Autor Wątek: WZD NSZZ Solidarność  (Przeczytany 271927 razy)

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 25, 2018, 19:48:53 »
Pan Leszek wydał polecenie to wyjechali. Co tu roztrzasać.przeliczyli głosy wyszło że mało to nogi za pas i tyle. Teraz się wymyśla historie bo trzeba ludziom się pokazać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 25, 2018, 20:45:32 »
Pan Leszek wydał polecenie to wyjechali. Co tu roztrzasać.przeliczyli głosy wyszło że mało to nogi za pas i tyle. Teraz się wymyśla historie bo trzeba ludziom się pokazać.
Osobiście ja liczyłem glosy wiec bajki o Panie Leszku zacznij opowiadać swoim dzieciom... Nie było żadnych telefonów itp...
Jesli przyjęto by WLKP to juz byśmy byli po wyborach.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 25, 2018, 21:05:13 »
Czyli sugerujesz że znowu mniejszość miała większość?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 25, 2018, 21:16:44 »
Czyli sugerujesz że znowu mniejszość miała większość?
a jak inaczej można zerwać kworum...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 25, 2018, 21:19:12 »
Jeżeli w nocy dochodzi do porozumienia a nad ranem z jakiś powodów wyjeżdzają, to jednak coś było!!!
Jeżeli wybralibyście "swojego" przewodniczącego też moglibyście przyjąć Wlkp i nie było by tego całego gadania. Mieliście przecież przewagę, jednak niechcieliście wziąść odpowiedzialności za przyjęcie WLKp do struktur.
Ojjj.... kręcicie coś...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 25, 2018, 21:20:04 »
Jeżeli w nocy dochodzi do porozumienia a nad ranem z jakiś powodów wyjeżdzają, to jednak coś było!!!
Jeżeli wybralibyście "swojego" przewodniczącego też moglibyście przyjąć Wlkp i nie było by tego całego gadania. Mieliście przecież przewagę, jednak niechcieliście wziąść odpowiedzialności za przyjęcie WLKp do struktur.
Ojjj.... kręcicie coś...
Czy WZD mogło przyjąć WLKP?
Odpowiedz...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 25, 2018, 21:35:37 »
Jeżeli w nocy dochodzi do porozumienia a nad ranem z jakiś powodów wyjeżdzają, to jednak coś było!!!
Jeżeli wybralibyście "swojego" przewodniczącego też moglibyście przyjąć Wlkp i nie było by tego całego gadania. Mieliście przecież przewagę, jednak niechcieliście wziąść odpowiedzialności za przyjęcie WLKp do struktur.
Ojjj.... kręcicie coś...
Czy WZD mogło przyjąć WLKP?
Odpowiedz...
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Wskaż, w którym miejscu  w tej wypowiedzi pisałem, że na WZD miało byc przyjęte WLKp?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 25, 2018, 22:27:59 »
Czyli mielibyśmy przyłożyć rękę do olania 1000 strażaków z Wielkopolski? Jeśli byśmy wybrali nowe władze to bez WLKP...W imię czego... Lojalność to dla mnie wartość i tak zostanie...
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 22:43:35 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline adam.pul

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 25, 2018, 22:58:09 »
Oczywiście że WZD mogło przyjąć wielkopolske mielibyscie przewodniczącego, przewagę moglibyście głosować co tylko można WZD to najwyższa władza związku, ale wam chodzi o to aby związek nie działał, można by zmienić plan zebrania i głosować nad przyjęciem województwa tylko wtedy by było trzeba zacząć pracować bo ludzie zaczęli by rozliczać co robicie a teraz ciśnienie kit że wam o wielkopolske chodziło mam nadzieje ze wasi członkowie dobrze was rozlicza za wasze postepowanie

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 25, 2018, 23:10:10 »
Przecież przewodniczący KSP napisał że przedstawiłem nieraelne żądanie (o przyjęciu Wielkopolski... ) Rozliczaj mnie z tego ze szanuje strażaków!
Termin zebrania u mnie w województwie chcesz znac? Nie ma sprawy powiesz co myślisz... przedstawisz ten mój kit..
Ps. Tylko wladza wykonawcza czyli rada lub zarząd komisaryczny moga kogoś przyjac. WZD nie może przyjąć ale może wywalić :wacko:.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2018, 08:44:57 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 26, 2018, 08:12:05 »
No i widzisz czyli mogliście ich przyjąć bez problemu na swoich zasadach :)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 26, 2018, 09:00:55 »
No i widzisz czyli mogliście ich przyjąć bez problemu na swoich zasadach :)
No własnie nie... Czytaj ze zrozumieniem.
WZD jest najwyższą z władz ale nie może podejmować decyzji zastrzeżonych w statucie dla innych władz w tym wykonawczej.
Nie było możliwości aby Wielkopolska miała swoich przedstawicieli we władzach KSP bez zwołania starej rady. 
Nowy przewodniczący zwoła by nową radę i przyjął Wielkopolskę i aby miała swoich przedstawicieli we władzach KSP konieczne jest zwołanie nowego WZD... Bo członków rady wybiera WZD. O WZD trzeba poinformować na 21 dni (lub 14 nie pamiętam)  przed.
Wiec czy poprzez zerwanie kworum które odbyło się 3 dni temu czy poprzez zwycięstwo i tak konieczne było by zwołanie kolejnego WZD więc w obecnej sytuacji nic by nie zmieniło. Z tą różnicą że była decyzja Prezydium Komisji Krajowej która spokojnie mogła stanowić podstawę do protestu wyborczego jeśli WZD by się odbyło i podważenia całych wyborów więc pojawiło by się jeszcze trzecie WZD.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 26, 2018, 10:58:29 »
A prezydium kk mogło taką decyzję podjąć czy była ona zastrzeżona dla innych władz?

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 26, 2018, 11:00:52 »
Czyli mielibyśmy przyłożyć rękę do olania 1000 strażaków z Wielkopolski? Jeśli byśmy wybrali nowe władze to bez WLKP...W imię czego... Lojalność to dla mnie wartość i tak zostanie...
To jest śmieszne to co napisałeś  :rofl: Bo własnie olaliście tych strażaków wobec, których niby tak "lojalni" byliście. Bo w sumie nie zrobiliście nic, żeby ich przyjąć w struktury. Po prostu wyszliście z wielkim "fochem" jak księżniczki co nie dostały co chciały.  Kolejny raz napiszę: Jeżeli wybralibyście "swojego" przewodniczącego to moglibyście przyjąć Wlkp i nie było by tego całego gadania. Mieliście przecież przewagę! .  Gdyby zależało wam na kontretnym działaniu to byście coś w tym kierunku robili anie "fochy" stroili.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 26, 2018, 11:48:53 »
A prezydium kk mogło taką decyzję podjąć czy była ona zastrzeżona dla innych władz?
Prezydium mogło podjąć taką decyzję gdyż otrzymało upoważnienie do jej podjęcia (od Komisji Krajowej) więc wszystko jak najbardziej było oki.
To jest śmieszne to co napisałeś  :rofl: Bo własnie olaliście tych strażaków wobec, których niby tak "lojalni" byliście. Bo w sumie nie zrobiliście nic, żeby ich przyjąć w struktury. Po prostu wyszliście z wielkim "fochem" jak księżniczki co nie dostały co chciały.  Kolejny raz napiszę: Jeżeli wybralibyście "swojego" przewodniczącego to moglibyście przyjąć Wlkp i nie było by tego całego gadania. Mieliście przecież przewagę! .  Gdyby zależało wam na kontretnym działaniu to byście coś w tym kierunku robili anie "fochy" stroili.
I 1000 strażaków czyli prawie 1/8 (lub1/9) całej "S" nie miała by żadnego przedstawiciela. Skoro uważasz, że olaliśmy ich to czemu oni nam dziękują za solidarność z nimi?
Olaliśmy ludzi chorych na władzę.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 26, 2018, 12:09:43 »
Czyli kk mogła upoważnić prezydium a wy nie.
Twierdzisz że nikogo z Wielkopolski nie było?
A słyszałem że było tylko wy ich olewacie bo byli za odmłodzeniem ksp?

Offline FireSquad

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 26, 2018, 12:13:01 »
Przecież przewodniczący KSP napisał że przedstawiłem nieraelne żądanie (o przyjęciu Wielkopolski... ) Rozliczaj mnie z tego ze szanuje strażaków!
Termin zebrania u mnie w województwie chcesz znac? Nie ma sprawy powiesz co myślisz... przedstawisz ten mój kit..
Ps. Tylko wladza wykonawcza czyli rada lub zarząd komisaryczny moga kogoś przyjac. WZD nie może przyjąć ale może wywalić :wacko:.
Z całym szacunkiem ale nie chodziło o Ciebie tylko o kol. Ryszarda.
 Nie jesteś jeszcze pępkiem świata ani nawet KSP.
 To że żądanie było nierealne wynika z faktu, że nie było jeszcze dwóch województw a kolejnych pięciu członków Rady brakowało z powodu tego że nie są już delegatami. To dowodzi jasno że kworum Rada nie miała.
Coś szwankuje u was liczenie :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 26, 2018, 12:23:37 »
Czyli kk mogła upoważnić prezydium a wy nie.
Twierdzisz że nikogo z Wielkopolski nie było?
A słyszałem że było tylko wy ich olewacie bo byli za odmłodzeniem ksp?
KK to odpowiednik rady sekcji nie WZD...
Jeśli Wielkopolska nie została by przyjęta do KSP nie miała by żadnego przedstawiciela we władzach i taka była przyczyna zerwania WZD.
Za olewanie podpisuje ich przewodniczący oficjalne podziękowania?! Zastanów się bo taki kit wciskasz ze nikt tego nie kupi.
Z całym szacunkiem ale nie chodziło o Ciebie tylko o kol. Ryszarda.
 Nie jesteś jeszcze pępkiem świata ani nawet KSP.
 To że żądanie było nierealne wynika z faktu, że nie było jeszcze dwóch województw a kolejnych pięciu członków Rady brakowało z powodu tego że nie są już delegatami. To dowodzi jasno że kworum Rada nie miała.
Coś szwankuje u was liczenie :rofl:
Ale Ryśka nie było na tym spotkaniu przed ostatnim posiedzeniem rady  :rofl: Byłem ja i drugi z lubelskiego czyli Boguś.
Nie realne? jak szedłem na spotkanie spotkałem Śląsk czyli 3 członków rady (o ile mnie pamieć nie myli), byli 3 pozostali członkowie rady z Mazowsza (jeden nawet stał koło budynku) był Maciek z Podlasia (nie wiem kto jest drugi członkiem rady z tego wojeództwa) był Łukasz z Opola.... Masz już nad stan nie tylko kworum! Wiec czaruj dalej.   
Nie wystarczy ci za dowód oświadczenie wielkopolski z którego jasno wynika że była wystarczająca liczba członków rady...
Co do Ryska to wiem czemu go tak atakujecie bo na pierwszej radzie nieźle nawciskał koledze przewodniczącemu :D
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2018, 12:30:57 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline FireSquad

