych z PSP.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 18, 2018, 18:23:38 »
Podobno 01 tej Komendy już zapowiedział PB, że od 1 czerwca wchodzą... informacja nie tylko od strażaków ale i osób związanych z PSP.
Niech ktoś wreszcie poda jakie to komendy!!
Oczekuje jasnego określenia... Znacie takie szczegóły a nie wiecie gdzie! ZNACZY WPROST KŁAMIECIE!!!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mlodyoficer

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 18, 2018, 19:57:49 »
 Eqinox, z całym szacunkiem do Ciebie, ale sam nie chcesz podać informacji dot. przepisu kwalifikacyjnego, które znasz, a od innych wymagasz... Nie chce siać zamętu i plotek, tym bardziej że ja pewnie będę w służbie jeszcze dwa razy więcej od Ciebie i nie uśmiecha mi się chodzić na "12". Nie wiem czy to Ty kiedyś na forum napisałeś to co teraz przetocze, ale jeśli to co napisałem się nie sprawdzi osobiście na forum przeproszę za sianie zamętu. I uwierz mi - BARDZO BYM CHCIAL PRZEPROSIC. Nie w takiej straży chciałem służyć, uczyć się 7 lat w jedynie słusznej szkole. Przyjdzie mi sie "męczyć" (choć może to za duże slowo, póki co) jeszcze z 20 lat. Słowo "męczyć" odnosi się do sytuacji PSP, a nie specyfiki pracy, bo zaraz będą odnośniki do mojej wypowiedzi, że wielce młody oficer po Sgsp dopiero co skończył szkołę i marudzi itp.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 18, 2018, 20:11:26 »
Nie chce siać zamętu i plotek, tym bardziej że ja pewnie będę w służbie jeszcze dwa razy więcej od Ciebie i nie uśmiecha mi się chodzić na "12". Nie wiem czy to Ty kiedyś na forum napisałeś to co teraz przetocze, ale jeśli to co napisałem się nie sprawdzi osobiście na forum przeproszę za sianie zamętu. I uwierz mi - BARDZO BYM CHCIAL PRZEPROSIC.
To będziesz miał okazję bo temat 12 nie istnieje nigdzie poza forum i palarniami w JRG.
Nie w takiej straży chciałem służyć, uczyć się 7 lat w jedynie słusznej szkole. Przyjdzie mi sie "męczyć" (choć może to za duże slowo, póki co) jeszcze z 20 lat. Słowo "męczyć" odnosi się do sytuacji PSP, a nie specyfiki pracy, bo zaraz będą odnośniki do mojej wypowiedzi, że wielce młody oficer po Sgsp dopiero co skończył szkołę i marudzi itp.
Jeśli już masz 7 to brakuje ci 8 i nie będziesz się musiał męczyć... Ja szczerze nie mam nic do oficerów po SGSP. Tak samo nie lubie idioty po SA i po SGSP.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 18, 2018, 21:47:04 »
Eqinox a ja nie lubię ludzi którzy sami puszczają niesprawdzone ploty a innym zarzucają takie działanie. I wydzierają się na forum. Lepiej podeślij mi ten obiecany link do 125 PLN. Bo chyba 5 raz proszę :rofl:

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 18, 2018, 22:25:52 »
Weźcie sobie wreszcie wszyscy na wstrzymanie bo tu jarmark zrobiliście z tego wątku.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 18, 2018, 22:49:49 »
Lepiej podeślij mi ten obiecany link do 125 PLN. Bo chyba 5 raz proszę :rofl:
MOZ 1504 i R.O. w swoim stanowisku mówili o przeciętnej podwyżce o 120-140 zł...
Wiec może zapytaj tam :D Sygnatura pisma KSP-03/II/2018 z dnia 14 lutego 2018 r.
Niestety zniknęło ze strony ;(  :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 19, 2018, 06:12:34 »
Lepiej podeślij mi ten obiecany link do 125 PLN. Bo chyba 5 raz proszę :rofl:
MOZ 1504 i R.O. w swoim stanowisku mówili o przeciętnej podwyżce o 120-140 zł...
Wiec może zapytaj tam :D Sygnatura pisma KSP-03/II/2018 z dnia 14 lutego 2018 r.
Niestety zniknęło ze strony ;(  :wacko:
Eqinox i po co kręcisz. W dniu 15  lutego w wątku podwyżki 2018 kilka razy pisałeś że będzie po 125 na etat. A o 21.49 odpowiedziałeś mi cytuję:
Jeden z ministrów i KG informowali o kwocie na etat 125 zł... Chcesz linki? ZZ "S" interesują niższe podwyżki w innych służbach? To o czyj interes dbają...

I tylko o te linki proszę. Nikt cię nie zmuszał do koloryzowania. Ale skoro linków nie ma to się przyznaj. Albo je podaj.
I taki właśnie jesteś wiarygodny. Albo nie wiesz albo nie rozumiesz albo nie doczytasz. Ale wymądrzać się to potrafisz

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 19, 2018, 08:03:52 »
Jeszce jeden wpis nie związany z tematem i leci do kosza!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 02, 2018, 12:47:41 »
Panowie 1 marca minął a więc gdzie te 12???
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Plotkarze i pacany podburzający ludzi.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 02, 2018, 12:52:09 »
Tak zgadza się skończyło się na plotkach 😊 moją wina miałem przeprosić więc przepraszam 😂

Offline medyk_86

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: 12h w PSP ?
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 12, 2018, 21:09:12 »
Czy komuś obiło sie o uszy że woj. opolskie od stycznia przechodzi na system 12h??