Autor Wątek: Nagrody Komendanta Głównego  (Przeczytany 65294 razy)

Offline str@zak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Nagrody Komendanta Głównego
« dnia: Listopad 03, 2017, 08:59:29 »
Witam,
zapewne i w waszych jednostkach w tym roku z-cy dowódy zmiany otrzymali nagrody od komendanta głównego, w tamtym roku nagrody takie otrzymali dowódcy zmian a kiedy dostanie zwykły strażak, ktoś wie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:39:09 wysłana przez robn »

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 391
  • OSP & PSP
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2017, 09:19:51 »
Dowódca zmiany i jego zastępca to jacyś niezwykli strażacy??? Może warto się cieszyć, że nagrody dotarły w końcu na PB...Najlepiej jakby dostał każdy, ale czy każdy zasłużył???Nie sądzę - zbyt wielu jest u nas lawirantów, malkontentów, itp. o czym świadczy twój post!!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:39:22 wysłana przez robn »

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2017, 09:48:03 »
@str@zak
Za kilka lat, jak zostaniesz, czego Ci życzę, zastępcą dowódcy zmiany, ktoś mądry przeczyta Twój post i powie: "faktycznie! gość ma rację! od teraz dajemy tylko stażystom" ;)

Znam to z życia. Jak byłem zmianowym to dawali biurowym. Jak zostałem (niestety) 8-godzinnym to dają zmianowym.
Co zrobić, takie życie. Nie żałujmy komuś, jeśli rzeczywiście zasłużył.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:39:31 wysłana przez robn »

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 216
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2017, 10:12:07 »
to takie szczucie jednych na drugich. dostep do komputera ma kazdy i cokolwiek napisac moze. a moze wypadaloby szerzej przyjrzec sie problemowi i postawic na miejscu tego co daje nagrody. raz daje temu raz tamtemu zamiast sie cieszyc ze daje to biadolenie. poza tym z tego co wiem to w tym roku nie tylko zastepcy dowodcow zmian te nagrody maja otrzymac...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:02 wysłana przez robn »

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Nagrody Komendantd Głównego
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2017, 10:25:31 »
Ostatnio była akcja nagrodowa dla dyżurnych operacyjnych i dyspozytorow od I-III kat. KM/P więc spokojnie chyba do innych grup też dotrze KG.

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2017, 10:52:06 »
A ja jako d-ca zmiany i moi odpowiednicy przez 25 lat nie dostali nawet złotówki w przeciwieństwie do braci biurowych (nmie wspomnę o komendantach i d-ca JRG , którzy potrafili w jednym roku dostać 2 razy)
Tak jak napisał rafal- TAKIE JEST ŻYCIE :wall:
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:10 wysłana przez robn »

Offline vade

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2017, 12:44:16 »
a co to jest nagroda?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:19 wysłana przez robn »

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2017, 12:47:35 »
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:31 wysłana przez robn »

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2017, 13:42:20 »
Wszędzie to już wypłacili? Ile?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:40 wysłana przez robn »

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 216
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2017, 17:06:10 »
No właśnie bo u nas też była mowa o nagrodach dla dyspozytorów a teraz cisza. Ktoś dostał już taką? I ile?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:49 wysłana przez robn »

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2017, 17:08:46 »
A czy już ktoś dostał ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:40:57 wysłana przez robn »

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.302
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2017, 17:13:13 »
Ty, to prawdopodobnie dopiero niedawno do KG trafiło... Bo termin wysłania był gdzieś w zeszłym tygodniu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:41:05 wysłana przez robn »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.890
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2017, 17:58:34 »
Wszędzie to już wypłacili? Ile?
No widzę że pan dyzurny operacyjny czeka na nagrodę...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:41:16 wysłana przez robn »

Offline grom@

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2017, 20:07:44 »
Decyzje zainteresowani już dostali, co do wypłaty to nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:41:26 wysłana przez robn »

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.302
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2017, 21:37:50 »
Decyzje zainteresowani już dostali, co do wypłaty to nie wiem.
Powiedz proszę jakie województwo...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:41:33 wysłana przez robn »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2017, 21:44:42 »
Decyzje dostali ale w sprawie nagród KG dla z-ca dowódców zmian. Wręczenie ma się odbywać z zachowaniem pełnego public relations.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:41:56 wysłana przez robn »

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.302
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2017, 21:46:43 »
Bo na z-ców było już ponad dwa tygodnie temu zbierane.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:42:08 wysłana przez robn »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline grom@

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2017, 22:54:50 »
Chodziło mi zastępców.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 23:42:25 wysłana przez robn »

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 07, 2017, 15:20:53 »

Offline vade

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 07, 2017, 22:38:40 »
"Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej zaplanowanych na 2017 r. dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany."

