Autor Wątek: Strażacy musieli ustawiać barierki pod Sejmem - Artykuł GW  (Przeczytany 10633 razy)

Offline piotr998

• VIP
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Strażacy musieli ustawiać barierki pod Sejmem - Artykuł GW
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 13, 2017, 06:01:00 »
... Ale uparty jesteś. Czy pomoc policji rownac się musi używaniu PSP jak ZOMO? Ja uważam ze nie, dla mnie to zwykła współpraca między służbami tego samego resortu. I naturalna konsekwencja przynależności do MSWiA.
Nie tyle uparty co konsekwentny i nie lubię niedopowiedzeń. Pomoc policji jak i innym tak, ale nie w działaniach porządkowych, a rozstawianie barierek do nich należy. Pomijając wszystkie inne aspekty jest to łamanie ustawy o PSP. A z naturalną konsekwencją przynależności nie rozpędzaj się > dostałeś się między wrony to ...Temat uważam za zakończony.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2017, 15:15:18 wysłana przez piotr998 »
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline ogniomiszcz

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
    • Bocznica
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 13, 2017, 10:25:28 »
Ale uparty jesteś.

Sam jesteś uparty, na dodatek chyba osamotniony w tych skrajnych poglądach.

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 13, 2017, 11:17:45 »
Sam jesteś uparty, na dodatek chyba osamotniony w tych skrajnych poglądach.
Skrajne poglądy?
Poglądy jak poglądy nie ma w nich nic skrajnego. Skrajne poglądy to na lewo komunizm na prawo faszyzm/nazizm. Moje są trochę bardziej na prawo niż na lewo.   Co do osamotnienia to nie wiem czy zauważyłeś ale cały kraj (a nawet świat) skręca ostro w prawo i jeśli nic się nie zmieni to to jeszcze przyśpieszy.   
Motto na najbliższe 12 miesięcy:
"Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć przynoszą czasem smutek i żal, nie żałuje się." Andrzej Sapkowski

Offline czarny888

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 13, 2017, 13:05:26 »
Koledze Eqinox proponuje przeczytania artykułu na temat ustroju w Polsce w  . Z uwagi ,że kolega już odnoś się do całego świata w sprawie poglądów co nie ma nic wspólnego z rozstawieniem barier uważam ,że wątek należy zamknąć. Kolega niech sobie wyobrazi,że zamiast strażaków barierki rozstawiają pielęgniarki lub księża lub wioślarze itp. Strażacy jak i inny przykładowi w/w celowo przeze mnie wymienieni nie są uprawnieni do stawiania barierek. Pozdrawiam
 https://www.salon24.pl/u/rasfufu/16470,solidaryzm-katolicki-socjalizm-glowna-ideologia-gospodarcza-na

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 13, 2017, 13:28:28 »
Koledze Eqinox proponuje przeczytania artykułu na temat ustroju w Polsce w  . Z uwagi ,że kolega już odnoś się do całego świata w sprawie poglądów co nie ma nic wspólnego z rozstawieniem barier uważam ,że wątek należy zamknąć. Kolega niech sobie wyobrazi,że zamiast strażaków barierki rozstawiają pielęgniarki lub księża lub wioślarze itp. Strażacy jak i inny przykładowi w/w celowo przeze mnie wymienieni nie są uprawnieni do stawiania barierek. Pozdrawiam
 https://www.salon24.pl/u/rasfufu/16470,solidaryzm-katolicki-socjalizm-glowna-ideologia-gospodarcza-na
Wiesz, że cytowany artykuł jest z 2008 r. dodatkowo jest bardzo zabawny i ma tyle wspólnego z prawdą (oczywiście moim zdaniem) co Adam Michnik piszący o naszych emeryturach. Najlepszy fragment artykułu  :rofl:
Przecież władze w 1989 roku przejęły związki zawodowe! W mediach publicznych, rządowym radiu czy telewizji nie dopuszcza się do głosu zwolenników liberalizmu, i to od wielu, wielu lat.
Zdaniem autora artykuł związki zawodowe to zło które ogranicza rozwój kraju tylko zapomina, że najbardziej liczne są ZZ w krajach bardzo bogatych takich jak Szwecja, Dania czy Belgia. A w Polce tłamsi się zdanie liberałów, autor zapomina o bardzo znanym liberale, który na początku lat 90 był ministrem finansów nazywał się Leszek Balcerowicz.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2017, 13:34:01 wysłana przez Eqinox »
"Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć przynoszą czasem smutek i żal, nie żałuje się." Andrzej Sapkowski

Offline czarny888

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 13, 2017, 17:56:17 »
Kolega Eqinox nie odniósł się merytorycznie do mojego cytatu " Kolega niech sobie wyobrazi,że zamiast strażaków barierki rozstawiają pielęgniarki lub księża lub wioślarze itp. Strażacy jak i inny przykładowi w/w celowo przeze mnie wymienieni nie są uprawnieni do stawiania barierek."
Na tematy polityczne nie będę już opisywał tylko dyskusja merytoryczna. Nie wiem jak było naprawdę , ale jeżeli podchorążowie zdjęli emblematy podczas tzw. ćwiczeń to znaczy ,że to robili krasnale i "sprawy już może nie być". Pozdrawiam i kończę ten wątek i więcej nie będę pisać w tej sprawie  :kwit:.

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 13, 2017, 19:07:54 »
Kolega Eqinox nie odniósł się merytorycznie do mojego cytatu " Kolega niech sobie wyobrazi,że zamiast strażaków barierki rozstawiają pielęgniarki lub księża lub wioślarze itp. Strażacy jak i inny przykładowi w/w celowo przeze mnie wymienieni nie są uprawnieni do stawiania barierek."
Dlaczego? Bo nie chciałem być złośliwy... Równie dobrze można dać aby przekaz był jeszcze ostrzejszy niepełnosprawnych, dzieci z przedszkola i oczywiście batalion z domu seniora. Ale chyba nie o to chodzi?
Co mają wioślarze (księża i pielęgniarki też) do MSWiA? Aby wyostrzyć przekaz można manipulować wypowiedzią bardzo mocno.
Nie wiem jak było naprawdę , ale jeżeli podchorążowie zdjęli emblematy podczas tzw. ćwiczeń to znaczy ,że to robili krasnale i "sprawy już może nie być".

Wiesz, że wykorzystywano podchorążych do takich i podobnych działań i byli ubrani w dresy i w niebieskie ubrania robocze (nazwa przekazana przez jednego z uczestników to "Kim Mir Seny"). Sprawę zbadałem mega szczegółowo tak więc ciężko będzie każdemu w tej dyskusji.   
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2017, 19:11:42 wysłana przez Eqinox »

Offline ogniomiszcz

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
    • Bocznica
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 14, 2017, 08:12:04 »
Czy Ty nigdy nie zrozumiesz, że tu nie chodzi o udowadnianie, że tak samo źle robiono kiedyś?