Autor Wątek: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega proszę o OPINIE  (Przeczytany 5233 razy)

Offline StrazakSam97

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega proszę o OPINIE
« dnia: Lipiec 05, 2017, 09:42:11 »
Witam, jestem tu nowy na forum , niewiem czy wybralem dobry dział. :gwiazdki: Otóż potrzebuje zrobić wymagane uprawnienia(butle,pila itp), jestem z Zabrza i dowiedzialem sie o osrodku jak w temacie, moje pytanie czy ktos może polecić ten ośrodek? :P macie jakies doswiadczenie z tym osrodkiem ? pytam bo widnieje na stronie cos takiego jak pakiet strażaka, niewiem czy moge wrzucać link do strony, jesli nie to wystarczy w google wpisac ten osrodek i wyskoczy strona i na dole jest cos takiego jak pakiet strazaka,przyciągneła mnie cena 800 zl za wszystko(hds,podest,piła,butle)

Offline ErniBerni12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega proszę o OPINIE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2017, 09:05:46 »
Witam, jestem tu nowy na forum , niewiem czy wybralem dobry dział. :gwiazdki: Otóż potrzebuje zrobić wymagane uprawnienia(butle,pila itp), jestem z Zabrza i dowiedzialem sie o osrodku jak w temacie, moje pytanie czy ktos może polecić ten ośrodek? :P macie jakies doswiadczenie z tym osrodkiem ? pytam bo widnieje na stronie cos takiego jak pakiet strażaka, niewiem czy moge wrzucać link do strony, jesli nie to wystarczy w google wpisac ten osrodek i wyskoczy strona i na dole jest cos takiego jak pakiet strazaka,przyciągneła mnie cena 800 zl za wszystko(hds,podest,piła,butle)

Hej, wiem że pisałeś ten post jakiś czas temu ale może Ci się przyda. Co do Omegi, robiłem tam kurs na napełnianie zbiorników ciśnieniowych, teraz planuje zmienić profesje, i zrobić jeszczę kurs F-gazy, i lutowanie , bo znajomy otwiera firmę dot. serwisowania klimatyzacji itp.  Generalnie wszystko było ok tak jak chciałem, kurs odbył się szybko , sprawnie, wyniosłem dużo wiedzy, dostałem materiały szkoleniowe, a i cenowo było super. Szczerze mogę polecić, i jak będziesz miał jakieś pytania to pisz śmiało :)

Offline darek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega proszę o OPINIE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:34:35 »
a miodek aż kapie z laurki.... Może do skasowania jako kryptoreklama?