Autor Wątek: Z podziału do biura, z biura na podział  (Przeczytany 4654 razy)

Offline antonihopkins

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Z podziału do biura, z biura na podział
« dnia: Styczeń 19, 2018, 15:21:57 »
Witam, jest problem do rozwiązania.
Mianowicie, pół roku temu przenieśli mnie z PB do biura (7 grupa tu i tu). Od 1 stycznia wróciłem na dowódcę zastępu w JRG, ale jednoczenie rozkazem zostałem oddelegowany do pracy w w systemie ośmiogodzinnym. Do biura przeszedłem niechętnie, walczę o powrót na podział.. Na JRG przenieśli mnie po to, żeby "zrobić miejsce" w etacie dla gościa z zewnątrz. W momencie, kiedy przejdzie z p.o. na 02, mój etat się zwolni i jednocześnie mam dostać znowu akt mianowania na starszego inspektora. Co będzie, jeśli go nie przyjmę? Próbuję znaleźć jakiś zapis odnośnie oddelegowania strażaka do służby w systemie codziennym.. Czy w przypadku nieprzyjęcia przeze mnie aktu mianowania komendant będzie zmuszony zostawić mnie na PB?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2018, 16:08:09 »
Co będzie, jeśli go nie przyjmę? Próbuję znaleźć jakiś zapis odnośnie oddelegowania strażaka do służby w systemie codziennym.. Czy w przypadku nieprzyjęcia przeze mnie aktu mianowania komendant będzie zmuszony zostawić mnie na PB?
Będzie mógł cie ukarać jedną z kar dyscyplinarnych... Komendant jest na wygranej pozycji w tej sytuacji a ty na 100% przegranej.
Nie walcz bo przegrasz, prawo jest po stronie 01.   
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Online ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.139
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2018, 17:38:09 »
Możesz próbować się odwoływać ale efekt będzie raczej taki jak pisze @Eqinox
Będzie mógł cie ukarać jedną z kar dyscyplinarnych...
raczej wnioskować o karę dyscyplinarną...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2018, 21:10:57 »
raczej wnioskować o karę dyscyplinarną...
Kurcze przecież wiesz, że tutaj sprawa dla 01 wygrana więc jego wniosek to z automatu będzie kara... Bo strażak odmówi wykonania rozkazu/polecenia. Prawda jest taka, że jak by się uparł to mógł by wnioskować o wywalenie ze służby.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2018, 20:32:41 »
Equinox, nie doradzisz gościowi by się zapisał do jedynego słusznego ZZ który by pomógł strażakowi?
Czy ZZ już ma komplet w swoich szeregach? I nie ma miejsca na nowych z problemami?
EGO = 1 / wiedza

Offline StAsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2018, 21:43:05 »
A nie znacie powiedzenia z niewolnika nie ma pracownika .??

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2018, 21:46:34 »
Equinox, nie doradzisz gościowi by się zapisał do jedynego słusznego ZZ który by pomógł strażakowi?
Nawet nie wiem czy ma u siebie w KM/KP mój ulubiony ZZ :D Ale faktem jest, że jeśli byłby "osobą chronioną" to nie można by mu było zmienić warunków pracy bez zgody ZZ.
Czy ZZ już ma komplet w swoich szeregach? I nie ma miejsca na nowych z problemami?
Ja już praktycznie skończyłem rekrutację na najbliższe 4 lata  :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline antonihopkins

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Z podziału do biura, z biura na podział
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2018, 08:11:32 »
Dzięki panowie, tak podejrzewałem, że nie mam szans. Pozostaje rozmowa, bo tak jak powiedział StAsp, z niewolnika nie ma pracownika.
Temat zakończony