Autor Wątek: Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!  (Przeczytany 2889 razy)

Offline lolek1984

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!
« dnia: Październik 01, 2017, 11:12:34 »
Witam zostałem zaproszony w tym tygodniu na rozmowę kwalifikacyjną przez jedne z Lotnisk. Jakie mogą paść pytania? I jak na nie przede wszystkim odpowiadać? Wiem, że na pewno padną pytania o Psychikę, Stres, czy dlaczego chcę tu pracować. Jakie jeszcze mogą paść??, proszę o wasza pomoc, bardzo zależy mi na tej pracy a internet przeszukałem cały i nic nie ma. Nie mam też znajomych w PSP czy LSP że mogą pomóc, ostatnia nadzieja w was, błagam o pomoc bo jesteście moją jedyną nadzieją  :zamknij: :kwamp: :straz:

Offline Nostra

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 112
Odp: Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2017, 12:08:20 »
Witam. Pytania jakie mogą paść dotyczyć będą Twojej osoby oraz możliwości współpracy z innymi osobami. Bardzo częstymi pytaniami są:
1. Dlaczego Pan/Pani zdecydował się kandydować do tej służby(pracy)?
2. Dlaczego to akurat Pana/Panią powinnyśmy przyjąć?
3. Wymieć 3 swoje największe zalety/wady.
4. Co Pana/Panią odróżnia od innych osób w sytuacjach kryzysowych?
5. Czy woli Pan/Pani pracować pojedynczo czy zespołowo?
6. W jakiej roli widzi się Pan/Pani w zespole? Co możesz do niego wnieść?
7. Jak zachowuje się Pan/Pani w sytuacjach kryzysowych?
8. Autoprezentacja w 5 zdaniach.
9. Czy jest Pan/Pani nałogowcem? Czy spożywa Pan/Pani alkohol?


Ponadto: Wszelkie pytania o ukończone szkoły, kursy, kwalifikacje, znajomości języka.
Zwróć uwagę na sposób Twojej wypowiedzi, aby była ona płynna, zrozumiała, z mocnymi argumentami. Postaraj się także "rozmawiać ciałem", zachowaj zasady savoir-vivre, nie wykonuj nerwowych ruchów, nie przebieraj nogami i rękoma. Patrz w oczy rozmówcy oraz innym obecnym.
Mów to, co oni chcą usłyszeć   :wacko: :straz:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.349
Odp: Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2017, 12:37:58 »
I ubierz się jak by ci zależało więc gajer.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline lolek1984

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2017, 13:06:41 »
Dziękuję serdecznie, pomogliscie mi niezmiernie. Jeszcze odnosnie tego gajera czy się zbytnio nie wygłupie? Nie lepiej sama koszula plus jeansy. Dodam że jestem młodym chłopakiem 22 lata a Lsp to nie PSP i czy zbytnio komicznie wyglądać nie będę w gajerku z krawatem?

Offline NickName

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2017, 09:20:42 »
Idąc na rozmowę o pracę w koszuli i w jeansach okazujesz brak szacunku dla być może przyszłego przełożonego. Gajer pokazuje, że Ci zależy. Koniec tematu.

Offline marcin00127

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Rozmowa Kwalfikacyjna w LSP, Pomocy!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2017, 12:35:13 »
Dziękuję serdecznie, pomogliscie mi niezmiernie. Jeszcze odnosnie tego gajera czy się zbytnio nie wygłupie? Nie lepiej sama koszula plus jeansy. Dodam że jestem młodym chłopakiem 22 lata a Lsp to nie PSP i czy zbytnio komicznie wyglądać nie będę w gajerku z krawatem?
Sam byłem na tej rozmowie w garniaku i widziałem ze byli zadowoleni wiec Tobie też polecam. Chociaż widziałem że przychodzili również w bluzach z kapturem i dresach. Jeśli Ci zależy to sam wybierz.