To są kur...a jakieś jaja.A reszta to co?Czy d-ca sekcji,zastępu mają niski poziom dyscypliny?Czy nie ma ratowników  młodszych, starszych,kierowców ,operatorów wykonujących swoje  zadania służbowe wzorowo?O ch..... tu chodzi?Czy jest tu ktoś kto może w sensowny sposób to wytłumaczyć?Oczywiście bez podziałów.

sory za wulgaryzmy, ale inaczej się nie da

Online bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2017, 22:44:44 »
I właśnie takie jest podejście w tej formacji... zamiast cieszyć się ze jest kasa, że ludzie cokolwiek dostają poza wypłata to wielkie oburzenie... brak słów... u mnie komendzie to samo... za parę złotych ludzie by się pozabijali...

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 439
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 08, 2017, 07:59:11 »
I właśnie takie jest podejście w tej formacji... zamiast cieszyć się ze jest kasa, że ludzie cokolwiek dostają poza wypłata to wielkie oburzenie... brak słów... u mnie komendzie to samo... za parę złotych ludzie by się pozabijali...
Raczej złotego środka nie znajdziesz. U mnie jest tak ,że cieszą się z kasy zawsze ci sami.
Nie wymagaj od ludzi którzy nie wymurowali 01 garażu czy innego domku letniskowego, albo za prywatną "mechanikę samochodową" aby się cieszyli z kasy którą dostają osoby po"budowlance i mechanice".

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 216
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 08, 2017, 08:31:28 »
"Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej zaplanowanych na 2017 r. dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany."

To są kur...a jakieś jaja.A reszta to co?Czy d-ca sekcji,zastępu mają niski poziom dyscypliny?Czy nie ma ratowników  młodszych, starszych,kierowców ,operatorów wykonujących swoje  zadania służbowe wzorowo?O ch..... tu chodzi?Czy jest tu ktoś kto może w sensowny sposób to wytłumaczyć?Oczywiście bez podziałów.

sory za wulgaryzmy, ale inaczej się nie da

kolego. da się inaczej. tylko trzeba też sobą coś prezentować. wyjść i nabluzgać to potrafi średnio rozwinięty pijaczek pod sklepem jak mu nie wrzucisz 50gr na nalewkę. A spokój cechuje mistrza. Co do samych nagród. Nie jestem dowódcą zmiany ani zastępcą nie dostałem tej nagrody ale jest mi to obojętne ze wskazaniem raczej pozytywnym dzisiaj dostali oni, jutro dostaną kierowcy, pojutrze ratownicy może i ja dostanę. Tak na to patrzę.  Ale jak już ktoś wyżej napisał malkontentów nie brakuje a za 100 zł to w tej formacji niektórzy daliby sobie jaja ogolić. Tak się oburzyłeś jakby to była ostatnia nagroda jaką 01 chce dać. A tak chyba nie jest.

Offline vade

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 08, 2017, 11:44:47 »
"Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej zaplanowanych na 2017 r. dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany."

To są kur...a jakieś jaja.A reszta to co?Czy d-ca sekcji,zastępu mają niski poziom dyscypliny?Czy nie ma ratowników  młodszych, starszych,kierowców ,operatorów wykonujących swoje  zadania służbowe wzorowo?O ch..... tu chodzi?Czy jest tu ktoś kto może w sensowny sposób to wytłumaczyć?Oczywiście bez podziałów.

sory za wulgaryzmy, ale inaczej się nie da

kolego. da się inaczej. tylko trzeba też sobą coś prezentować. wyjść i nabluzgać to potrafi średnio rozwinięty pijaczek pod sklepem jak mu nie wrzucisz 50gr na nalewkę. A spokój cechuje mistrza. Co do samych nagród. Nie jestem dowódcą zmiany ani zastępcą nie dostałem tej nagrody ale jest mi to obojętne ze wskazaniem raczej pozytywnym dzisiaj dostali oni, jutro dostaną kierowcy, pojutrze ratownicy może i ja dostanę. Tak na to patrzę.  Ale jak już ktoś wyżej napisał malkontentów nie brakuje a za 100 zł to w tej formacji niektórzy daliby sobie jaja ogolić. Tak się oburzyłeś jakby to była ostatnia nagroda jaką 01 chce dać. A tak chyba nie jest.
Sztukę spokoju Opanowaleś na poziomie mistrzowskim. No to teraz następne wyzwanie przed Tobą, czytanie ze zrozumieniem.

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Nagrody Komendanta Głównego
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 08, 2017, 12:23:16 »
A czy już ktoś dostał przelew ?