Autor Wątek: WZD NSZZ Solidarność  (Przeczytany 273840 razy)

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 23, 2018, 19:34:52 »
Dwa razy opozycja zerwała obrady Rady, w Giżycku i Warszawie, kiedy to druga strona stojąca w obronie strażaków nie przybyła w pełnym składzie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 23, 2018, 19:40:44 »
Dwa razy opozycja zerwała obrady Rady, w Giżycku i Warszawie, kiedy to druga strona stojąca w obronie strażaków nie przybyła w pełnym składzie.
W jaki cudowny sposób jak nie ma nawet 30% głosów w radzie... Co wczoraj było widać  gdy na radę przyszło (chyba) 7 osób a rada liczy 27. Z opozycji byli wszyscy (poza 1 osobą która już nie uczestniczy w życiu związku)... Brakowało 20.
Więc w jaki sposób możesz oskarżać o zerwanie rady opozycję...
Ale jeśli tak chcesz to ja uważam, że winna jest strona Roberta że nie przyjęła WLKP bo 10 delegatów dało by 54 ze 107 więc było by kworum! Czemu Robert zniszczył WZD? Absurdalne ale prawdziwe.   
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 23, 2018, 19:42:32 »
PS. więcej mnie o to nie pytajcie bo to zebranie uważam za katastrofę która nie powinna była się zdarzyć.

 
Katastrofą jest nie wykonywanie swoich obowiązków jako delegata!!! Katastrofą jest prowadzenie gierek politycznych za pieniądze członków! Katastrofą jest dogadywanie się po cichu z 01 za plecami KSP a potem wciskanie co chwilę nowych kitów dla strażaków, którzy ich wybrali czemu to nie weszli na salę (zaraz zaraz pewnie nikt sie nie pochwali, ze nie chciało się im wejść na salę tylko czytam, że to "warszafka" niby zerwała obrady. Obowiązkiem delegata jest wejść na salę i zagłosować tak lub nie.
Jeszcze raz napiszą: w tym konflikcie poszkodowani są Strażacy.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 23, 2018, 19:57:11 »
Katastrofą jest nie wykonywanie swoich obowiązków jako delegata!!! Katastrofą jest prowadzenie gierek politycznych za pieniądze członków! Katastrofą jest dogadywanie się po cichu z 01 za plecami KSP a potem wciskanie co chwilę nowych kitów dla strażaków, którzy ich wybrali czemu to nie weszli na salę (zaraz zaraz pewnie nikt sie nie pochwali, ze nie chciało się im wejść na salę tylko czytam, że to "warszafka" niby zerwała obrady. Obowiązkiem delegata jest wejść na salę i zagłosować tak lub nie.
Jeszcze raz napiszą: w tym konflikcie poszkodowani są Strażacy.
Wiesz czym jest dla mnie SOLIDARNOŚĆ i czym jest Krajowa Sekcja Pożarnictwa?
Solidarność to związek zawodowy o hierarchicznej strukturze gdzie niższe szczeble muszą się podporządkować decyzjom władzy zwierzchniej (wszyscy teraz zobaczą na forum jak wygląda decyzja i kto się nie podporządkował!) nagle się okazało że jak decyzja władzy jest nie korzystna to można ją olać... W zasadzie olano 1000 strażaków i 4000 stanęły z nimi solidarnie i to jest kolego marianie SOLIDARNOŚĆ.... Nie zakulisowe gry "warszafki" z terminami, decyzjami odwołaniami... Sorry to nie mój klimat! 8 województw pokazało solidarność z Wielkopolską.
A czym jest KSP... KSP to 16 województw a nie 15 i OZ Koło (zamiast Wielkopolski!) a jeśli ktoś tak uważa to chyba spadł z wysokiego drzewa na głowę.
Decyzja w załączeniu... I wyjdzie kto zerwał WZD!
 

[załącznik usunięty przez administratora]
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 23, 2018, 20:44:03 »
8 województw pokazało solidarność z Wielkopolską.
A czym jest KSP... KSP to 16 województw a nie 15 ...
 