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 26, 2018, 12:33:17 »
Cytuj
Ale Ryśka nie było na tym spotkaniu przed ostatnim posiedzeniem rady  :rofl: Byłem ja i drugi z lubelskiego czyli Boguś.
Nie realne? jak szedłem na spotkanie spotkałem Śląsk czyli 3 członków rady (o ile mnie pamieć nie myli), byli 3 pozostali członkowie rady z Mazowsza (jeden nawet stał koło budynku) był Maciek z Podlasia (nie wiem kto jest drugi członkiem rady z tego wojeództwa) był Łukasz z Opola.... Masz już nad stan nie tylko kworum! Wiec czaruj dalej.   
Nie wystarczy ci za dowód oświadczenie wielkopolski z którego jasno wynika że była wystarcząjąca liczba członków rady...
Na spotkaniu o którym mowisz Przewodniczacy powiedział że jeżeli kandydaci dojdą do porozumienia to zwoła Rade po raz kolejny, a sytuacja z nierealnym żądaniem była odpowiednio wczesniej. I proszę nie zarzucaj mi klamstwa. Nie Ty.
Poza tym dość wybiórczo traktujesz postanowienia KK. O ile mnie pamięć nie myli przyjęcie regulaminu KSP też jest taką obarczone a jakoś nie przeszkodziło to wam olać sprawę w Trzebnicy i Pruszkowie.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2018, 07:08:35 wysłana przez Butel »

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 26, 2018, 12:34:20 »
Odpowiedz eqinox czy są delegaci z Wlkp i czy byli na sali obrad gdy Ty zdezerterowaleś?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 26, 2018, 12:48:15 »
Na spotkaniu o którym mowisz Przewodniczacy powiedział że jeżeli kandydaci dojdą do porozumienia to zwoła Rade po raz kolejny, a sytuacja z nierealnym żądaniem była odpowiednio wczesniej. I proszę nie zarzucaj mi klamstwa. Nie Ty.
Poza tym dość wybiórczo traktujesz postanowienia KK. O ile mnie pamięć nie myli przyjęcie regulaminu KSP też jest taką obarczone a jakoś nie przeszkodziło to wam olać sprawę w Trzebnicy i Pruszkowie.
Nieprawda przewodniczący KSP na którymś kolejnym spotkaniu w którym uczestniczyli przewodniczący wojewódzcy + Bartek, Ewa i Jurek powiedział że przyjmie WLKP jeśli kandydaci dogadają... (a z tego co słyszałem warunek był jeden i nienaruszalny! Przewodniczący ma być z Mazowsza!). Jak dla mnie parodia mniejszość chce stawiać warunki trzymając jako zakładnika 1000 strażaków z WLKP o ni....   
Jest taka zasada rządu USA "z terrorystami nie negocjuje" i my już negocjować nie będziemy, żarty się skończyły. Wielkopolska wejdzie WZD się odbędzie i będzie ciekawie. 
Odpowiedz eqinox czy są delegaci z Wlkp i czy byli na sali obrad gdy Ty zdezerterowaleś?
Widziałeś twarz wielebnego w drzwiach a nie widziałeś 10 czerwonych koszulek (delegaci z Wielkopolski nosili jednakowe koszulki bardzo charakterystyczne)? Nie było ich na sali, drugiego dnia już nawet nie chcieli siadać przy jednym stole z jednym z reprezentantów Mazowsza.
 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 26, 2018, 13:12:19 »
Odnośnie słów Eqinoxa
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 26, 2018, 13:13:35 »
Ty wszystko wiesz i widziałeś, a twierdzisz że delegatów z woj. wielkopolskiego nie było?

Offline FireSquad

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 26, 2018, 13:16:25 »
Mało tego na sali widziałem delegatów z Wielkopolski tyle że nie w czerwonych koszulkach!!!
Wielkopolska demokracja o nich zapomniała bo mają odmienne zdanie niż kolega emeryt.
Rwiesz szaty za Wielkopolskę ale tych którzy nie maja tam kolorowo bagatelizujesz.
A propos negocjacji to nic nowego nie powiedziałeś. Pytanie jest inne- czy ktoś z wami jeszcze będzie chciał negocjować?
Kierowanie Sekcją w oparciu o znajomość z 01 wiecznie trwać nie będzie. Poza tym mrówczej pracy nikt za was nie wykona.
Powodzenia...

Offline Pułkownik_Moralność

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 26, 2018, 15:02:40 »
Myślę, że to odpowiedni moment do tego aby złożyć legitymację członkowską "Solidarności". Innym też polecam taki krok.