Autor Wątek: TVN-owska "Diagnoza"  (Przeczytany 1593 razy)

Offline uglibugli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 119
TVN-owska "Diagnoza"
« dnia: Wrzesień 05, 2017, 23:58:12 »
Kto oglądał pierwszy odcinek tvn-owskiego serialu? Jak branżowe wrażenia? Bo dla mnie kicha. Pomijam już fakt, że wypadek był za dnia, a służby przyjechały jak było całkowicie ciemno, ale sama akcja dno i metr mułu... Żadnej segregacji, bierzemy jak leci kto się tam pod nogi napatoczy, straż stoi i tylko odbiera poszkodowanych, żadnego przeszukania autobusu (dla nieoglądających: bohaterka serialu łapie wychodzącego z autobusu lekarza za nogę i ten dopiero ją zauważa...). Co do scen stricte medycznych niech wypowiedzą się rat-medzi, mnie rozbawiło to, że lekarz z karetki przekazuje klienta na sor (i stawia tytułową dniagnozę bez żadnych badań), idzie się przebrać i wbija na salę operacyjną... Ja wiem, że to serial, że tiwi rządzi się swoimi prawami, ale ktoś to chyba konsultował...
"Z ławeczką zadzierasz? Ciulu niemyty!"

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: TVN-owska "Diagnoza"
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2017, 10:54:09 »
Strażaków i Sekcję 998 też ktoś konsultował... ;)
Poza tym tam jest zjawisko pt. "Świat wg tvn" - jeśli nie jesteś młodym wykształconym pracującym  w korpo, nie zrozumiesz ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2017, 11:55:18 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: TVN-owska "Diagnoza"
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2017, 22:45:26 »
Forum jest do wyrażania różnych opinii i zadawania nawet głupich pytań ale nad takim gó..nem szkoda się pochylać i rozwodzić. Serial na poziomie osób, których inteligencja nie przekracza temperatury ciała  :rofl: