Autor Wątek: ELTE GPS  (Przeczytany 2346 razy)

Offline karol262

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
ELTE GPS
« dnia: Styczeń 17, 2018, 12:56:17 »
Czy ktoś się orientuje jakiej są to firmy tablety które w Małopolsce wciśnięto nam pare lat temu? Z tego co wiem to gwarancja już się skończyła i chciałbym sprobować wrzucić na nie androida bo aktualnie sa na windowsie i nie działają praktycznie od początku. W mojej OSP juz od dwoch lat nie przychodzą karty z wyjazem i dyzurny nie widzi samochodów. Karty SIM trzy razy wymieniałem i KW informowałem o tym.  :wall:

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: ELTE GPS
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2018, 14:06:41 »
U mnie elte działa poprawnie. Kiedyś głównym problemem był serwer w KW. Od dłuższego czasu działa to fajnie ale musieliśmy to zakodowac tak by elte wchodziło w stan uśpienia gdy samochód był wyłączony. Dzięki temu nie było straty czasu na ładowanie się systemu a i karty zaczęły wchodzić płynnie. Co do poprawności działania to trudnością było uporządkowanie licencji w abakusie. Mnóstwo godzin na słuchawce ale w końcu zmeczylismy im tyłek.

Offline mako

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: ELTE GPS
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2018, 16:09:11 »
U mnie też działa ok. Trzeba tylko kilka rzeczy zgrać. Od ludzi po sprzęt. Też mamy terminale w stanie czuwania. Czasami się zawiesi, ale ogolnie nie jest źle. Chociaż moim zdaniem terminale za takie pieniądze powinny chodzić dużo lepiej.