Autor Wątek: Przepustki SA  (Przeczytany 3564 razy)

Offline matgud21

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Przepustki SA
« dnia: Styczeń 10, 2018, 17:41:45 »
Witam
Pytanie kierują głównie do obecnych kadetów SA PSP Kraków oraz tych którzy teraz skończyli. Potrzebuje mniej więcej jasną, teraźniejszą decyzję. Chodzi mi o to jak wygląda sprawa przepustek w ciągu tygodnia? Czytałem że są ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda to obecnie. Czy są a jeśli tak to ile średnio tygodniowo i mniej więcej w jakich godzinach i ile czasu.
Dzięki za odpowiedź, bo jest to dla mnie ważne

Offline pawel.lub

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:06:21 »
Do ślubowania nie ma przepustek. Po ślubowaniu na każdej wolnej zmianie (wypada co 3 dni) są od zakończenia zajęć do apelu wieczornego czyli 21:00. Oczywiście czy wyjdziesz na przepustkę zależy od oficera dyżurnego.

Offline Arczii42

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Cel - SA PSP Kraków
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2018, 14:26:41 »
a podczas unitarki są jakieś odwiedziny ? Czy coś w tym stylu ? Że można się zobaczyć z bliskimi :) ?
"Jeśli możesz o czymś marzyć, możesz to zrobić"

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2018, 16:56:40 »
a podczas unitarki są jakieś odwiedziny ? Czy coś w tym stylu ? Że można się zobaczyć z bliskimi :) ?
A co to zmienia?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Arczii42

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Cel - SA PSP Kraków
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:26:19 »
Po prostu chce wiedzieć. :)
"Jeśli możesz o czymś marzyć, możesz to zrobić"

Offline fireldz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2018, 18:25:17 »
Co do Poznania. Jak przepustki wygladaja? Wiem ze nie co tydzien i zalezy od tego czy nie ma sie sluzby i widzimisie przelozonego :D jakies ramy czasowe? Piatek- niedziela? Pytam bo jestem z daleka a pociagami sie schodzi... Czy przydatne by bylo auto ;)

Offline Majami

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2018, 19:01:42 »
Co do Poznania. Jak przepustki wygladaja? Wiem ze nie co tydzien i zalezy od tego czy nie ma sie sluzby i widzimisie przelozonego :D jakies ramy czasowe? Piatek- niedziela? Pytam bo jestem z daleka a pociagami sie schodzi... Czy przydatne by bylo auto ;)

Jeżeli masz daleko to proponuję jazdę pociągiem. Wygodnie i nie musisz martwić się o samochód. Lepiej jak autko się przemieszcza, a nie stoi w jednym miejscu kilka dni, a może nawet i tygodni  :wacko: :fiuu: :milcz:

Przepustki są uzależnione od służb i wszystko się dość dynamicznie zmienia. Inaczej sytuacja wygląda na początku pierwszego roku i pod koniec. Drugi rok to też jest inna bajka.

Offline fireldz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Przepustki SA
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2018, 20:15:15 »
Z tego co slyszalem to latwo przepustke stracic za cos... Dzieki za pomoc,mysle ze pociag bedzie najlepszy, ale nie ma co myslec, najpierw sie dostac :)