Sam piszesz że 8 województw stanęło za WLKP! 8 z 15 (nie licząc Wlkp to ponad połowa- wygrana w kieszenie) Więc powinni wejść na salę, zagłosować za nowym przewodniczącym i go zmienić. Pytanie samo sie nasuwa: czemu tego nie zrobili ??? W takiej sytuacji dla mnie to torpedowanie działania związków! ( co jest jednoznaczne z prowadzeniem prywatnych  gierek )

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 23, 2018, 20:45:37 »
Wg mojej wiedzy to poza Radą miało odbyć się WZD, które jest ważniejsze. Dlaczego i przez kogo zostało zerwane...chociaż dzięki temu RObert O. jest dalej przewodniczącym, a chyba nie o to wam chodziło. Czy może jednak tak? (w takim razie szacun!, miszczofskie zagranie :))

Offline pitrms

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 23, 2018, 21:19:05 »
Dla mnie to są jakieś jaja. Wyraźnie pisze że decyzja wchodzi z dniem podjecia jedzie Wielkopolska na WZD i nie są przyjmowani. Cyrk na kolkach.

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 23, 2018, 22:29:58 »
Zawsze coś, ciekawe co będzie jak temat Wielkopolski się rozwiąże...znowu siedzenie na korytarzu dla zasady czy wyjeżdżanie na drugi dzień. Szkoda tych pieniędzy. Wystarczyło poinformować, że nie chcecie Panowie przyjechać to nie trzeba by tracić czasu i kasy.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 23, 2018, 22:37:46 »
Zawsze coś, ciekawe co będzie jak temat Wielkopolski się rozwiąże...znowu siedzenie na korytarzu dla zasady czy wyjeżdżanie na drugi dzień. Szkoda tych pieniędzy. Wystarczyło poinformować, że nie chcecie Panowie przyjechać to nie trzeba by tracić czasu i kasy.
A co ma się temat WLKP rozwiązywać? Przecież oni mają zostać przyjęci (patrze decyzja powyżej) i wtedy nikt na korytarzu siedzieć nie będzie.
Wg mojej wiedzy to poza Radą miało odbyć się WZD, które jest ważniejsze. Dlaczego i przez kogo zostało zerwane...chociaż dzięki temu RObert O. jest dalej przewodniczącym, a chyba nie o to wam chodziło. Czy może jednak tak? (w takim razie szacun!, miszczofskie zagranie :))
W imię usunięcia jednego człowieka mieliśmy poświęcić 1000... No absurd...
Bez wielkopolski nie będzie żadnego głosowania i koniec kropka!  To są strażacy, związkowcy i członkowie "S"!
Oceniasz zagrania to zastanów się dlaczego tak bardzo nie chcą ich przyjąć ?? Może w tym pytaniu znajdziesz odpowiedź.

Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #184 dnia: Maj 23, 2018, 22:47:49 »
Odbyło by się głosowanie, wygrałby człowiek na którego stawiacie, potem wybór reszty Rady i rządzicie wg własnej wizji, bo macie za sobą większość a tak nie wiadomo kiedy to się skończy  :cooo: a dopóki się nie skończy nic się w PSP nie zmieni na co ZZ mogą mieć wpływ, 01 jak widać sam "dobrze" radzi...strajku też nie będzie, na pewno "S" w tym nei będzie brała udziału bo to też trzeba przegłosować. Ciekawe czy na koniec kadencji rządu doczekamy się chociaż jednego z oczekiwanych przepisów w PSP, czy tylko rozszerzenie obowiązków strażakom :gwiazdki: a o znowelizowanym rozporządzeniu bhp możemy sobie pomarzyć, a ono jednak ustala i wskazuje jak bezpiecznie funkcjonować w czasie akcji. Chyba nikt nie ma złudzeń, że z tym bezpieczeństwem jesteśmy w lesie...chociaż z drugiej strony dzięki temu winnych ciężko wskazać, oby do emki, może się uda.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 22:52:59 wysłana przez rotman »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 24, 2018, 09:15:59 »
Odbyło by się głosowanie, wygrałby człowiek na którego stawiacie, potem wybór reszty Rady i rządzicie wg własnej wizji, bo macie za sobą większość a tak nie wiadomo kiedy to się skończy  :cooo: a dopóki się nie skończy nic się w PSP nie zmieni na co ZZ mogą mieć wpływ, 01 jak widać sam "dobrze" radzi...strajku też nie będzie, na pewno "S" w tym nei będzie brała udziału bo to też trzeba przegłosować.
No i co z tego że byśmy wygrali ale nie było by Wielkopolski więc było by to pyrrusowe zwycięstwo. Poczekamy grzecznie przyjmą Wielkopolskę i staniemy na ubitej ziemi (w zasadzie to siądziemy na sali) i wybory się odbędą.
"S" pożarnicza nie przyłączy się do protestu federacji bo wielkim krokami zbliża się protest całej "Solidarności" (prawdopodobnie jesień tego roku) który będzie dotyczył min. strażaków czyli walka o waloryzację wynagrodzeń w sferze budżetowej i wyrównanie strat za poprzednie lata czyli jakieś 12-15% podwyżki.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #186 dnia: Maj 24, 2018, 09:25:18 »
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... mówcie co chcecie, że tamci źli albo ci drudzy, że zerwali zwolennicy czy przeciwnicy – tylko jakie to ma znaczenie dla strażaków? Największy zz pokazał jest dla niego priorytetem – władza, a nie interesy formacji. Za przyzwoleniem 01 zajęli masę wysokich stanowisk a teraz gryzą się o władzę w strukturze wewnętrznej… panowie w dupach wam się poprzewracało z tego dobrobytu… Jak ktoś dobrze zauważył bawicie się za nie swoją kasę (oczywiście Eqinox napisał ze alkohol nie był zapewniony – a co z resztą? Przejazdy, noclegi wyżywienie – to też kosztuje i to więcej niż flaszka na głowę) i udajecie walkę o dobro strażaków – powiedzmy sobie szczerze – teraz walczycie o własne interesy i rozgrywacie własną grę!

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 24, 2018, 09:38:43 »
Ale każde wybory nawet w spółdzielni mieszkaniowej czy na ogródkach działkowych to walka... Świat zbudowany jest na walce i ludzie waleczni i odważni mają często na tym świecie łatwiej. 
Bo nie był zapewniony przynajmniej nie dla mnie i mojego województwa... Przejazd też nic mój związek nie kosztował.
Nie działam w ZZ dla siebie... Już dwa razy odmówiłem awansu który pozbawił by mnie wszelkich funkcji... Nie potrzebuje żadnej szkoły bo już to wszystko mam (żeby nie było miałem zanim wstąpiłem do ZZ). Wyjazdów nie cierpię i najczęściej jadę jako kierowca (ostatnia kadencja 80% wyjazdów za kółkiem).
Skoro uważasz, że walczymy tylko o siebie to odnieś się do tego:
"S" pożarnicza nie przyłączy się do protestu federacji bo wielkim krokami zbliża się protest całej "Solidarności" (prawdopodobnie jesień tego roku) który będzie dotyczył min. strażaków czyli walka o waloryzację wynagrodzeń w sferze budżetowej i wyrównanie strat za poprzednie lata czyli jakieś 12-15% podwyżki.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #188 dnia: Maj 24, 2018, 09:54:43 »
Mieli być młodzi a tak... jest Robert O. Tyle że " wybrali" go Ci którzy uważali to za problem. Panie komendancie  szacuc. Pięknie rozegrane.
Koledzy z lubelskiego też muszę pogratulować delegatów. Jak oni się na wzd wypowiadali w waszym imieniu...😂

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #189 dnia: Maj 24, 2018, 10:25:13 »
Mieli być młodzi a tak... jest Robert O. Tyle że " wybrali" go Ci którzy uważali to za problem. Panie komendancie  szacuc. Pięknie rozegrane.
Koledzy z lubelskiego też muszę pogratulować delegatów. Jak oni się na wzd wypowiadali w waszym imieniu...😂
Oczywiście, że rozegrane pięknie tylko czemu pomysł kilku przewodniczących przypisujesz komendantowi?
Przecież najpierw policzono szable potem upewniono się, że komisarz ma wszelkie uprawnienia władzy wykonawczej i, że w pierwszej kolejności przyjmie WLKP do KSP a następnie zwoła WZD :)
Na WZD które rozpoczęło się o 9 rano wczoraj (a zakończyło się o 11) nie uczestniczyli delegaci z lubelskiego tylko lubuskiego  :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 24, 2018, 11:00:12 »
Doskonale. Jeśli wszystko jest w porządku, to działania RO są nieracjonalne. Więc coś na rzeczy może być i dużo takich głosów jest. Nie ma co się oburzać tylko pokazać dokumenty i poddać audytowi.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Emer72

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 24, 2018, 11:10:03 »
Takie postępowanie doprowadzi do tego, że zostanie wdrożona procedura opisana w paragrafach 56-58 Statutu.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 07:54:16 wysłana przez lang »

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #192 dnia: Maj 24, 2018, 11:10:55 »
Equinox jak tam sytuacja z rewolucją, o której wspominałeś. Jak możesz to przedstaw chociaż jej zarys. Ciekawi mnie co opozycyjne województwa zrobią jak Pana Leszka zabraknie, bo w rządzie ma tylko jednego osłaniającego  :fiuu:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #193 dnia: Maj 24, 2018, 11:13:51 »
Equinox jak tam sytuacja z rewolucją, o której wspominałeś. Jak możesz to przedstaw chociaż jej zarys. Ciekawi mnie co opozycyjne województwa zrobią jak Pana Leszka zabraknie, bo w rządzie ma tylko jednego osłaniającego  :fiuu:
Nie gniewaj się ale nie odpowiem teraz... nie zmieniaj tematu bo ciekawie idzie...  Czekam na kolejne głosy w dyskusji  :wacko: :wacko: :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #194 dnia: Maj 24, 2018, 11:21:36 »
To wracając do tematu, jeżeli są poważne wątpliwości dotyczące finansów to powinno to być natychmiast zgłoszone i sprawdzone. Na co jeszcze czekacie? To są bardzo poważne sprawy, wystarczy złożyć wniosek formalny...aha trzeba będzie też z imienia i nazwiska się podpisać, ale to nie powinien być problem. No chyba, że mamy do czynienia z pomówieniem  :cooo:

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 24, 2018, 11:31:40 »
Doskonale. Jeśli wszystko jest w porządku, to działania RO są nieracjonalne. Więc coś na rzeczy może być i dużo takich głosów jest. Nie ma co się oburzać tylko pokazać dokumenty i poddać audytowi.
Kiedy była ostatnia kontrola finansowa w KSP?  Zlecona przez Krajowa Komisję Rewizyjna? Ciągu ostatniego roku. langu a mnie chodzi o fragment o braniu działki przez. Roberta...
Przechodząc do WZD
Podpisana pod pismem Prezydium kol. Ewa Zydorek była na miejscu i miała nadzorować przebieg wyborów z ramienia KKW.
Na sali było jeszcze dwoch członków KK - szef sekretariatu i szef jednego z regionów. i to nie było mazowsze.
Była jeszcze jedna osoba z regionalnej komisji wyborczej z jeszcze innego regionu. Żadna z tych osób nie jest w KSP.
Czy Eqinox i reszta opozycji serio uważa że ktokolwiek działałby nie uwzględniając stanowiska tych osób?
Problem jest tylko jeden. Jak publicznie mówiłem i mówię tu nie mogłem zagłosować za przyjęciem RSP z regionu wielkopolska, albowiem w mojej ocenie byłoby to działanie zł zacznę że Statutem. A jako prawnik jnie moge sobie na to pozwolić.
Jeśli macie większość a tak ciągle mówicie, to , wystarczyło wygrać głosowanie zebrać radę i o przyjac RSP z Wielkopolski. Tyle tylko że wiemy że wtedy odpowiedzialność za to ponosialaby nowa rada. A odpowiedzialności to koledzy Eqinox i inni unikają jak ognia.
Poza tym skoro w nocy doszło do porozumienia (po nieprzyjęciu RSP Wlkp), to czemu rano opozycja się z niego wycofala.
I na koniec dziwnym trafem opozycja wobec Roberta (który tylko dzięki opozycji jeszcze jest Przewodniczącym KSP) wygrywa głosowania jawne a tajne przegrywa (patrz Międzyzdroje). To kogo się boją delegaci? Roberta czy opozycji i osób wspierający tę "opozycję".

