Autor Wątek: WZD NSZZ Solidarność  (Przeczytany 273528 razy)

Offline strazak66

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwiec 21, 2018, 18:23:53 »
To czy stara wladza polegla to sie jeszcze okaze ^_^

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwiec 21, 2018, 18:32:45 »
To czy stara wladza polegla to sie jeszcze okaze ^_^
Po takim wyniku głosowania tylko samobójca by sie odwołał. Zważywszy ze teraz wszystko w rękach prezydium KK ktorego stara władza decyzje negowala. Wiec jestem dobrej myśli.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Sepi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwiec 27, 2018, 19:16:53 »
Czy ktoś słyszał o podjęciu działań przez KK w celu rozwiązania KSP?   

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #304 dnia: Lipiec 08, 2018, 16:39:30 »
Zobaczymy czy coś się zmieni teraz -_-

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #305 dnia: Lipiec 08, 2018, 21:33:00 »
Bardzo dobrze. Może w końcu co poniektórym klapki  spadną z oczu, przestaną zaklinać rzeczywistość i przypomną sobie po co są zz.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 08, 2018, 21:35:21 »
Bardzo dobrze. Może w końcu co poniektórym klapki  spadną z oczu, przestaną zaklinać rzeczywistość i przypomną sobie po co są zz.
Kurcze to chyba drugi raz mi się zdarza ale zgadzam się z tobą.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 08, 2018, 21:45:06 »
nie zapędzaj się - uważam że jesteś w tej grupie z klapkami - w czubie stawki.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 08, 2018, 21:48:31 »
nie zapędzaj się - uważam że jesteś w tej grupie z klapkami - w czubie stawki.
Jak każdy masz prawo mieć swoje zdanie a ocenią nas nasi członkowie.... To nasz suweren i nikt poza nimi nie ma prawa oceniać mojej/naszej działalności  :wacko:
Więc oni oceniają kto ma klapki a kto nie, nikt więcej nie ma takiego prawa.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rincon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:23:42 »
nie zapędzaj się - uważam że jesteś w tej grupie z klapkami - w czubie stawki.
Jak każdy masz prawo mieć swoje zdanie a ocenią nas nasi członkowie.... To nasz suweren i nikt poza nimi nie ma prawa oceniać mojej/naszej działalności  :wacko:
Więc oni oceniają kto ma klapki a kto nie, nikt więcej nie ma takiego prawa.
Nie, drogi kolego jeśli będziesz sobie pracował w zz i będą Ci one płacić to rzeczywiście nic nam do tego, ale jeśli pracujesz w PSP to my jako pracownicy tej samej firmy możemy i mamy pełne prawo Cię oceniać. Widzę że szybko odbiła sodóweczka, ale z tego co słyszę od ludzi,to po zmianie wladzy bardzo wam sie wszyscy z pozostalych zz i nie zz odwdzięczyą, większość dyszy pragnieniem zemsty za wasze "uczciwe" podejście do straży.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #310 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:30:13 »
Zamiast kłócić sie na forum , dołączmy do Policjantów - Wszystkie związki bez podziału !!! Ogarnijcie się  :tuba:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:35:02 »
Nie, drogi kolego jeśli będziesz sobie pracował w zz i będą Ci one płacić to rzeczywiście nic nam do tego, ale jeśli pracujesz w PSP to my jako pracownicy tej samej firmy możemy i mamy pełne prawo Cię oceniać. Widzę że szybko odbiła sodóweczka, ale z tego co słyszę od ludzi,to po zmianie wladzy bardzo wam sie wszyscy z pozostalych zz i nie zz odwdzięczyą, większość dyszy pragnieniem zemsty za wasze "uczciwe" podejście do straży.
Oceniać dla tego, że pełnimy służbę w tej samej formacji? To znaczy, że masz pełne prawo do oceny służby/pracy/działalności prawie 31 tyś. strażaków i uważasz, że mi sodóweczka odwaliła?
Nikt nikomu odwdzięczać się nie będzie bo po każdej zmianie władzy dzieje się to samo i nie ma w tym nic dziwnego. Tylko ostatnimi czasy przez 8 lat nie było zmiany władzy więc ludzie trochę zapomnieli... Normalna kolej rzeczy.
Zamiast kłócić sie na forum , dołączmy do Policjantów - Wszystkie związki bez podziału !!! Ogarnijcie się  :tuba:
Ktoś może wie czemu cała federacja jeszcze nie dołączyła?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #312 dnia: Lipiec 09, 2018, 12:08:20 »
W dniu 11 lipca 2018 roku odbędzie się posiedzenie Rady Federacji ZZ SM, podczas którego zostaną podjęte decyzje co do dalszych działań!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 09, 2018, 12:59:52 »
W dniu 11 lipca 2018 roku odbędzie się posiedzenie Rady Federacji ZZ SM, podczas którego zostaną podjęte decyzje co do dalszych działań!
No to super :)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 10, 2018, 20:52:27 »
Komunikat - http://kspnszz.org/index.php/2018/07/07/komunikat-przewodniczacego-krajowej-sekcji-pozarnictwa-nszz-solidarnosc/
"Diabeł ubral sie w ornat i ogonem na mszę dzwoni".
Tylu bylo przewodniczących KSP i żaden nie odniósł takiego "sukcesu".
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 10, 2018, 21:13:30 »
Komunikat - http://kspnszz.org/index.php/2018/07/07/komunikat-przewodniczacego-krajowej-sekcji-pozarnictwa-nszz-solidarnosc/
"Diabeł ubral sie w ornat i ogonem na mszę dzwoni".
Tylu bylo przewodniczących KSP i żaden nie odniósł takiego "sukcesu".
Uderz w stół nożyce się odezwą. Przecież ty Ty jesteś jednym z twórców tego "sukcesu". Gratulacje !

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 10, 2018, 21:26:30 »
Komunikat - http://kspnszz.org/index.php/2018/07/07/komunikat-przewodniczacego-krajowej-sekcji-pozarnictwa-nszz-solidarnosc/
"Diabeł ubral sie w ornat i ogonem na mszę dzwoni".
Tylu bylo przewodniczących KSP i żaden nie odniósł takiego "sukcesu".
Uderz w stół nożyce się odezwą. Przecież ty Ty jesteś jednym z twórców tego "sukcesu". Gratulacje !
O nie nie... 11 ludzi w tym ty mimo że wiedzieliście że lamiecie prawo (informacje ta otrzmaliscie od wieloletniego działacza i go olaliscie) to i tak parliscie do przodu jak barany na rzeź... Wasze trzy decyzje przelaly czarę goryczy bo wszystkie byly bezprawne wiec jesli kiedyś o kimś z tej 11 powiecie ze jest do czegoś merytorycznie przygotowany to będę sie śmiał z was przy wszystkich. Swoją drogą spotkamy sie w 16 województw na WZD i demokracja nas oceni... Ja jadę z uśmiechem na twarzy bo nic nie ryzykuje... A wy wszystko!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 21:43:39 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 10, 2018, 23:05:41 »
Komunikat - http://kspnszz.org/index.php/2018/07/07/komunikat-przewodniczacego-krajowej-sekcji-pozarnictwa-nszz-solidarnosc/
"Diabeł ubral sie w ornat i ogonem na mszę dzwoni".
Tylu bylo przewodniczących KSP i żaden nie odniósł takiego "sukcesu".
Uderz w stół nożyce się odezwą. Przecież ty Ty jesteś jednym z twórców tego "sukcesu". Gratulacje !
O nie nie... 11 ludzi w tym ty mimo że wiedzieliście że lamiecie prawo (informacje ta otrzmaliscie od wieloletniego działacza i go olaliscie) to i tak parliscie do przodu jak barany na rzeź... Wasze trzy decyzje przelaly czarę goryczy bo wszystkie byly bezprawne wiec jesli kiedyś o kimś z tej 11 powiecie ze jest do czegoś merytorycznie przygotowany to będę sie śmiał z was przy wszystkich. Swoją drogą spotkamy sie w 16 województw na WZD i demokracja nas oceni... Ja jadę z uśmiechem na twarzy bo nic nie ryzykuje... A wy wszystko!
O kim ty piszesz? Jakich jedenastu i wśród nich niby ja? Okazje do spotkań na WZD  już były tylko część województw nie korzystała. Żeby być bardziej dokładniejszym to nawet nie o województwach trzeba mówić ale o paru mieszaczach, którzy bali się, że delegaci zagłosują zgodnie ze swoim sumieniem więc profilaktycznie nakazali opuścić salę.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 10, 2018, 23:13:33 »
O kim ty piszesz? Jakich jedenastu i wśród nich niby ja? Okazje do spotkań na WZD  już były tylko część województw nie korzystała. Żeby być bardziej dokładniejszym to nawet nie o województwach trzeba mówić ale o paru mieszaczach, którzy bali się, że delegaci zagłosują zgodnie ze swoim sumieniem więc profilaktycznie nakazali opuścić salę.
Przypomnij sobie bo jak widać pamieć masz krótką. Uważasz ludzi za niewolników? Czy jakieś bezmózgie zombi?
Bali się... Nie bądź smieszny. Chcieli wejść na sale w 16 województw a ty i twój kolega z województwa zrobiłeś to za co wyrzucono lubelskie i świętokrzyskie  :rofl: dodatkowo uniemożliwiłeś wykonanie decyzji Komisji Krajowej nawet słyszałem z waszej strony że ta decyzja była niezgodna z prawem baaa mam nawet program posiedzenia rady gdzie się chcecie od decyzji w sprawie WLKP odwoływać  :szalony: :szalony: Mimo, że odwołanie wam nie przysługiwało :rofl:
Swoją drogą ciekawe czy twoje województwo wie jak duże są różnice w średnich i kogo poprzez twoją osobę wspierają i jak to wpływ na ich wynagrodzenia  :wacko: :wacko: :wacko:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 23:21:07 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 10, 2018, 23:22:02 »
