Autor Wątek: Poduszki RESQTEC - opinie.  (Przeczytany 5445 razy)

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Poduszki RESQTEC - opinie.
« dnia: Grudzień 23, 2017, 22:08:03 »
Witam. Czy kojarzy ktoś markę RESQTEC i może się wypowiedzieć?

Zamierzamy się zaopatrzyć w poduszki ciśnieniowe. Słyszałem od paru osób, że te od resqtec są na prawdę ciekawą opcją.
Dzisiaj doczytałem,  że firmie udało się w końcu uzyskać certyfikat CNBOP na te poduszki.

Czy ktoś kiedyś miał przyjemność pracować na takich poduchach? Na prezentacjach w internecie wyglądają super zarówno pod względem zastosowanej technologii jak i udźwigów.
Pozdrawiam ;)







Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2017, 14:24:57 »
na dzień 18.12 nie mają cnbop ale pod koniec roku się to mogło zmienić
stosunek cena-jakość tylko sava

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2017, 17:36:41 »
aby ustalić aktualny stan należy zadzwonić do CNBOP, poduszki - mają  ciekawy system "piętrowania" Widziałem na targach w Kielcach, że nawet Vetter ich skopiował.     
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2017, 17:41:01 wysłana przez strażak biurkowy »

Offline Brevis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
  • oby do przodu
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2017, 23:05:36 »
Polski dystrybutor chwali się certyfikatem. Ciekawe rozwiązanie, szczególnie podczas stosowania z systemem stabilizacji aktywnej tego samego producenta.

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2017, 08:40:59 »
Polski dystrybutor chwali się certyfikatem. Ciekawe rozwiązanie, szczególnie podczas stosowania z systemem stabilizacji aktywnej tego samego producenta.
chwalić cnbop to się nie chwali tylko podaje w informacji o zwykłych poduszkach aramidowych VETTER :) że mają CNBOP a gdzie na temat tych resqutec :)
smieszne żeby dealer resqutec chwalił się że ma CNBOP na produkt konkurencji :)
http://www.safetech.net.pl/produkty-lista/poduszki-pneumatyczne-8-bar-aramidowe/

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2017, 09:25:59 »
https://m.fotosik.pl/zdjecie/9f3c66fa4975bf41
Nie umiem z telefonu podlinkować bezpośrednio. Info z ich profilu fb.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2017, 10:44:16 »
https://m.fotosik.pl/zdjecie/9f3c66fa4975bf41
Nie umiem z telefonu podlinkować bezpośrednio. Info z ich profilu fb.
czyli mają :) to powinni ze strony Vettera usunąć
no i fajnie




Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2017, 17:13:27 »
Poduszki Resqteca dostały na dniach CNBOP z tego co wiem, a z mojego doświadczeni (nie  tylko wynikającego z przeglądania filmików w necie) powiem tak. Gdybym miał kupowac sprzęt do GPRu wybrałbym właśnie te narzędzia łącznie ze stabilizacja i hydrauliką, bo jest to system który fajnie ze sobą współpracuje i jest bardzo przemyślany i bardzo dobrych parametrach. Jeśli kupowałbym poduszki do zwykłego JRG albo OSP wybrałbym natomiast płaskie poduszki Savy.

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2018, 23:54:39 »
Wybór padł jednak na Resqtec....dotarły do nas 3 dni temu, przyjechali instruktorzy i zrobili szkolenie.  Płaskie poduszki, które były do tej pory się przy tych umywają...możliwość łączenia jednej z drugą robi robotę :)

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2018, 13:46:24 »
Wybór padł jednak na Resqtec....dotarły do nas 3 dni temu, przyjechali instruktorzy i zrobili szkolenie.  Płaskie poduszki, które były do tej pory się przy tych umywają...możliwość łączenia jednej z drugą robi robotę :)
Jaki koszt takich poduszek? Kupowaliście dodatkowy osprzęt?
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2018, 19:40:48 »
Cytuj
Jaki koszt takich poduszek? Kupowaliście dodatkowy osprzęt?
niczego nie kupowali bo to spam jest  :rofl: post pisany pod sprzedawcę  :rofl:

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 30, 2018, 21:59:56 »
madmax29 rozumiem, że to żart?
[/quote]
Jaki koszt takich poduszek? Kupowaliście dodatkowy osprzęt?
[/quote]
Osprzęt podstawowy, ale nie wykluczamy poszerzenia zestawu w przyszłości.
Jakbyś chciał więcej info to pisz na priv, bo nie wiem czy tu można.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 30, 2018, 22:02:31 »
Więc jaka OSP i może kilka zdjęć poduszek na wozie  :rofl: Może i się mylę, ale myślę że mam rację  :rofl: jak się przekonam że nie mam racji to przeproszę i usunę tamten post ok?

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 30, 2018, 22:07:32 »
Jeśli się potwierdzi że to spam proszę o zgłoszenie lub info na Pw .
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.299
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2018, 21:45:13 »
Panowie takie bzdury jak wyżej piszą tylko osoby które w życiu nie używały poduszek w realnych działaniach.  Jako samodzielne poduszki łączone pierścieniami ewentualnie Paratech z uwagi na unikalny system napełniania. W każdym innym przypadku  poduszka łączona pierścieniami bez równoczesnej stabilizacji podporami i to wybieranymi również pneumatycznie jest o wiele bardziej niestabilna od tradycyjnych poduszek o płaskich SAVA  nie wspominając. 

To nawet materiały reklamowe , prezentacje na targach Resqtec to potwierdzają że zawsze działa to w zestawie. Dlaczego,  bo połączenie pierścieniowe w trakcie napełniania powoduje gorsze parametry stabilności niż przy tradycyjnych poduszkach i powszechnie znanej i uczonej taktyce ich pracy.

Offline xpres

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 15, 2018, 10:20:13 »
Po raz kolejny spróbuję dodać coś od siebie - mam nadzieję, że tym razem mój post nie zostanie usunięty.
My również kupiliśmy poduszki RESQTEC, i tak jak pisze MIKO w zestawie z podporami działa to genialnie - co prawda podpór jeszcze nie mamy - ale są w planach. Żeby nie robić reklamy - proszę o kontakt PW osoby, które chcą się dowiedzieć więcej:)

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Poduszki RESQTEC - opinie.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2018, 21:13:31 »
@xpres zdjęcie poduszek na aucie, albo z ćwiczeń (nie pokazu sprzętu) można prosić? Bo dla mnie jak ktoś się loguje na forum, żeby napisać jeden post, w środku dyskusji, to zwykły spam, a to nie ma to żadnego związku z dyskusją. Ja napisałem swoje zdanie, Miko swoje, poparte w jakiś logiczny sposób. Pisanie "są zajebiste bo je kupiliśmy" nie jest żadnym argumentem. Poza tym ciekawi mnie jaka jednostka robi takie duże zakupy inwestycyjne na początku roku (bo tak wywnioskowałem z postów) Chętnie bym się dowiedział jak to zrobiliście  :rofl: