Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2018 ?  (Przeczytany 367713 razy)

Offline Domino95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 27, 2017, 12:10:24 »
Niestety.. bolesna zmiana dla dawnych absolwentów technikum/liceum, a zwłaszcza dla roczników 95/96.

Offline wnuczusiek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Cel: CSPSP 2018
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:45:28 »
Wątpię żeby w 2018 już wprowadzili matury

Offline Domino95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 27, 2017, 17:31:59 »
Bodajże do 30 września b.r. uczniowie ostatnich roczników LO/technikum I NIE TYLKO muszą złożyć do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej swoje podania o listę przedmiotów wybieralnych i podstawowych będących na majowej maturze w następnym roku.

Jeśli w okolicach września/października proces legislacyjny ustawy o zmianach będzie jak dotychczas w ,,martwym punkcie", to myślę że jeszcze w 2018 r. nabór powinien być na obecnych zasadach. Zobaczymy...... :) tak czy siak trzymamy rękę na pulsie :)

Offline Amfoteryk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 27, 2017, 17:56:02 »
Niestety.. bolesna zmiana dla dawnych absolwentów technikum/liceum, a zwłaszcza dla roczników 95/96.

Teoretycznie dla rocznika 93 i 94 również.

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 27, 2017, 17:58:22 »
tez mi sie tak wydaje , jeżeli we wrzesniu nie podadza warunków naboru  , zmian w 2018 roku nie powinnobyc

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 27, 2017, 19:12:52 »
Niestety.. bolesna zmiana dla dawnych absolwentów technikum/liceum, a zwłaszcza dla roczników 95/96.

Teoretycznie dla rocznika 93 i 94 również.
Dlaczego? Te roczniki chociaż mogą sobie napisać dużo łatwiejszą i przyjemniejsza podstawę z tych przedmiotów.
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline Domino95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 27, 2017, 19:41:05 »
Uwzględniłeś zmianę starej/nowej podstawy programowej matur? :)

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 27, 2017, 20:09:55 »
Uwzględniłeś zmianę starej/nowej podstawy programowej matur? :)
Wiem o nowej podstawie programowej dla roczników 97 i wzwyż, więc nas to nie dotyczy, poza tym mówię o poziomie matury ( podst i roz.), a nie materiale do nauki...
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline Domino95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 27, 2017, 20:17:28 »
Pojmuję, no cóż... na razie czekajmy na przełom wrzesień/październik. Potem będziemy dyskutować merytorycznie ;p

Offline Amfoteryk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 27, 2017, 20:52:14 »
Niestety.. bolesna zmiana dla dawnych absolwentów technikum/liceum, a zwłaszcza dla roczników 95/96.

Teoretycznie dla rocznika 93 i 94 również.
Dlaczego? Te roczniki chociaż mogą sobie napisać dużo łatwiejszą i przyjemniejsza podstawę z tych przedmiotów.

Rzeczywiście, masz racje. W takim razie tylko te 2 roczniki piszą łatwiejszą maturę czy jeszcze jakieś?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 10:48:37 wysłana przez Amfoteryk »

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 27, 2017, 21:38:18 »
no panowie ja jestem rocznik 96 i pisałem nową mature , a wiec z fizyki moge pisac tylko rozszerzenie

Offline Domino95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 27, 2017, 21:44:21 »
Jedna wielka zagadka z tym wszystkim....  :P

Offline cs98

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 27, 2017, 22:47:45 »
Mam nadzieję że na przełomie września/października będzie już wszystko wiadomo :D

Offline starkNT

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 27, 2017, 23:37:58 »
a ja myślę że nie. Bo do szkoły ludzie pchają się drzwiami i oknami. Nie jest to uczelnia która musi się starać o pozyskanie ludzi. I myślę że szczerze mówiąc ich to G obchodzi że Ty i Ty i Ty nie dasz rady bo deklaracja maturalna, bo nie poprawiłeś bo coś tam. To jest system: nie odstaniesz się Ty to na twoje miejsce ktoś wskoczy  :cooo:
I to właśnie przez system nie dostają się ludzie którzy mają pasje. Tylko ktoś kto pójdzie zobaczyć może mu się uda.
Uważam też że jeśli wprowadzą te matury to będzie tak jak w SGSP czyli biologia infa chemia fizyka + matma + obcy. Mówicie wiek 25? spoko?
Sam nie wiem niby masz więcej podejść (to na +) ale inni też mają co daje większą konkurencje. Do tego może być tak że jak ktoś się nie dostanie do SA bo mu zabrakie kilka PKT to odrazu przyjdzie do SA a podejrzewam że ktoś kto uderza na SGSP ma dobrze napisaną maturę.
Co do gdybania, napisał bym że nie gadajmy, czekajmy do lutego marca (bo pewnie wtedy się dowiemy) ale za stronę 2 max  5 i tak ktoś wróci do tematu.
Tyle ode mnie :)
Trzymajcie się chłopaki i WALCZCIE O SWOJE miejsce w szeregu  :straz:

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:49:32 »
Wy juz panowie rozwazacie? I tak bedziecie probowac i tak. A zwiekszanie wieku moim zdaniem nie ma sensu. Z calym szacunkiem ale w wieku 24 lat to trzeba miec juz poukladane zycie. A nie marzenia o dostaniu sie do szkoly.

Offline Bolecina

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:58:13 »
a ja myślę że nie. Bo do szkoły ludzie pchają się drzwiami i oknami. Nie jest to uczelnia która musi się starać o pozyskanie ludzi. I myślę że szczerze mówiąc ich to G obchodzi że Ty i Ty i Ty nie dasz rady bo deklaracja maturalna, bo nie poprawiłeś bo coś tam. To jest system: nie odstaniesz się Ty to na twoje miejsce ktoś wskoczy  :cooo:
I to właśnie przez system nie dostają się ludzie którzy mają pasje. Tylko ktoś kto pójdzie zobaczyć może mu się uda.
Uważam też że jeśli wprowadzą te matury to będzie tak jak w SGSP czyli biologia infa chemia fizyka + matma + obcy. Mówicie wiek 25? spoko?
Sam nie wiem niby masz więcej podejść (to na +) ale inni też mają co daje większą konkurencje. Do tego może być tak że jak ktoś się nie dostanie do SA bo mu zabrakie kilka PKT to odrazu przyjdzie do SA a podejrzewam że ktoś kto uderza na SGSP ma dobrze napisaną maturę.
Co do gdybania, napisał bym że nie gadajmy, czekajmy do lutego marca (bo pewnie wtedy się dowiemy) ale za stronę 2 max  5 i tak ktoś wróci do tematu.
Tyle ode mnie :)
Trzymajcie się chłopaki i WALCZCIE O SWOJE miejsce w szeregu  :straz:

Najlepiej zwalić na system to, że ktoś się lepiej przygotował :)

Offline starkNT

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 28, 2017, 09:54:33 »
a ja myślę że nie. Bo do szkoły ludzie pchają się drzwiami i oknami. Nie jest to uczelnia która musi się starać o pozyskanie ludzi. I myślę że szczerze mówiąc ich to G obchodzi że Ty i Ty i Ty nie dasz rady bo deklaracja maturalna, bo nie poprawiłeś bo coś tam. To jest system: nie odstaniesz się Ty to na twoje miejsce ktoś wskoczy  :cooo:
I to właśnie przez system nie dostają się ludzie którzy mają pasje. Tylko ktoś kto pójdzie zobaczyć może mu się uda.
Uważam też że jeśli wprowadzą te matury to będzie tak jak w SGSP czyli biologia infa chemia fizyka + matma + obcy. Mówicie wiek 25? spoko?
Sam nie wiem niby masz więcej podejść (to na +) ale inni też mają co daje większą konkurencje. Do tego może być tak że jak ktoś się nie dostanie do SA bo mu zabrakie kilka PKT to odrazu przyjdzie do SA a podejrzewam że ktoś kto uderza na SGSP ma dobrze napisaną maturę.
Co do gdybania, napisał bym że nie gadajmy, czekajmy do lutego marca (bo pewnie wtedy się dowiemy) ale za stronę 2 max  5 i tak ktoś wróci do tematu.
Tyle ode mnie :)
Trzymajcie się chłopaki i WALCZCIE O SWOJE miejsce w szeregu  :straz:

Najlepiej zwalić na system to, że ktoś się lepiej przygotował :)

Nie jestem osobą która płacze że się nie dostała ale nie jest tak trochę? Chociażby nabór 2 lata temu? Gdzie maratonczycy odpadali na wydolności :?
Zobaczymy jakie niespodzianki w tym roku na nas czekają :)

Offline kafar998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 28, 2017, 14:32:59 »
Panowie przeczytajcie ten dokument ze zrozumieniem.. Ten gosc zwraca sie do jakiegos tam dyrektora o to by do 30 wrzesnia zdecydowal czy to rozporzadzenie wchodzi czy nie. Wg mnie nie wejdzie, 2mies to za malo czasu zeby zmienic szkole policealna w wyzsza, to chyba nie wystarczy podpisac tylko rozporzadzenia i ono wchodzi.. Tak mi sie przynajmniej qydaje

Offline Chary

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 28, 2017, 14:58:29 »
a ja myślę że nie. Bo do szkoły ludzie pchają się drzwiami i oknami. Nie jest to uczelnia która musi się starać o pozyskanie ludzi. I myślę że szczerze mówiąc ich to G obchodzi że Ty i Ty i Ty nie dasz rady bo deklaracja maturalna, bo nie poprawiłeś bo coś tam. To jest system: nie odstaniesz się Ty to na twoje miejsce ktoś wskoczy  :cooo:
I to właśnie przez system nie dostają się ludzie którzy mają pasje. Tylko ktoś kto pójdzie zobaczyć może mu się uda.
Uważam też że jeśli wprowadzą te matury to będzie tak jak w SGSP czyli biologia infa chemia fizyka + matma + obcy. Mówicie wiek 25? spoko?
Sam nie wiem niby masz więcej podejść (to na +) ale inni też mają co daje większą konkurencje. Do tego może być tak że jak ktoś się nie dostanie do SA bo mu zabrakie kilka PKT to odrazu przyjdzie do SA a podejrzewam że ktoś kto uderza na SGSP ma dobrze napisaną maturę.
Co do gdybania, napisał bym że nie gadajmy, czekajmy do lutego marca (bo pewnie wtedy się dowiemy) ale za stronę 2 max  5 i tak ktoś wróci do tematu.
Tyle ode mnie :)
Trzymajcie się chłopaki i WALCZCIE O SWOJE miejsce w szeregu  :straz:

Najlepiej zwalić na system to, że ktoś się lepiej przygotował :)

Nie jestem osobą która płacze że się nie dostała ale nie jest tak trochę? Chociażby nabór 2 lata temu? Gdzie maratonczycy odpadali na wydolności :?
Zobaczymy jakie niespodzianki w tym roku na nas czekają :)


Ludzie dajcie już sobie spokój z naborem, który był 2 lata temu tylko skupcie się na następnym! Sam odpadłem na wydolności, cóż nie potrafiłem podejść do tego ze spokojem, ale samą próbą Harvardzką nikt do szkoły się nie dostał bo jest jeszcze część sprawnościowa, teoretyczna, basen, drabina i badania, po prostu byli lepsi, a szczęściu też trzeba dopomóc. W tym roku się dostałem, ale przygotowywałem się prawie przez cały rok, nie zważałem na to czy jest upał, mróz, śnieg, deszcz. Panowie jeśli chcecie się dostać to musicie wiedzieć czego chcecie i być zdeterminowani, wytrwali i konsekwentni, a nie wszystko zwalać na system... Powodzenia w następnym naborze !!!  :straz:

Offline Domino95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 28, 2017, 15:32:12 »
Spokojnie po prostu poczekajmy do września i już. Te nasze wróżenie z fusów w chwili obecnej na nic się ma do tego wszystkiego. Jak to się mówi - pożyjemy zobaczymy!!! :)

Offline Queovenix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 02, 2017, 21:24:26 »
Sprzedam tyczki z podstawkami do koperty. Wymiary jak na egzaminie, wszystko stabilne i estetycznie wykonane.

Offline donbaranesko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 04, 2017, 22:53:13 »
Panowie a w jaki sposob macie zamiar ćwiczyć kopertę i beep test. Będziecie tylko to ćwiczyć czy np jakieś sprinty w co 2 dzień a raz na tydzień sprawdzenie się. Macie w  planach na siłowni ćwiczenie nóg brzucha właśnie do biegania czy jak to robiliscie pod zeszły rok.

Offline cs98

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 04, 2017, 23:24:38 »
Kopertę co jakiś czas na sali biegać i pracować nad odpowiednią techniką, a do beepa interwały plus jakieś dłuższe biegi ;) Póki co postępy są :)

Offline donbaranesko

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 05, 2017, 12:42:09 »
Ok dzięki :)

Offline KierowcA98

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2018 ?
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 06, 2017, 19:54:53 »
Trenujac do beepa najlepiej rozne interwaly zeby nie przyzwyczaic zbytnio organizmu i dluzsze wybiegania co jakis czas , bieganie beepa w kolko nie ma sensu bo poprostu bedziesz zajechany mozesz sobie robic co.miesiac próbę czyjest postęp na beepie ale to tyle , ja tak uwazam i tak robilem ale to tylko moje zdanie.