O kim ty piszesz? Jakich jedenastu i wśród nich niby ja? Okazje do spotkań na WZD  już były tylko część województw nie korzystała. Żeby być bardziej dokładniejszym to nawet nie o województwach trzeba mówić ale o paru mieszaczach, którzy bali się, że delegaci zagłosują zgodnie ze swoim sumieniem więc profilaktycznie nakazali opuścić salę.
Przypomnij sobie bo jak widać pamieć masz krótką. Uważasz ludzi za niewolników? Czy jakieś bezmózgie zombi?
Bali się... Nie bądź smieszny. Chcieli wejść na sale w 16 województw a ty i twój kolega z województwa zrobiłeś to za co wyrzucono lubelskie i świętokrzyskie  :rofl: Uniemożliwiłeś wykonanie decyzji Komisji Krajowej nawet słyszałem z waszej strony że ta decyzja była niezgodna z prawem baaa mam nawet program posiedzenia rady gdzie się chcecie od decyzji w sprawie WLKP odwoływać  :szalony: :szalony: Mimo, że odwołanie wam nie przysługiwało :rofl:
Swoją drogą ciekawe czy twoje województwo wie jak duże są różnice w średnich i kogo poprzez twoją osobę wspierają i jak to wpływ na ich wynagrodzenia  :wacko: :wacko: :wacko:
Najwyraźniej mnie z kimś mylisz ale niech Ci będzie. Odpowiedz tylko na jedno pytanie. To nie komendanci wpływają na wynagrodzenia?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 10, 2018, 23:25:53 »
Najwyraźniej mnie z kimś mylisz ale niech Ci będzie. Odpowiedz tylko na jedno pytanie. To nie komendanci wpływają na wynagrodzenia?
Nie mylę bo sprawdziłem :)
Komendanci mogą się poruszać w granicach przyznanej średniej wynagrodzeń. Natomiast przez wiele lat kilku ludzi wpływało na wysokość średnich dla województw tworząc nie zgodnie z prawem 4 kategorie województw przy czym 4 dostaje najmniej w tym twoje. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 10, 2018, 23:28:34 »
Najwyraźniej mnie z kimś mylisz ale niech Ci będzie. Odpowiedz tylko na jedno pytanie. To nie komendanci wpływają na wynagrodzenia?
Nie mylę bo sprawdziłem :)
Komendanci mogą się poruszać w granicach przyznanej średniej wynagrodzeń. Natomiast przez wiele lat kilku ludzi wpływało na wysokość średnich dla województw tworząc nie zgodnie z prawem 4 kategorie województw przy czym 4 dostaje najmniej w tym twoje.
Sprawdzaj dalej to się zdziwisz. Piszesz o kilku ludziach: KG, MSWiA i kto jeszcze ma takie wpływy? Tych obecnych tez masz na myśli?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 10, 2018, 23:35:48 »
Sprawdzaj dalej to się zdziwisz. Piszesz o kilku ludziach: KG, MSWiA i kto jeszcze ma takie wpływy? Tych obecnych tez masz na myśli?
O nie, to całkiem inna grupa... ale w porozumieniu z KG zrobiły to ZZ. Jeden z byłych już przewodniczących przyznal sie w kwietniu do tego ze sa 4 kategorie i ze tak musi byc😂😂😂 ze należy rzezbic lubelskie czy podlaskie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 11, 2018, 00:50:34 »
Sprawdzaj dalej to się zdziwisz. Piszesz o kilku ludziach: KG, MSWiA i kto jeszcze ma takie wpływy? Tych obecnych tez masz na myśli?
O nie, to całkiem inna grupa... ale w porozumieniu z KG zrobiły to ZZ. Jeden z byłych już przewodniczących przyznal sie w kwietniu do tego ze sa 4 kategorie i ze tak musi byc😂😂😂 ze należy rzezbic lubelskie czy podlaskie.
Dyskusja z tobą nie ma sensu. Pokrzywdzone dwa województwa? Popytaj kolegów, które województwa miały pod górkę za czasów Leśniakiewicza, a które ciągnęły w swoją stronę. Albo jesteś tak niedoinformowany albo celowo mieszasz ludziom w głowach. Bez odbioru.