I na koniec jak się spodziewałem kol. Eqinox nie miał odwagi wejść na salę i powiedzieć publicznie co myśli i wypisuje na forum.
Zresztą moim zdaniem z uwagi na funkcje zwązkowe jakie pełna powinien się nam przedstawić.  Przynajmniej z funkcji.
I na koniec nie podpuszczają na siebie ludzi. Przyzwoitość i dobro Solidarności są ważniejsze niż ściganie durnowatych wypiwiedzi. O czym Ci wczoraj powiedziałem w twarz
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 07:52:44 wysłana przez lang »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 24, 2018, 11:45:19 »
I na koniec jak się spodziewałem kol. Eqinox nie miał odwagi wejść na salę i powiedzieć publicznie co myśli i wypisuje na forum.
Zresztą moim zdaniem z uwagi na funkcje zwązkowe jakie pełna powinien się nam przedstawić.  Przynajmniej z funkcji.
Kolego drogi od 13 lat używam maila zawierającego mój nick (od około 7-8 w działalności związkowej) i wszyscy o tym wiedzą co ze mną współpracują  :rofl: :rofl: :rofl: Wiec po co to ludziom których nie znam?
Nie to że nie miał odwagi tylko WZD się nie odbyło... Z naszej pół-prywatnej rozmowy nie będę tutaj nic przytaczał bo mam obawy jak by ludzie zareagowali na twoje zdanie na temat różnic wynagrodzeniowych w powiatach. Drugiego dnia obserwowałem zachowanie ludzi względem ciebie i powiem ci jestem przerażony.
Jeśli macie większość a tak ciągle mówicie, to , wystarczyło wygrać głosowanie zebrać radę i o przyjac RSP z Wielkopolski. Tyle tylko że wiemy że wtedy odpowiedzialność za to ponosialaby nowa rada. A odpowiedzialności to koledzy Eqinox i inni unikają jak ognia.
Poza tym skoro w nocy doszło do porozumienia (po nieprzyjęciu RSP Wlkp), to czemu rano opozycja się z niego wycofala.
I na koniec dziwnym trafem opozycja wobec Roberta (który tylko dzięki opozycji jeszcze jest Przewodniczącym KSP) wygrywa głosowania jawne a tajne przegrywa (patrz Międzyzdroje). To kogo się boją delegaci? Roberta czy opozycji i osób wspierający tę "opozycję".
A gdzie wtedy była by Wielkopolska?
Czego się obawia stara rada że nie dopuszcza WLKP do głosowania? Przecież to oczywiste porażki a mniej oczywiste aspekty przedstawił kolega Emer72. O zwyczajowych 10% nie  słyszałem bo moje województwo od niepamiętnych czasów nie dostała możliwości organizacji takiej imprezy pomimo, że w 2014 r w Nowym Wiśniczu zgłosiłem chęć organizacji.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 24, 2018, 12:22:57 »
Co do różnic w średnich. Czy u was w województwie średnia w powiatach jest równa?
A co do twojego przerażenia. To twój problem dla mnie to była jeszcze jedna gorąca dyskusja w której brak argumentów zastąpiono krzykiem i chamstwem. Czemu taka jest wasza taktyka to wiecie wy i wasz mocodawca.
A i WZD się odbyło. Statut trzeba czytać.

Offline Emer72

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #198 dnia: Maj 24, 2018, 12:50:00 »
Statut trzeba czytać.

Jakże drogi radco. Poczytaj RO rozdział VI i wytłumacz, dlaczego niewykonanie decyzji Prezydium KK będzie skutkowało uruchomieniem procedury w nim przewidzianej.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #199 dnia: Maj 24, 2018, 12:53:31 »
Emer72 nie świadczę publicznie pomocy prawnej. Gdybyś wszedł na salę lub był zainteresowany to byś usłyszał co mówiłem na ten temat w rozmowie z Wielkopolska i Eqinox ( jeśli kogoś pominąłem to przepraszam)
Emer72 i przy całym szacunku chyba nie jesteś członkiem KK. Więc nie mów może za KK co KK zrobi a czego nie zrobi.
I na koniec forum strażaków to nie jest miejsce na dyskusje o wewnątrz związkowej  polityce Krajowki.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 19:00:00 wysłana przez radca »