Autor Wątek: Nabór - Brak KPP a punkty za kursy OSP  (Przeczytany 1580 razy)

Offline P!otr3k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Nabór - Brak KPP a punkty za kursy OSP
« dnia: Kwiecień 24, 2017, 15:47:38 »
Witam, chcę przystąpić do naboru - posiadam kurs podstawowy OSP + ratownictwo techniczne, ale nie mam zrobionego KPP. Czy nie dostanę żadnych punktów? W tym naborze nic na ten temat nie jest wspomniane, a kojarzę, że kiedyś w innych naborach widziałem informacje że za brak KPP odejmują załóżmy 5 punktów. Ktoś spotkał się z podobną sprawą? Jeśli za te kursy OSP bez KPP nie dostanę żadnych punktów to myślę, że nie warto mi nawet składać dokumentów :) Pozdrawiam :)

Offline luks95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Nabór - Brak KPP a punkty za kursy OSP
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2017, 16:34:32 »
Żeby dostać dodatkowe punkty za wyszkolenie w OSP musisz mieć również zrobione KPP, stwierdzenie "nie mam po co składać dokumentów" mówi samo za siebie... z takim podejściem sam sobie odpowiadasz  :rolleyes: de facto trzeba przejść sprawność najpierw, następnie myśleć o dodatkowych punktach

Offline P!otr3k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Nabór - Brak KPP a punkty za kursy OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2017, 17:07:01 »
Już dowiedziałem się, że w naborach na nowych zasadach KPP jest konieczne aby były przyznane punkty :) Ze sprawnością myślę, że jest u mnie nie najgorzej, aczkolwiek przystąpię do naboru aby po prostu zobaczyć co i jak np. z harvardem :) KPP zrobię w wakacje i będziemy działać dalej... Temat wyczerpany  -_-

Offline piachu97

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Nabór - Brak KPP a punkty za kursy OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2017, 17:16:12 »
Powiem Ci zależy od Komendy :D Np. W Olsztynie samo SP OSP się liczy nawet  :straz: